Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 02:43



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща
7/8ТВ от 1 септември 78 стотинки 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аз 10 години правя избори - пиша собственоръчно протоколи и ги отчитам. За този период една нередовна бюлетина не съм прекарал. Това че изборите били фалшифицирани е оправданието на БСП за загубата. И няма нищо по-нормално от това, техните симпатизанти да им вярва. Така и те самите се чувстват победители, ако видите ли не беше еди кво си. Един циганин има един глас и като поданик на тази държава, той има право да гласува. Дали ще си продаде гласа на този или онзи, все тая - все е един глас. Него не можем да му го вземем. А кой ще купи циганите зависи от местните корифеи. Знаете ли напр. че на последните парламентарни избори в Плевен БСП беше на 3-то място. На второ бяха ВМРО, представяте ли си ... ?! Те с турците са не повече от милион. Останалите милиони като идат да гласуват, тогава става друго.
Вярно е че тези които са на власт, там където може ползват администрацията в тяхна полза. Но вотът в крайна сметка е таен, така че каква администрация ще ти каже за кого да гласуваш !!!
Така че не слушайте оправданията на БСП, а в края на март идете и гласувайте.
Машините също са част от това оправдание, че видите ли, ако беше машинно, щеше да е различно.
Нищо подобно - ще ми е по-лесно на мен, че няма да отчитам грешки.Иначе самото гласуване ще е по-бавно, но крайният резултат ще е един и същ. Хората, които не вярват на Нинова и Манолова си гласуват с химикалки/за по-бързо/ и хич не ги бърка ...

Досега само една жена ме е питала за това как ще се плаща тази телевизия, а жената е бившия партиен секретар, ако това има значение ...

Като говорим за тази телевизия, няма как да не говорим за политика, ... извинявам се !


30 Юли 2020 12:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
didomh написа:
ще гласувам за Да България на Христо Иванов ...
Е, така вече съм по-съгласен. Чест ти прави !

Кой може обаче да спре Гечев, Ерменков, Кутев и особено Нинова и Манолова да се докопат до властта. Веднъж Мартин Димитров го направих на луд. Казвам му: - Марто, ГЕРБ са основани преди 10 години. Всички хора, които сега подкрепят ГЕРБ, преди това са гласували за Вас. А ти сега един час плю само по ГЕРБ. Аз не чух думичката БСП. Ти ми беше един от тримата любими политици, от сега нататък не искам да чувам за теб. Ние ли сме виновни, че вие се разцепихте на 10. Вие сте тези които създадохте ГЕРБ, защото симпатизантите ви не са глупави да гласуват за 10 различни партии. Те щат-нещат отидоха при този който ги обединява, за да могат да се противопоставят на БСП. Христо е Марто №2 + лична неприязън към Гешев по професионални техни причини + антитурска реторика, която е донесла девиденти на много политици преди него, но вече е леко изтъркана. Не случайно ДПС си пасуват, за да не наливат масло в огъня на такива като Христо !
Така че didomh, един ден с теб може да подкрепяме един и същ човек, но за сега той още не се е появил :!: Това е !


30 Юли 2020 13:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение
vanderel написа:
!Така че не слушайте оправданията на БСП, а в края на март идете и гласувайте.
Машините също са част от това оправдание, че видите ли, ако беше машинно, щеше да е различно.
Нищо подобно - ще ми е по-лесно на мен, че няма да отчитам грешки.Иначе самото гласуване ще е по-бавно, но крайният резултат ще е един и същ. Хората, които не вярват на Нинова и Манолова си гласуват с химикалки/за по-бързо/ и хич не ги бърка ...
Само ако знаеше колко трагично и жалко е всичко, което се спучва в този Булгаристан последните години, гледайки го отстрани!
Следващия път може да се раздават химикалки с предизборни лога и хората да си ги запазват - радостта ще е до небето.

А за дините и политиците - какъвто бустана, такъв и бустанждията!

Моля не го приемайте лично, но проф. Христов е много прав с твърдението си, че 80 процента от българите са дебили!
Колко са 80% от актуалното население на България? Точно толкова, колкото са галусавали за ГЕРб и БСП! Не се стремя да засегна никого тук, и целта ми не е да нападам никого персонално!!! Оказва се обаче, че всеки разбира и знае всичко, а тази "държава" е последната дупка на кавала :!:

А негласувалите се опитват да протестират с недаването на глас!!! За кого да се гласува? Няма нито една нормална личност....., по-малкото зло как да се избере, като матЯрала е лош и некачествен?

След 4г. ще се дъвкат същите проблеми с други политически организации и лица? И ще са проспани още 4г. и после още 4. и така постоянно - кръга е затворен и колелото се върти!

Хайде сега кажете ми гласувайки март догодина вярвате ли, че ще промените нещо?


Изображение

имаме си тема за политика...


30 Юли 2020 14:10
Профил WWW

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Никога не съм гласувал, няма и да гласувам.


30 Юли 2020 23:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Никога не съм гласувал, няма и да гласувам.

Споко, те циганите гласуват вместо теб ;)


31 Юли 2020 00:14
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Осрахте и тая тема!Осрахте собствените си правила!Нали си имате тема “Политика“ в коя да си серете на воля.


31 Юли 2020 07:16
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
XaMaB написа:
HD-1 написа:
Никога не съм гласувал, няма и да гласувам.

Споко, те циганите гласуват вместо теб ;)

Точно де, това имам предвид. Дали аз ще гласувам, дали циганите резултата е един и същ.. един голям К@Р. Тия дето си гласуват от 30 години и си мислят, че променят нещо са в тотална заблуда.


01 Авг 2020 02:13
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Срането ,гледам продължава!


01 Авг 2020 08:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Хай земете се у ръце бе хора, тука темата е що годе техническа стига с тая политика :D


01 Авг 2020 11:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Темата си е негова бре, на HD-1 :D :D


01 Авг 2020 13:04
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Нема значение на кой е темата,има правила ,къде виа сте ги писале!Спазвайте ги!


01 Авг 2020 13:07
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Темата съм я пуснал чисто информативно и е на всички.
Нека, който иска да обсъжда политика да отиде в съответната тема, че наистина я разводнихме.


01 Авг 2020 14:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Е да пиша по темата тогава.
Ако ще и 7.80лв или юро (как ни го предвещават) аз ще я плащам в това съдържание, което е в момента единствено и само заради родителите ми. Те я гледат и не мога да им спирам това. Основния ми приемник е при тях.
Гледат тази телевизия, също и Евроком и Скат и те да станат платени и тях ще платя.
На мен ми е писнало като отида при тях да ми щракат само по тези програми, но ги търпя - дали са ми живот. В интерес на истината обаче съм виждал много факти и действителни кадри точно по тези телевизии, които никога не са излъчвани от трите ни грандиозни - Нова, ьтв и Бнт.
Спец. по 7/8 се заглеждам от началото на сегашния протест. Е снощи разбрах как един го посрещнали братоците и репортажа бил изваден от ефир все едно сме по Бай Тошово време. Това нито един гранд от тройката не го отрази - само 7/8.


01 Авг 2020 15:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Гена евала,
това, което правиш за родителите ти е похвално и тук е мястото да вметна, че не е естествено и едва ли много хора го правят. И аз също като теб бих го правил!

Ако погледнеш от твоята камбанария обаче бил ли плащал за съдържанието на тази телевизия ако в момента нямаше протести?
Какво ще стане ако утре още една телевизия поиска левче, а вдругиден още две?

Аз лично няма да плащам, не е до парите, а за това за какво се дават!


01 Авг 2020 21:02
Профил WWW

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Гена евала,
това, което правиш за родителите ти е похвално и тук е мястото да вметна, че не е естествено и едва ли много хора го правят. И аз също като теб бих го правил!

Ако погледнеш от твоята камбанария обаче бил ли плащал за съдържанието на тази телевизия ако в момента нямаше протести?
Какво ще стане ако утре още една телевизия поиска левче, а вдругиден още две?

Аз лично няма да плащам, не е до парите, а за това за какво се дават!



Ами нека всяка ТВ си постави цена и накрая клиента да реши дали цената си заслужава или не.
Стига с тези пробити пакети... за чии са ми 200+ канала? Аз не ги гледам нито имам желанието да ги гледам, но нямам избор, покрай това, което гледам плащам и тях.
Вярно за мен са пълнеж, но оператора не го интересува защото никой не смее да тръгне по този път.


02 Авг 2020 00:06
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®