Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 13:39



Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Fusion се самостартира 
Автор Съобщение

Регистриран на: 18 Окт 2014 16:57
Мнения: 26
Отговори с цитат
Здравейте, откакто взех този приемник на моменти се пуска сам, без да има някакво точно определено време. Може да не се пусне дни наред, но на другия да стане. Гледах за таймер, но е изключен. Какво може да е решението, много е досадно посред нощ да ти писне телевизора? :D


10 Юли 2020 12:05
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
На фюжъна отиваш на настройки, системни настройки, други и изключваш HDMI CEC.
Потърси и в настройките на телевизори тази функция и я изключи и от там.


10 Юли 2020 12:21
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2014 16:57
Мнения: 26
Отговори с цитат
borisov910 написа:
На фюжъна отиваш на настройки, системни настройки, други и изключваш HDMI CEC.
Потърси и в настройките на телевизори тази функция и я изключи и от там.

Изключена си беше тази опция, а на тв ако правилно съм разбрал е кръстена easylink- него го изключих.


10 Юли 2020 13:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Значи телевизорът ти е Филипс :D Не си само ти колега с този проблем. Хайде на Фюжъна и да е изключена и да е включена тази функция - все тая. Това си му е бъг на мод.38 . Но интересно как ТВ-то приема сигнал за включване при изключена връзка по високоскоростния кабел. Значи и при някои марки телевизори има нещо фалшиво, що се отнася до HDMI CEC. Сигурен съм че при LG напр. няма как да стане този номер. LG и да искаш да го пуснеш, няма да можеш, тъй като там искат и външното устройство да е LG.


10 Юли 2020 13:27
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2014 16:57
Мнения: 26
Отговори с цитат
vanderel написа:
Значи телевизорът ти е Филипс :D Не си само ти колега с този проблем. Хайде на Фюжъна и да е изключена и да е включена тази функция - все тая. Това си му е бъг на мод.38 . Но интересно как ТВ-то приема сигнал за включване при изключена връзка по високоскоростния кабел. Значи и при някои марки телевизори има нещо фалшиво, що се отнася до HDMI CEC. Сигурен съм че при LG напр. няма как да стане този номер. LG и да искаш да го пуснеш, няма да можеш, тъй като там искат и външното устройство да е LG.

Да Филипс е. Значи проблема е с приемника и няма оправяне, така ли?


10 Юли 2020 13:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Да.
Вече си изключил и функцията на телевизора - ако пак го включва ще трябва фюжъна и от контакта да го изключваш.


10 Юли 2020 14:05
Профил WWW

Регистриран на: 18 Окт 2014 16:57
Мнения: 26
Отговори с цитат
Благодаря ви! Дано си оправят бъговете някой ден!


10 Юли 2020 17:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Никакъв шанс.
При Булсат всяко нововъведение води до създаването на нови видове проблеми, а не до решаване на съществуващите :D


10 Юли 2020 18:40
Профил WWW

Регистриран на: 18 Окт 2014 16:57
Мнения: 26
Отговори с цитат
За съжаление е така май. Ама ме е яд, защо все на нас се падат безхаберниците! Не знам при другите има ли подобни според мен комични проблеми, ама...


11 Юли 2020 15:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:

При Булсат всяко нововъведение води до създаването на нови видове проблеми...
В подкрепа на тези думи напр. - последния модел Фюжън чете 4К, но няма ВиФи. Предния няма 4К но има ВиФи. При Була не може цялото яйце да се сложи в чорбата ... :evil: :(


12 Юли 2020 12:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
... При Була не може цялото яйце да се сложи в чорбата ... :evil: :(
"А бе" може ама ако знаеш как...
Изображение


12 Юли 2020 17:19
Профил WWW

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
vanderel написа:
В подкрепа на тези думи напр. - последния модел Фюжън чете 4К, но няма ВиФи. Предния няма 4К но има ВиФи. При Була не може цялото яйце да се сложи в чорбата ... :evil: :(

Ааа, има и друг модел - моят няма нито WiFi, нито поддръжка на 4К.
И е решил, че трябва да работи в резолюция 720р/60Hz, та да ми е максимално гадно. И съответно е заключил точката в менюто за смяната и.


13 Юли 2020 14:05
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2014 16:57
Мнения: 26
Отговори с цитат
За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Някой знае ли дали вече може да се отпишеш от безсмисления пакет Пемиум +, който бяха направили да не можеш да се откажеш по-рано от година от него?


13 Юли 2020 15:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 79
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
trifon81 написа:
За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Някой знае ли дали вече може да се отпишеш от безсмисления пакет Пемиум +, който бяха направили да не можеш да се откажеш по-рано от година от него?


И Аз това се питам понеже ми предстои плащане за август и се чудя да ли може да се плати онлайн без да се ходи в офис и да се подписва 18 договор.Vanderel може да даде повече яснота по този въпрос.


13 Юли 2020 15:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Това с договора е ПЪЛНА ГЛУПОСТ. Мислех си, че по някое време ще вдянат и принудата ще отпадне. Но едва ли :( след като са впрегнали капацитета на всички софтуеристи, които се мъчат да заключат договора - докато не изтече, да не можеш да слизаш на по-нисък пакет :evil: До утре мога да им обяснявам колко недалновидно и неефикасно е това ... Ако си мислят, че това е ход в правилната посока, много се лъжат ... Не ми се пише повече, защото ме е яд, че не виждам нищо позитивно ...
За сега обаче с онлайн плащане можем да ги цакаме :D
Ще видя и през Изипей какво ще цъфне на мястото на Фюжън пакета и ще ви кажа какво е положението там.


14 Юли 2020 00:08
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®