Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:39



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Поредна фалшива оферта за абонамент и много излъгани абонати 
Автор Съобщение

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
Преди около месец получих оферта в офис на Булсатком за абонамент, включващ всички излъчвани канали, включително и спортните, която ме устройваше и приех. Като почти всяка оферта на Була и тази се оказа голяма ЛЪЖА. Вече е премахната 7/8 ТВ заради наложената такса от 0.78лв. Какво ще стане и ако и други телевизии поискат подобни такси?! При разговор с оператор ми бе казано, че ще трябва да заплащам допълнително ако това стане. Къде тогава е логиката на подписаният от мен договор. С него аз гарантиран, че 18 месеца ще бъда сигурен абонат на Булсатком, което е и целта на фирмата, а от тяхна страна никаква сигурност за изпълнение на техните условия. Трябва ли по този начин да бъдат лъгани лоялните абонати. Трябва ли аз или други излъгани да занимаваме Комисията за защита на потребителите и други подобни институции, които ще доведат до големи глоби за Була, чието финансово състояние по информацията, която тече в медиите никак не е розово. Дано здравия разум надделее и този проблем бъде решен в най-близко време, иначе отливът на абонати ще продължи.


21 Сеп 2020 20:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
hd-fen написа:
Преди около месец получих оферта в офис на Булсатком за абонамент, включващ всички излъчвани канали, включително и спортните, която ме устройваше и приех.... Трябва ли аз или други излъгани да занимаваме Комисията за защита на потребителите и други подобни институции, които ще доведат до големи глоби за Була, чието финансово състояние по информацията, която тече в медиите никак не е розово. ...
Какво пише в договора, който си подписал, малките букви?


21 Сеп 2020 21:07
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Най вероятно каквото пише във всички/има гарантирани и негарантирани канали/и баш тоя не е от гарантираните :D


21 Сеп 2020 21:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Абонаментът е за пакет, без да са изброени каналите които включва. Винаги е било така, при всички оператори. Спести си нервите и усилията, защото вече съм минавал по твоя път и крайният резултат няма да ти хареса. Евентуално можеше да се разправяш ако в зарибявката се акцентираше върху този канал, което обаче в случая не е така.


21 Сеп 2020 23:15
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
по тв ми рекламират това https://www.bulsat.com/top-oferti.php#summer-2020

а обърнете внимание крайния срок на офертата :lol: :lol: :lol:


27 Сеп 2020 00:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Нормално :lol:


27 Сеп 2020 07:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Който внимателно чете като теб - не подписва! Другите подписват, и после се жалат, че са били измамени. Кьорав карти не играе :D :D :D


27 Сеп 2020 08:06
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Тя офертата си продължава, просто сайта го актуализират със закъснение. Какъв е проблема да преподпишеш? Трябва да си молоумен да плащаш 29 лв вместо 20 лв пък било и за сметка на срочен договор.


27 Сеп 2020 15:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
HD-1 написа:
било и за сметка на срочен договор.

На такъв търсят и мъртъвци в наследниците.


27 Сеп 2020 15:23
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®