Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:23



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Няма да се притесняваш! Всичко ще си бъде като преди след някой и друг месец :wink:

Но теб никой не може да те замести! Нито може да мисли като теб, нито да върши работата по същия начин.


30 Юли 2020 23:05
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Може, може :lol: Сега протестират децата на протестиращите едно време! Дано техните деца/нашите внуци/не протестират за същото :( И не сме незаменими за радост :D


31 Юли 2020 07:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Няма ли да е по-добре да няма за какво да протестират? :wink:
Всичко да е наред...


31 Юли 2020 10:41
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Да, но трябва да се научиме да живееме по правила, а ние точно това не искаме! Нали сме .... демократи. Промити са ни мозъците, искаме да има правила, ама някак си да важат за другите! Много ми се иска и тук да живея така както в Германия, ... и много бивши соц страни, понякога се чудя правилно ли постъпих като се върнах?


31 Юли 2020 11:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
pepy1 написа:
... понякога се чудя правилно ли постъпих като се върнах?
Когато затвориш една врата отваряш нова :wink:
След като е само понякога, а не постоянно значи си постъпил правилно!
Поздрави


31 Юли 2020 17:53
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Според записа на самия Бошков с оня тиквеник от БСП, хора работили в чужбина и сега заради пандемията върнали се в България, лесно се манипулират. Поради простата причина, че те са видели живота и реда в чужбина, и сега малко им трябва да се ядосат, че и в България не е така. Пък и на тях сега им предстои избор, дали да останат ... ! Не ме е страх че ще обидя моите приятели в този форум, особено преждеговорящите, защото ги познавам и разбирам. Както и те мен. Навсякъде има хора, лекомислени и мислещи. В този форум за сега не виждам лунатици.
Яд ме е че протестиращите като че ли не мислят с главите си. А политическото бъдеще е толкова явно - след падането на Борисов ,премиерът няма да дойде от небето. Той ще бъде излъчен от Радев и Нинова - и служебен и редовен премиер/ от БСП първа или втора политическа сила/. Хитрите комунисти ще финтират протеста, като сложат за премиер уж някой независим. Но този независим, ще е точно толкова независим, колкото и Радев. Дясното в България е разпарчодисано, това е лошото. До такава степен мостовете в дясно са прекъснати, че "политици" като новото чудо Хр. Иванов се прегръща с Мая. Не мога да гласувам доверие на такива като Иванов, но и не виждам следващия Борисов :( Моята максима е, че като кажеш някой да си ходи, трябва да имаш поне бегла представа, кой ще дойде. А такава един от протестиращите няма. Как да ги подкрепя човек. Сега затворили Цариградско и създават толкова проблеми на хората които работят :evil:


31 Юли 2020 22:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
vanderel написа:
Сега затворили Цариградско и създават толкова проблеми на хората които работят :evil:

Всеки ден пътувам с кола от Люлин почти до Цариградското МЕтро. Познай маршрута ми - може да си отвориш картата на София. Дали ми пречат ами не. Има алтернативни маршрути колкото искаш.


01 Авг 2020 07:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Август месец София е прекрасна :mrgreen:
Всички граждани са по родните си места и едно блокиране на Орлов мост не е в проблем.


Последна промяна zdravkos на 01 Авг 2020 09:05, променена общо 1 път



01 Авг 2020 08:56
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Ми повечето си издумкаха отпуските покрай “чумата”, и сега разчитат на почивните дни! И аз половината отпуска си изразходих. Та, в града са си хората и си бачкат, друг е въпроса че им тече работното време, и не им пука. Нали заплатата върви. :D Ама който има срокове, хич не му е до протести, защото като пропусне срока, вместо да му платят ще го глобят!


01 Авг 2020 09:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Даскале, искам разрешение да ти задам малко хронологични въпроси.
И ще ти ги задавам само ако ми отговаряш конкретно без заобикалки, разбира се доколко си вътре в нещата.


01 Авг 2020 13:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Давай :D Само да доуточня, за да не усуквам после :D Както в живота така и тук, всички вече знаете политическите ми пристрастия. За съжаление обаче само аз и още двама потребители сме разкрили картите си - един за ГЕРБ и един за Хр. Ив. Аа и един каза че никога не е гласувал, което също е позиция. В социалните мрежи от близо месец насам,
няма нито един човечец от подкрепящите протестите, да ми е отговорил на въпроса - ако "победят", след три месеца за кого ще гласува. Няма такъв :evil: Като че ли всички мислят/или по-скоро не мислят/, че след това ще стане чудо ... Като че ли може да се излъчи премиер без избори. Като че държавата може без парламент. И утре да са изборите, ГЕРБ ако не първа, ще са поне втора политическа сила. И ще трябва да осигуряват кворум на БСП или на Трифонов и Иванов, така ли. Ами не са длъжни ... Представяте ли си БСП с 18-20 % какво правителство ще направят. Но кой мисли за това сега :evil:

При тази ситуация ви казвам от сега - БСП няма да смеят да предложат за премиер, човек от тяхната върхушка, вкл и Нинова. Ще измъкнат от някъде някой професор. Помните ли как се изпусна Илияна Йотова вечерта при избора на президента - Да внимава и да помни кой го е издигнал, защото .../не помня точния край на изречението/ :evil: И този професор ще бъде точно толкова "независим", колкото е в момента лицето Радев. Това ли искат протестиращите днес :?: Това ще получат - Гечев, Ерменков и Нинова, но в сянка :evil: Поне в едно нещо съм с протестиращите - и аз и те не знаем какво те искат :( :D


Последна промяна vanderel на 03 Авг 2020 23:55, променена общо 1 път



02 Авг 2020 22:38
Профил

Регистриран на: 03 Фев 2014 19:45
Мнения: 24
Отговори с цитат
Ванди, точно казано. В България няма да стане Германия, няма как. От котка вълк не става.


03 Авг 2020 15:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
vanderel написа:
Давай :D

Обещавам да ти я изложа тази хронология когато видя оставка. Сега е опасно за мен лично. Вече мой колега си замина(уволнен от работа) за писания по социални медии.
vanderel написа:
Само да доуточня, за да не усуквам после :D Както в живота така и тук, всички вече знаете политическите ми пристрастия. За съжаление обаче само аз и още двама потребители сме разкрили картите си - един за ГЕРБ и един за Хр. Ив. Аа и един каза че никога не е гласувал, което също е позиция.

Нима мойта позиция не ти е ясна?


03 Авг 2020 19:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Meendoo написа:
Ванди, точно казано. В България няма да стане Германия, няма как. От котка вълк не става.
Тези хора, които сега създават проблеми по кръстовищата на работещите граждани, до един са били в чужбина. И в момента са безработни. Така че те са идеалното оръжие. На тях в социалните мрежи не им трябва много да им се обяснява. Божков сам се похвали в разговора си с един капут от БСП, че с тези няма проблеми и бързо ги мобилизира ... :?
През социалните мрежи за една пролет бяха сменени монарсите и президентите на Мароко, Алжир Тунис, Либия, Египет, Катар, Оман, Бахрейн ... Само със Сирия удариха на камък.
Във фейсбук някой беше постнал една снимка как едно куче се изхожда рано сутринта върху още неотъпкания сняг на средата на една улица в Плевен. Какво мислите ??? - от около 100 мнения половината бяха в полза на животното. Явно тези хора имаха у дома си кучета и котки и тяхното мислене беше извъртяно в тяхна си посока. Да ама другата половина се оказаха еколози. Така едно кучешко лайно раздели града на две. Мненията за всичко и навсякъде са две. В Америка, където уш всичко им е на ред и нямат такива искания като на нашите протестиращи, там пък си намират други причини и си избраха президента с 51/49 %. Дори на болестта се гледа от от две гледни точки - тези които не са се сблъсквали с нея, вярват че Ковид е измислица. През м. март напр., в началото на пандемията, рейтингът на премиера и на ген. Мутафчийски бяха до небето. Дори вторият се спрягаше като сигурен президент. След време обаче на всички хората по света започна да им писва от мерките налагани от правителствата им и тези мерки вече започнаха да нося негативи на съответния премиер/президент/. Съответно за да се намали напрежението между управляващите и народа, мерките навсякъде бяха разхлабени. Виждате че дори и в Германия, тамошната опозицията спретна протест за тези мерки. Някои хора са го учили това и умеят да използват всяко недоволство и всеки проблем, за да насочват през интернет тълпата в една или друга посока. Бъдете разумни. Борисов в момента е най-малкото зло за България. Когато се появи нов обединител на демократично мислещите хора, то той по естествен начин ще го смени. Колкото са повече проблемите в една държава, с толкова повече доверие трябва да се ползва премиера. Един изкуствено сложен премиер, никога няма да се справи. За пример мога да ви дам Виктор Орбан - противоречив, но с доверие !


04 Авг 2020 01:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Даскале, всички/без платените и оная мутра дето ей сега лягала да мре за България/протестират тоя път и за радост не от глад, а срещу мутренското държане и управление не само на държавата а и навсякъде където погледнеш! Предполагам и на тях е ясно че при падане на богопомазания ще има огромен и дълъг хаос в държавата ама може би така трябва! А тия за които гласувах вече ги няма излишно е да ги казвам, а други не са ми хванали пенсионерското оче, като се появят-тогава :D А и друго-освен малкото платени има и доста организирани, но голямата част са читави, грамотни, млади и необременени с нищо за разлика от нас :D


04 Авг 2020 12:05
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®