Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:50



Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Оптимизация и развитие на сателитната dth телевизия 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2018 12:19
Мнения: 15
Отговори с цитат
Здравейте! Аз също, като вас съм клиент на Bulsatcom имам доста разочарования по отношение на сателитната DTH телевизия. Когато се заговори в медийното пространство, че Bulsatocm заговорих за изстрелването на свой собствен спътник в космоса бях много очарован от информацията. С интерес гледах изстрелването на спътника но след провала и по- точно, така да го нарека полу- фалита на компанията “Bulsatcom” и отделянето на “Bulgaria Sat 1” с нейният собственик Максим Заяков. Също така виждам, че Максим Заяков ще стартира явно нов сателитен DTH оператор с сателита “Bulgaria Sat 1”:
Дано поне Максим Заяков, както се вижда, че ще стартира проекта Neosat да е наистина по- добра сателитна телевизия от Bulsatcom въпреки, че как ще стартират, като нямат офиси в страна, изградени наземни спътникови станции на земята но по- важното е че още оставам със надеждата, че Bulsatcom със своето управление от до сегашният собственик Пламен Генчев, кредиторите като: Мак Зиф и икономиста Владимир Каролев да изведат Bulsatcom към едно по- добро бъдеще и най- накрая ние клиентите, зрителите да гледаме телевизия с по- добра качество SD тв и радио каналите; много повече но и качествени канали в HD и 4K; излъчване като цяло само на качествени канали; много- по качествено оборудване, също така точни и ясни пакети, цени и договори! Но що се отнася до проекта Neosat ако Максим Заяков го развие, като по- добър и качествен, сателитен оператор в България ще се разделя с Bulsatcom но все пак да видим какво ни очаква? От много време чрез електронната поща пращам писма към Bulsatcom свързани с предложения за развитие на сателитната DTH телевизия но никога не съм споделял тук в форума но вече ми писна. Споделям и на вас своите предложения за развитие на сателитната DTH телевизия и колкото и да ви е омръзнало почти да се споделят предложение без резултат все пак ще се радвам да коментирате моите предложение.

ЕТО МОИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОПТИМИЗИРАНЕТО НА КАНАЛИТЕ В САТЕЛИТНАТА DTH ТЕЛЕВИЗИЯ, КОИТО ИЗПРАЩАМ КЪМ BULSATCOM ЧРЕЗ ЕЛЕКТРОННАТА ПОЩА: BULSATCOM като цяло предлагам да преустановите излъчването на още каналите, както направихте скоро от сателитната DTH телевизия. Каналите които съм предложил горе за преустановяване, тяхното излъчване, повтарят едни и също филми, сериали, предавания и въпреки, че някой от тези канали излъчват премиерни филми и сериали “ТЕ НЕ СА КАЧЕСТВЕНИ, ТЕ НЕ СА ИНТЕРЕСНИ”! За това на тяхно място предлагам да пуснете по- качествени канали. Давам разяснение: Много се зарадвах, че спряхте фолкорният канал TIANKOV FOLK, които не интересен, като качествено съдържание за разлика от другите фолкорни канали но да пуснете на негово място филмовият канал MOVIE STAR не е добра алтернатива. В ефира на филмовият канал MOVIE STAR гледам не особенно качествени филми, като напоследък тематиката е една и съща: Хорър, ужаси и местерии. Защо отново възстановихте сигнала на канал TIANKOV FOLK? Предлагам излъчването на TIANKOV FOLK да бъде преустановено защото на негово място по- добре пуснете по- качественият фолклорен канал РОДИНА или някой от другите горе посочени, качествени канали! Що се отнася до каналите TV1000, AXN, AXN WHITE и AXN BLACK излъчват едни и същи филми и сериали, като по- голяма част от филмите и сериалите са стари, също така тези филми и сериали многократно са излъчвани по Българските канали и не само. На мястото на каналите TV1000, AXN, AXN WHITE и AXN BLACK предлагам да пуснете още някой от канали на FILM BOX. Предлагам да преустановите излъчването на официалните канали за България FOX, FOX LIFE, FOX CRIME и AMC, който са с превод на Български? Да каналите FOX, FOX LIFЕ, FOX CRIME и AMC са с модерна визия, считат се за маркови но самите каналите не излъчват качествени филми и сериали. Някой филми и сериали са стари и излъчвани по другите канали, друга част от филми и сериали са премиерни но не те също са некачествени. На тяхно място предлагам да пуснете още някой от филмовите канали на FILM BOX или РУСКИ ФИЛМОВИ КАНАЛИ, които съм предложил. Да ясно е че трябва да има за всекиго по нещо но предлагам на този етап да преустановите излъчването на всички еротични канали от сателитната DTH телевизия и така ще се освободи място за други, качествени SD канали. Предлагам на този етап да преустановите излъчването на всички радио канали, като така ще се освободи място за още нови SD канали но със сигурност радио каналите са много по- малко предпочитани за разлика от телевизионните канали. Ще ви направи впечатление, че предлагам каналите EUROSPORT 1 HD, PLANETA HD и HISTORY HD предлагам да преустановите тахното излъчването, защото така и така нямате необходимият капацитет за излъчването на канали в високо резолюция пък и що се отнася до HISTORY HD не го излъчвате в HD а във SD резолюция. За това на този етап предлагам да не излъчвате канали в HD разолюция но така ще се освободи масто за нови качествени канали, които да излъчвате в SD разолюция. Предлагам да преустановите излъчването на собствените ви канали от сателитната DTH талевизия и продължите да ги излъчвате само в FUSIO IP TV, като единственият канал, който предлагам да продължите да излъчвате в сателитната DTH телевизия, това е SPORT+ HD заради спортните събития. Що се отнася до собствените ви канали за лов и риболов: ХОБИ ТВ; ХОБИ ЛОВ; ХОБИ ТВ HD на тяхно място предлагам да пуснете горе посочените, много по- качествени канали за лов и риболов, който са с превод на Български и отново споменавам: ФРЕНСКИЯТ- CHASEE & PECHE; РУСКИТЕ- ОХОТА И РЬIБАЛКА; ДИКАЯ РЬIБАЛКА HD; ДИКАЯ ОХОТА HD и ДИКАЯ HD. Но както виждате рускате канали са в HD резолюция но понеже нямате възможност да излъчвате в HD за това аз ви предлагам да ги излъчвате в SD. Предлагам да пуснете още качествени, спортни канали: EDGE SPORT; FIGHT CHANNEL; AUTO MOTOR SPORT CHANNEL, които са преведени на Български език. Предлагам да започнете излъчването в сателитната DTH телевизия спортните канали на MIMYUNI MEDIA: SPEED FACTOR; WOW; SPORTYFY, които излъчват в HD разолюция но понеже нямате възможнст ви предлагам да ги излъчвате в SD. Предлагам да започнете излъчването в сателитната DTH телевизия и другият спортен канал на SPI INTERNACIONAL, които излъчва също в HD резолюция но понеже нямате възможност, този канали също ви предлагам да го излъчвате само в SD: FAST & FUN BOX. Започнахте излъчването на трите канала от медийната група на MAX: MAX SPORT 1 HD; MAX SPORT 2 HD и MAX SPORT 3 HD в пакет MAX SPORT PLUS LITE но защо не пуснете и 4-ят канал MAX SPORT 4 HD, като част от пълният пакет. Прочетох във онлайн издания, че не искате да пуснете 4-ят канал MAX SPORT 4 HD, защото бил конкурент на вашият спортен канал SPORT+HD? Ако това е вярно това е много глупаво оправдание, всички абонати като мен искаме да гледаме и 4-ят канал MAX SPORT 4 HD, така, както останалите оператори в България излъчват всички канали от медийната група на MAX. Също така предлагам да пуснете и каналът за екстремни EDGE SPORT, който е преведен на Български език. Предлагам да прекратите излъчването на вашите филмови, платени канали от сателитна DTH телевизия: CINEMA+; ACTION+; COMEDY+ и да продължите излъчването само в FUSION IP TV. Предлагам да прустановтие излъчването на вашите филмови канали CINEMA+; ACTION+; COMEDY+ от сателитната DTH телевизия, защото на този етап по- добре е на тяхното място да пуснете нови, стандратни SD канали, които не са платени и така ще задоволите много повече клиенти, като мен. Страхотно е че продължавате да излъчвате световният новинарски канал CNN в сателитната DTH талевизия. Освен тези нови канали, които предлагам горе да излъчвате, ако се освободи капацитет от горе посочените канали за преустановяване на тяхното излъчване да пуснете още някой от качествените световни, новинарски канали в сателитната DTH талевизия за това на този етап ви предлагам да започнете де излъчвате следните новинарски канали: EURONEWS; BBC WORLD NEWS; CGTN; DW; RUSSIA TODAY (РУСКАТА ВЕРИСИЯ); RUSSIA TODAY (АНГЛИЙСКАТА ВЕРСИЯ). Също така предлагам да зпочнете излъчването в сателитната DTH талевизия българският канал, филиал на световният бизнес канал BLOOMBERG- BLOOMBERG TV BULGARIA но понеже нямате възможност да го излъчвате само в SD. Bulsatcom пуснахте още нови канали, върнахте стари и преместихте някой канали от предишни транспордери, също така се очаква и излъчването на нови канали: TDC, FILM BOX PLUS, NICKTOONS, FINE LIVEING, БНТ4, DM SAT, TV 1000, EPIC DARAMA, TRAVEL CHANNEL, MEZZO, MOVIE STAR, DISCOVERY SCIENCE, ALFA TV, MAX SPORT 3, ЕВРОКОМ, EVIL ANGEL, SEXT6SENSO, VIVID, PASSION XXX2; PINKO. Добре за излъчването на новите филмови канали FILM BOX PLUS и EPIC DRAMA съм съгласен има какво да се гледа, особено EPIC DRAMA е качествен но за канал MOVIE STAR няма абсолютно никакви качествени филми за това предлагам да премахнете излъчването. Канал TDC- TIMELESS DRAMA CHANNEL излъчва само турски сериали. BULSATCOM вие излъчвате каналите BTV LADY и DIEMA FAMILY, който от своя страна също излъчват турски и не само турски но и други сапунени сериали, BTV и NOVA също излъчват такива сериали. Като се има напредвид канал BTV LADY не само излъчва сапунени сериали но преповтаря предаванията от основният канал BTV. За това предлагам да прекратите излъчването на двата канала BTV LADY и DIEMA FAMILY и да продължите да излъчвате само новият канал TDC- TIMELESS DRAMA CHANNEL, който е специализиран в излачването само на турски сериали, също така, както споменах BTV и NOVA излъчват такъв тип сериали. Какъв е този пакет “DRAMA”? Това е недопустимо което правите да карате хората да плащат 2 лв. цена за каналите: TIMLESS DRAMA CHANNEL;MOVIE STAR; EPIC DRAMA; CRIME INVESTIGATION NETWORK в допълнителен пакет “DRAMA”. Всички други оператори в България излъчват тези канали заедно със другите канали в основните пакети, без да заплащат нищо допълнително само вие карате хората да плащат отделна цена за тези канали, като се има напредвид, че тези канали “НЕ СЕ ВОДЯТ ПЛАТЕНИ”. Можеше тези кана и трябва тези канали да ги включите в пакет “ПРЕМИУМ” без да ни карата нас клиентите, зрителите да плащаме за такъв тип канали в отделни пакети! Това, което правите е “ГОЛЯМА ПОДИГРАВКА” със нас клиентите, зрителите! Ясно разбирам, че сте създали пакет “CINEMA XXX” за еротични канали но къде е логиката тук да включите вашият филмов канал “CINEMA+”, като се има напредвид, че каналът е филмов но не е еротичен. Като цяло всички други сателитни DTH оператори в България излъчват такъв тип канали със всички останали в максимум три основни пакета само вие карате нас- вашите клиенти да плащам за всякакви всевъзможни и безсмислени пакети и увеличаване на цените! Ако сте решили да ни изнудвате за да си докарате някаква печалба за да можете да си изплатите задълженията по вашите финансови задължения това е много “Грозно и долно”! MAX SPORT 3 е много добре, че започнахте да го излъчвате и сега трябва да пуснете и 4-ят канал MAX SPORT 4. Каналите DM SAT, DISCOVERY SCIENCE, TRAVEL CHANNEL, MEZZO какъв беше смисълът възстановите тяхното излъчване отново? Тези канали са пълни бози и преповтарят едни и същи предавания, филми и не качествена, негледаема музика имам и са канали пълнеж на сателитната DTH. Също така предлагам да прекратите и излъчването на FINE LIVING, защото той също излъчва едни и също предавания и няма нищо ново, като предавания. За излъчването на еротични канали също ме дразни това, че вместо да пуснете други, качествени канали вие запълвате сателитната DTH телевизия със прекалено много еротични канали! Ще ви направи впечатление, че предлагам да пуснете още канали, които за мен са много качествени и излъчват в HD резолюция но понеже нямате възможност да излъчвате в HD, тези канали също ви предлагам да ги излъчвата в SD. В общ план така стоят нещата, че забаламосвате клиентите като мен чрез сателитната DTH телевизия със евтини канали, които наричам “БОЗИ”! Напоследък от наколко месеца отново започнах да следя форума и там също абонати като мен искат чрез сателитната DTH телевизия да гледат: По- качествени SD, “НЕ ЕВТИНИ” канали; качествени спортни канали; HD и 4K канали! Чрез сателитната DTH телевизия трябва да излъчвате качествени канали, които излъчват нови продукции, качествен спорт, игрални филми и сериали, документални филми и др. а не да запълвате капацитете само със евтини канали, които преповторят едни и същи продукции или такива, които излъчват премиерни продукции но нестават за гледане!
Тук споделям линк от който можете да свалите в pdf форма моите предложения в нагледен вариант:
https://dox.abv.bg/download?id=f55fbb0254# -> линк за сваляне

ЕТО И МОИТЕ ПРОДЛОЖЕНИЯ ЗА РАЗВИТИЕ НА САТЕЛИТНАТА DTH ТЕЛЕВИЗИЯ, КОИТО ПРАЩАМ ЧРЕЗ ЕЛЕКТРОННАТА ПОЩА КЪМ BULSATCOM: Здравейте “BULSATCOM”! Аз съм дългогодишен клиент на “Сателитната телевизия (DTH)” и до днес също съм клиент и използвам “Сателитната телевизия (DTH)”. Клиент съм на “Сателитната телевизия”, защото в моето населено място няма възможност за “FUSION TV (IP TV)” а такъв тип “Интерактивна телевизия” има възможност за развитие и развивате само в големите градове. Със голямо удоволствие гледах изстрелването на сателита “Bulgaria Sat 1” в орбита, на живо в ефира на ТВ+. Бях много щастлив и имах надежди, че този сателит ще ми даде не само на мен (но и на всички други клиенти) възможността да гледам и слушам качествени тв и радио канали но “Уви”! Имах надежда, че със новият сателит и подобряването на качеството, цената, която продължавам да плащам за сателитна телевизия ще си заслужават но “Уви”! От това което прочетох в интернет изданията, че след като нещата между вас “Bulsatcom” и “Bulgaria Sat 1” се провалят и анулирате споразумението и няма да използвате капацитета на сателита “Bulgaria Sat 1” и от него няма да излъчвате сигнал аз много се разочаровах и загубих надежда за възможността да гледам и слушам качествени тв и радио канали. Виждам, че след, като нямате капацитет на “Сателитната телевизия” за до добавите още нови и качествени канали но същевременно продължавате да се опитвате да развивате “FUSION TV (IP TV)”. Bulsatcom хубаво развивате “FUSION TV (IP TV)” и ви разбирам за това, че е трудно и не е лесно, просто така да се развива телевизия но помислете за нас клиентите, като мен на “Сателитна телевизия (DTH)” чрез която абонатите са много повече от тези на “FUSION TV (IP TV)”. Интересувам се и виждам как останалите големи оператори: A1 и VIVACOM развиха своите услуги за сателитна телевизия, като подобриха качеството на сигнал, излъчват доста разнообразни и същевременно “Качествени” канали, които от своя страна излъчват “Качествени” продукции а операторът A1 създаде и много добре развива спортните канали “MAX SPORT”, като в ефира излъчва наистина много качествен “Премиум” спорт. Преди доста пъти бях ви изпращал предложения свързани със новият сателит “Bulgaria Sat 1” и по- точно добавянето на нови, качествени тв, радио канали и прекратяване излъчването на част от сегашните излъчвани канали чрез сателитната телевизия. За това аз отново ви пращам предложения, защото ми омръзна да чакам с надеждата, че ще гледам много, нови и качествени канали чрез сателитната телевизия до като операторите VIVACOM и A1 вече излъчват по- качествени канали. Пращам ви документ във pdf формат във които съм описал и показал, кои канали да продължите за излъчвате, кои канали да прекратите излъчване и какви нови “Качествени” канали да излъчвате.
Тук ще ви опиша така, както аз виждам нещата със каналите в сателитната телевизия:
ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА РЕГИОНАЛНИТЕ КАНАЛИ
Прекратете излъчването на “Регионалните канали”, защото са “Некачествени” и имам чувството, че все едно съм абонат на “Местна кабелна телевизия”. Моето мнение е че много малко хора ги гледат тези “Регионални канали”, като тези канали ще запълнят излишно капацитета на сателита и ако “Не” излъчвате тези канали чрез сателита ще освободите място и така ще има възможност за излъчване на много по- качествени канали. Предлагам за в бъдеще да не излъчвате такъв тип регионални канали. Местните кабелни оператори е ясно, че ги излъчват но вие BULSATCOM няма смисъл да запълвате сателита със такива канали!
ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА КАНАЛИ НА НАЦИОНАЛНО НИВО
В pdf документа съм споменал да премахнете част от българските канали излъчващи на национално ниво, защото тези канали също не иизлъчват качествени продукции! Чрез “Сателитната телевизия (DTH)” предлагам да продължите излъчването само най- гледаните и качествени български канали на национално ниво, както в pdf документа съм ги онагледил по- добре, също така ще видите и добавянето на нови български канали.
ПРЕУСТАНОВЕТЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА КНАЛИ НА БТВ МЕДИА И НОВА БРОАДКАСТИНГ
В pdf документа ще ви направи впечатление, че искам да прекратите излъчването на част от каналите на БТВ МЕДИА и НОВА БРОАДКАСТИНГ: BTV COMEDY; BTV LADY; KINO NOVA и DIEMA FAMILY? Предлагам да прекратите излъчването на тези канали, защото преповтарят предавания, излъчването на филмите и сериалите също са преповтарящи се и вместо да излъчвате тези канали на тяхно място може да излъчвате много по- качествени канали. Предлагам да продължите да излъчвате само качествените канали на БТВ МЕДИА и НОВА БРОАДКАСТИНГ: NOVA HD; DIEMA; NOVA SPORT; DIEMA SPORT HD; DIEMA SPORT 2 HD; BTV CINEMA; RING; BTV ACTION HD; BTV HD
ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ РАЗРАБОТВАНЕТО И ИЗЛЪЧВАНЕТО НА СОБСТВЕНИТЕ КАНАЛИ
Другото което предлагам в pdf ДОКУМЕНТА но знам, че няма да го направите е да прекратите разработването на собствените канали и да прекратите тяхното излъчване. Ако тези ваши собствени канали наричате качествени платени канали не е така. След, като телекомът А1 създаде спортните канали MAX SPORT вие загубихте много качествени(премиум) спортни събития, като: LA LIGA; ATP 250; ATP 500; ATP 100; MOTO GP и др. които вече не излъчвате в каналите SPORT+ и F+ а излъчвате ниско качествени спортни събития и поради тази причина вече абсолютно не си заслужава таксата за тези канали. Пуснахте два от канал на телекома А1- MAX SPORT 1 и MAX SPORT 2 но защо не пуснете и другите два канала MAX SPORT 3 и MAX SPORT 4? Ако причината е че няма капацитет на сателита за излъчването на тези качествени спортни канали разгледайте в pdf документа кои канали съм предложил да прекратите излъчване и на тяхно място ще има възможност да пуснете тези канали или пък е от финансова гледна точка. Един слух или по- точно информация, която прочетох отдавна във онлайн издания и не знам до колко е вярна. Та пишеше, че след като А1 пуснаха спортните канали MAX SPORT 3 и MAX SPORT 4 вие BULSATCOM не искате да ги пуснете тези канали защото са конкурентни на вашият спортен канал SPORT+. Ако това е вярно, че спортните каналите MAX SPORT 3 и MAX SPORT 4 са конкурентни на вашият спортен канала SPORT+ и поради това не искате да ги излъчвате това е “Много глупаво решение”. По тази логика на вашият спортен канал SPORT+ са конкурентни и другите спортни канали и все едно да ги спрете поради същата причина. Предлагам да сключите споразумение със А1и за спортните канали MAX SPORT 3 и MAX SPORT 4 и да започнете също да ги излъчвате, както MAX SPORT 1и MAX SPORT 2, защото има наистина много качествен (премиум) спорт за гледане за разлика от вашите канали SPORT+ и F+! В pdf документа предлагам ако въобще има такава възможност въпреки, че е трудно и скъпо да сключите споразумение за излъчване на медийните групи от сръбски спортни канали ARENA SPORT и SPORT KLUB, които от своя страна излъчват много качествени (премиум) спортни събития и горе- долу сръбският език е разбираем и приемлив за възприемане. Обръщам особено внимание на спортните канали “SPORT KLUB”! Също така предлагам и много други качествени спортни канали за излъчване, които ще видите по нагледно в pdf документа. Другите ваши филмови канали: CINEMA+; ACTION+; COMEDY+; FILM+, които не излъчват много премиум филми и не си заслужава гледането и плащането за тези канали. Между другото прочетох онлайн от изявлението на пресконференцията за новите планове за развитие и там се спомена, че ще изплатите задълженията към HBO, което това не ме интересува. Важното е за мен след, като платите задълженията към HBO ако има възможност да направите ново споразумение със HBO за ново излъчване на платените канали. Другите ваши канали, който предлагам вече да не реализирате и предлагам да прекратите тяхното излъчването, както съм споменал в pdf документа: ХОБИ ТВ; ХОБИ ЛОВ; ХОБИ ТВ HD; ХАЙДЕ В КУХНЯТА; МОТОРСПОРТ; БЪЛГАРСКА ИСТОРИЯ; ДЕСТИНАЦИЯ БГ; ОТБЛИЗО; TV+ и BG TOP MUSIC. Предаванията във ефира на тези канали не са много качествени; не са обособени според предназначението на каналите и същевременно тези канали излъчват едни и същи, преповтарящи се предавания. Що се отнася до каналите за лов и риболов ХОБИ ТВ; ХОБИ ЛОВ;ХОБИ ТВ HD, това въобще канали за лов и риболов ли са? Уж специализирани канали за лов и риболов а излъчвате документални поредици и предавания за автомобилизъм; други хобита; туризъм и др. За разлика от вашите канали за лов и риболов ХОБИ ТВ; ХОБИ ЛОВ и ХОБИ ТВ HD в pdf документа предлагам да излъчвате много по- качествени канали за лов и риболов, като част от тях се излъчват с превод на български език: HUNTING & FISHING; CHASE & PECHE; ДИКАЯ РЫБАЛКА HD; ДИКАЯ HD; ДИКАЯ ОХОТА HD; ОХОТА И РЫБАЛКА; WILD HD и др.
ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА ЧАСТ ОТ СВЕТОВНИТЕ КАНАЛИ ЗА БЪЛГАРИЯ
В pdf документа предлагам да преустановите излъчването на част от световните каналите. Да това са световни канали с официално разпространение за България и със официален превод но тези канали не излъчват нищо различно в програмите. С сигурност много малко хора ги гледат тези канали но ако прекратите тяхното излъчване има възможност да пуснете нови много по- качествени канали, както съм споменал в pdf документа. Припомням ви какво се случи преди години, когато излъчвахте канали DIVA UNIVERSAL и MTV EUROPE, след дълго излъчване прекратихте каналите, защото нямаше интерес от страна на зрителите, като мен.
ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА КАНАЛИ НА DISCOVERY NETWOKS
Други канали, които искам да прекратите излъчване са част от документалните канали на “DISCOVEY NETWORKS”: DISCOVEY SCIENCE; DISCOVERY TURBO; DISCOVERY HD SHOWCASE. Тези канали преповтарят предаванията от основният канал DISCOVERY за това също предлагам да се прекрати тяхното излъчване и да продължите да излъчвате само основните канали: DISCOVEY и DISCOVEY HD. Предлагам за в бъдеще да не излъчвате и останалите канали на DISCOVEY NETWORKS за Европа. Друг канал част от DISCOVEY NETWORKS, който предлагам да прекратите неговото излъчване е ANIMAL PLANET и за разлика от него продължете да излъчвате само тези “Качествени канали” посветени на дивата природа: NAT GEO WILD; NAT GEO WILD HD;VIASAT NATURE; VIASAT NATURE HD; DOCU BOX HD. Ако прекратите излъчването на горе посочените документални канали на DISCOVEY NETWORKS: DISCOVEY SCIENCE; DISCOVERY TURBO; DISCOVERY HD SHOWCASE и ANIMAL PLANET ще има възможност да пуснете нови много по- качествени документални и научни и канали за дивата природа, които съм посочил в pdf документа. Обръщам специално внимание на “Руските документални канали”, защото руснаците правят невероятни канали посветени на науката; историята; космоса; дивата природа; техниката и др.за разлика от тези американски канали, които излъчват предавания със една и съща тематика а не показват нищо ново и различно!
ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА КАНАЛИТЕ НА SONY
Предлагам да прекратите излъчването на трите канал част от компанията на SONY: AXN; AXN BLACK и AXN WITHE, защото не излъчват качествени филми и сериали, като тези филми и сериали вече са излъчвани многократно в останалите канали. Като предложение предлагам да излъчвате британските филмови канали на SONY въпреки, че са на английски език. Между другото тук предлагам ако започнете да излъчвате такива качествени филмови и не само филмови но и други качествени канали да бъдат с превод на български: Бг аудио или субтитри. Ето като пример ви давам НОВА БРОАДКАСТИНГ успяха да излъчват канал TRACE SPORT STARS с българско аудио въпреки, че не е качествен и съм го предложил да прекратите неговото излъчване а телекомът А1 излъчват канал EDGE SPORT също със българско аудио така, че смятам че това не е невъзможно. Като споменах филмови канали в pdf документа ще видите по нагледно, какви качествени филмови канали от различни държави предлагам да излъчвате в “Сателитната телевизия (DTH)”. Едно от предложенията ми са за излъчване на руски филмови канали, защото руснаците правят собствено качествено руско производство кино и добри филмови канали, които от своя страна излъчват качествени филми и сериали. Също така руският език е приемлив за възприемане и близък до българският.
ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА ДУБЛИРАЩИ КАНАЛИ
Отвратително е да излъчвате канали като: NAT GEO WILD SD и NAT GEO WILD HD, като се има в предвид, че канал NAT GEO WILD HD се води HD но всъщност го излъчвате в SD и двете версии на канала излъчват едни и същи предавания. Същото се случва и със други канали, които излъчвате в SD и HD, като каналите се водят HD но реално не ги излъчвате в HD а в SD и като програма каналите са едни и същи. Но обръщам специално внимание на каналите в HD резолюция: Ако каналите в HD резолюция нямат превод на български език, тогава предлагам да се излъчват едновременно и SD каналите с превод на български език! Също така, като цяло това дублиране на канали излишно запълват капацитета. За това в pdf документа ще видите по- нагледно моите предложения, кои канали да излъчвате в SD и кои в HD.
ПРОДЪЛЖАВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО САМО НА НАЙ- ГЛЕДАНИТЕ И КАЧЕСТВЕНИ БЪЛГАРСКИ HD КАНАЛИ
В pdf документа предлагам да продължите да излъчвате в “Сателитната телевизия (DTH)”. само най- гледаните и най- качествените българските HD канали. Тук няма смисъл всички канали, които са в HD да ги излъчвате в такъв формат а да продължите да излъчвате само в SD. В pdf документа предлагам също така от официалните канали за България да излъчвате само най- качествените и най- гледаните канали в HD формат или по- точно спортните и документалните.
ПРОДЪЛЖАВАНЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО САМО НА НАЙ- ГЛЕДАНИТЕ И КАЧЕСТВЕНИ СВЕТОВНИ HD КАНАЛИ
От световните канали в HD формат в “Сателитната телевизия (DTH)” предлагам също да излъчвате само най- качествените канали в такъв формат, като: Спортни; документални; 4K; музикални канали за концертни събития на живо; лайфстайл.
ИЗЛЪЧВАНЕ КАНАЛИТЕ НА SPI INTERNACIONAL
Тъй като излъчвате част от каналите на SPI INTERNACIONAL: FILM BOX; DOCU BOX и др. чрез FUSION TV(IP TV) в pdf документа предлагам да започнете излъчването на сегашните канали чрез “Сателитната телевизия (DTH)”, както и всички останали канали на SPI INTERNACIONAL. Също така ако добавите и останалите канали на SPI INTERNACIONAL предлагам ако има възможност всички филмови, документалният и спортните канали на SPI INTERNACIONAL да започнете излъчване със български субтитри или бг аудио.
ИЗЛЪЧВАНЕ КАНАЛИТЕ НА MIMYUNI MEDIA
В интернет прочетох, че в FUSION TV(IP TV) пуснахте част от каналите на MIMYUNI MEDIA в 4K формат, като в pdf документа съм предложил тези качествени канали също да започнете да излъчвате и чрез “Сателитната телевизия (DTH)”, като предлагам да започнете да излъчвате и останалите канали на MIMYUNI MEDIA и предлагам ако има възможност лайфстайл; детските; филмовите; спортните канали на MIMYUNI MEDIA да преведете със български субтитри или бг аудио.
ИЗЛЪЧВАНЕ НА ПОЛИТЕМАТИЧНИ КАНАЛИ
В pdf документа ще видите, че предлагам да преустановите излъчването на руските канали “ПЕРВОГО”, като единственият канал, който предлагам да продължите да излъчвате от тази група е филмовият канал “ДОМ КИНО”. На мястото на каналите “ПЕРВОГО”, предлагам да се пуснат много по- качествени руски политематични и новинарски канали. В pdf документа ще видите, че предлагам да преустановите излъчването на някой политематични канали (обществени) и да започнете излъчване в “Сателитната телевизия (DTH)” нови много по- качествени политематични. Вече е банално да излъчвате и да гледаме всевъзможни политематични канали, които тук в България са много малко гледаеми и нямат толкова интересни продукции за гледане. Друго което не ми харесва е след като има някаква медийна група от обществени канали да излъчвате всички канали от тази група. В “Сателитната телевизия (DTH)” аз предлагам да “Не” се излъчват всички канали от тази група а само най- качествените канали от такива групи и които ще имат интерес за зрителите. В pdf документа предлагам в “Сателитната телевизия (DTH)” да излъчвате само част от италианските обществени канали RAI: RAI 1; RAI 2; RAI 3; RAI MOVIE и RAI PREMIUM. Всички останали италиански канали на RAI няма нужда да ги излъчвате. В pdf документа изключение правят всички канали от медийната група FRANCE TV, защото има интересни продукции за гледане. Друго което предлагам е да “Не” излъчвате канали в “Сателитната телевизия (DTH)” със “Интернационално” излъчване защото има такива “Интернационални канали”, които са преработени и не качествени за разлика от “Оригиналните канали”. За това в pdf документа съм направил предложение чрез “Сателитната телевизия (DTH)” ако започнете излъчване на тези канали те да се излъчват само в “Оригиналните версии”: РУСКИ- КАНАЛ 5; ПЕРЕЦ; CTC; ТЕЛЕКАНАЛ 360; ТВ ЦЕНТЪР
УКРАИНСКИ- 1+1
ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ- TELEMUNDO и CARACOL
ИСПАНСКИ- ANTENA 3 и TVE.
В pdf документа съм предложил кои канали да излъчвате и в двете версии:
RUSSIA TODAY- АНГЛИЙСКА И РУСКА
TELESUR- АНГЛИЙСКА И ИСПАНСКА.
В pdf документа съм предложил, кои канали със английска версия да излъчвате в “Сателитната телевизия (DTH)”: CHANNEL NEWS ASIA; LIVING FOODZ; ASIAN FOOD CHANNEL; ARMENIA 1 INTERNACIONAL; NHK WORLD TV; CGTN DOCUMENTARY; KAZAKH TV; AL JAZEERA; DW; CGTN; EURONEWS; BLOOMBERG TELEVISION; MOTORSPORT TV; ARIRANG; KBS WORLD; BVN; I NEWS 24.
ИЗЛЪЧВАНЕ НА НОВИНАРСКИ КАНАЛИ
В pdf документа предлагам в “Сателитната телевизия (DTH)” да излъчвате не просто най- обикновени световни и локални всевъзможни информационни, новинарски канали. Тук предлагам да излъчвате качествени новинарски канали, които от своя страна са със модерна визия; студия; интересни и провокативни предавания и новини. Ето кой новинарски канали предлагам да излъчвате в “Сателитната телевизия (DTH)”, като в pdf документа ще ги видите много по нагледно:
РУСКИ- РОССИЯ 24; ТЕЛЕКАНАЛ 360; RUSSIA TODAY; ТЕЛЕКАНАЛ ДОЖДЬ; МОСКВА 24
ИТАЛИАНСКИ- MEDIASET TGCOM 24; SKAY TG 24;
СРЪБСКИ- N1 SRB
УКРАИНСКИ- NEWS ONE
ЮЖНОАМЕРИКАНСКИ- TELESUR
ФРЕНСКИ- BFM TV; BFM BUSINESS; FRANCE INFO
ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК- TELESUR; CHANNEL NEWS ASIA; NHK WORLD TV; AL JAZEERA; CGTN; RUSSIA TODAY; DW; EURONEWS; BLOOMBERG TELEVISION; CNN; I NEWS 24
БРИТАНСКИ- BBC WORLD NEWS; SKY NEWS
ИЗЛЪЧВАНЕ НА МУЗИКАЛНИ КАНАЛИ
В pdf документа предлагам в “Сателитната телевизия (DTH)” да прекратите излъчването на част от музикалните канали. Сръбските музикални канали са некачествени, като излъчват едни и същи музикални песни и самата програма на каналите не е добра. Предлагам да прекратите излъчването на българският музикален канал CITY TV, защото в дневната програма излъчва в ефира едни и същи видеоклипове така, че на негово място можете да пуснете много по- качествен канал.
Друг музикален канал, който предлага да прекратите неговото излъчване е MTV HITS, както румънците спряха MTV ROCKS, защото създадоха свой собствен канал за рок музика ROCK TV. Предлагам да прекратите излъчването на MTV HITS и за в бъдеще да не излъчвате и останалите канали на MTV защото са некачествени, като аз ги наричам “Музикални бози” и на тяхно място предлагам да пуснете много по качествени музикални канали. Предлагам да прекратите излъчването на MTV LIVE HD, защото не излъчва нищо особено, като концерти, музика и предлагам да излъчвате в “Сателитната телевизия (DTH)” много по- качествените канали за концерти: STINGRAY FESTIVAL 4K и STINGRAY I CONCERT HD. Аз съм почитател и голям фен на рок музиката за това в pdf документа предлагам в “Сателитната телевизия (DTH)” да излъчвате качествени музикални канали за рок музика за разлика от некачественият канал MTV ROCKS. Тук обръщам особено важно за мен внимание към два британски канала за рок музика KERRANG и SCUZZ, които са много качествени музикални канали за рок музика и предлагам да ги излъчвате. Предложил съм да излъчвате още канали за рок музика. В pdf документа предлагам и прекратяване излъчването на музикалните канали VH1 и VH 1 CLASSIC, като на тяхно място също предлагам да се пуснат много по- качествени музикални канали. В pdf документа предлагам в “Сателитната телевизия (DTH)” да излъчвате нови, качествени и разнообразни музикални канали. Едно от предложението ми е да излъчвате локални музикални канали, ето например италианците правят хубава музика и качествени канали, руснаците също правят качествена музика и музикални канали. Британците също правят много по- качествени канали за хитове от нашите. В pdf документа предлагам да прекратите излъчването на тези за мен “Евтини сръбски музикални канали”: BN MUSIC; DM SAT; KCN MUSIC 2; DUGA+ и в “Сателитната телевизия (DTH)” предлагам да пуснете сръбските музикални канали PINK но не само музикалните но и другите, като съм предложил само подбрани канали на PINK.
ИЗЛЪЧВАНЕ НА ЕРОТИЧНИ КАНАЛИ
В pdf документа предлагам прекратяване на част от еротичните канали, защото в “Сателитната телевизия (DTH)” предлагам да “Не” излъчвате всевъзможни еротични канали а само най- качествените.
Тук споделям линк от който можете да свалите в pdf форма моите предложения в нагледен вариант:
https://dox.abv.bg/download?id=8059097769# -> линк за сваляне
Надявам се новото управление на Bulsatcom да изведе компанията до едно по- добро бъдеще и да се случи това, което всички искаме: "КАЧЕСТВО"! Но все пак трябва да настояваме, колкото и да ви е писнало да пишете в този форум, като споделяйте своите предложения, защото трябва да протестираме и да искам по- добро качество на каналите; по- качествено оборудване; по- качествени канали и сандартни, нормални пакети за плащане! Извинявам се за дългата тема но ще се радвам да разискваме заедно по нея.


28 Апр 2020 23:49
Профил

Регистриран на: 11 Ное 2011 11:35
Мнения: 22
Отговори с цитат
Трогателна наивност и утопия струи на талази от този труд, който сте положили господине.

Не мога да спра да се смея, защото това което сте направили е достойно са напразни усилия по почина на Сизиф.

За пдф документа, който погледнах - насоките и желанията Ви са чисто субективни и можете да си ги осъществите лично за Вас -начини в необятния свят на интернет много, къде безплатни, къде платени, но всичко това накуп, което искате граничи с меко казано проблеми с психиката, за което не искам да се обиждате.

Ще се обоснова, ако не е проблем, но всичките тези желания, за които настоявате и давате насоки са свързани преди всичко с много пари, които някой трябва да плати, било за техника, било за права за излъчване.

Вие като абонат на тази клета фирма, колко мислите, че ще струва всичкото това желание, което сте изразили в писмен вид, под формата на лога на телевизии?
И не на последно място, колко сте готов да платите, като месечна сума, ако искате всичкото това?

И още един последен въпрос - доколко вярвате, че това може да се осъществи като проценти и като време, което ще отнеме за осъществяването му?

Това са риторични въпроси, не държа на отговор. Но когато се прави нещо такова грандиозно, като това, което сте написали, нека има и малко мисъл, кое, как, защо и т.н.

Защото иначе е загуба на време - моето - да прочета толкова много глупости и Вашето, защото е могло да го запълните с нещо по-смислено.


29 Апр 2020 14:33
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Тактично ще си замълча,макар че съм на мнението на "dakel".
Наистина и аз преживях Сизифови усилия , докато прочета целия научен труд.
И все пак ги прочетох...докато едва ли някой от супорта на фирмата си е направил труда... :lol:


29 Апр 2020 15:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение


29 Апр 2020 17:06
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2018 12:19
Мнения: 15
Отговори с цитат
dakel написа:
Трогателна наивност и утопия струи на талази от този труд, който сте положили господине.

Не мога да спра да се смея, защото това което сте направили е достойно са напразни усилия по почина на Сизиф.

За пдф документа, който погледнах - насоките и желанията Ви са чисто субективни и можете да си ги осъществите лично за Вас -начини в необятния свят на интернет много, къде безплатни, къде платени, но всичко това накуп, което искате граничи с меко казано проблеми с психиката, за което не искам да се обиждате.

Ще се обоснова, ако не е проблем, но всичките тези желания, за които настоявате и давате насоки са свързани преди всичко с много пари, които някой трябва да плати, било за техника, било за права за излъчване.

Вие като абонат на тази клета фирма, колко мислите, че ще струва всичкото това желание, което сте изразили в писмен вид, под формата на лога на телевизии?
И не на последно място, колко сте готов да платите, като месечна сума, ако искате всичкото това?

И още един последен въпрос - доколко вярвате, че това може да се осъществи като проценти и като време, което ще отнеме за осъществяването му?

Това са риторични въпроси, не държа на отговор. Но когато се прави нещо такова грандиозно, като това, което сте написали, нека има и малко мисъл, кое, как, защо и т.н.

Защото иначе е загуба на време - моето - да прочета толкова много глупости и Вашето, защото е могло да го запълните с нещо по-смислено.

Е ясно е че всичко струва много труд и финасови средства но каналите, които съм посочил в pdf документа наистина са много но не очаквам да се пусне цялата вселена но все пак се надявам да има повече качествени канали. Не очаквам всичките тези канали и това да се реализира от днес за утре, естествено, че няма да е лесно и изисква дълъг период! А вие явно сте съгласни и намирате за нормално всички ние клиентите на фирамата да продължаваме да плащам такси за различни и измислени пакети, включващи евтини канали? И защо тово което искам да граничи с психиката?
Аз не съм не нормален! Да ясно е че може да се гледат тв канали онлайн но това не е начина но тук целта в предложенията ми е да се плащат пари за излъчване права на качествени канали а не да се плащат пари за канали "Бози", като: Тянков фолк и др. А според вас например това е нормално да плащаме 2 лв- за каналите: epic drama;tdc; movie star; crime+ investigation в такъв измислен пакет "Drama", като се има напредвид, че другите оператори ги предлагат като цена зедно със другите стандартни канали? Като се има напредвид вие не сте ли готов да плащат по- висока такса но да гледате телевизия с по- високо качество и много по- качествени канали, само в стандартни пакети, като: Старт; Стандарт; Премиум и платените Диема Екстра и Макс Спорт Плюс? Верно е че тази фирама е "Клета" но съм направил предложенията, като писмен вид, защото съм обяснил своите предложения а чрез лог съм показал в нагледен, графичен вид какви канали предлагам, като отново споменава, че нямам намерение да предлагам цялата вселена, просто списък от които да изберат качествени канали, които могат да се излъчват.


29 Апр 2020 17:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Интересно Маниака дали си мисли че някой от фирмата ще прочете това!Аз мисля не.Така че труда е напразно :( И не не може кой каквото иска но да ясни правила и пакети,те сами ще отпаднат като никой не ги плаща :lol:


29 Апр 2020 20:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Драмата HBO е в нова сила. Поне тоова виждам аз.
"За Бога братя не предплащайте."


29 Апр 2020 20:48
Профил

Регистриран на: 11 Ное 2011 11:35
Мнения: 22
Отговори с цитат
Аз казах, каквото казах. Не съм и мислил, че ще се съгласите с мен. Думите ми са повлияни от субективното Ви мислене, защото това което искате в обширните си писания ще струва 50 лева не, но 50€ със сигурност, ако сте готов да плащате толкова, то Булсатком не е фирмата, която ще Ви зарадва. Нямам нищо против недоволството Ви, но чак в такова опиянение не съм стигал като Вас. Мислете трезво и реалистично и когато предлагате канали, имайте предвид, че не живеем в 90-те, когато се опъваха коаксиални кабели по небесата и се пиратстване на воля скай спорт и емтиви и вървеше 7/24 видеотека с превод зад кадър от един единствен преводач и всички бяхме доволни и предоволни. Мислете и чак тогава пишете. Защото каквото напишете, някой трябва поне да го прочете и едва тогава да направи нещо. Количество огромно, което изразява само мечтите Ви, но дори и Бог не може да Ви ги осъществи.
Що се отнася дали съм съгласен да плащам - отговора е не и това е моя избор от 10 години поне. Тук съм, за да чета и да следя има или няма развитие. Плащам си там, където има смисъл. Както казах в необятния интернет има всичко, за което мечтаете. Дали искате и имате желание да го постигнете по друг начин е Ваш избор.


30 Апр 2020 12:11
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Форумът за това е форум - всеки да споделя мнения. Но няма смисъл от чак толкова труд, колега. Между другото, добре че си постнал предложението си тук. Все пак някой от колегите във форума го е прочел. През електронната поща обаче да знаеш, че си пратил на умрял писмо. Като получиш отговор ми се обади !


30 Апр 2020 13:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ванди и ти пък сега - от умрял писмо 8)
Човекът тъкмо се развихри и ти да го приземиш така...


30 Апр 2020 14:36
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Абсолютен оптимист и мечтател-браво за положения труд!Споделям мнението на dakel !


30 Апр 2020 15:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2018 12:19
Мнения: 15
Отговори с цитат
dakel написа:
Аз казах, каквото казах. Не съм и мислил, че ще се съгласите с мен. Думите ми са повлияни от субективното Ви мислене, защото това което искате в обширните си писания ще струва 50 лева не, но 50€ със сигурност, ако сте готов да плащате толкова, то Булсатком не е фирмата, която ще Ви зарадва. Нямам нищо против недоволството Ви, но чак в такова опиянение не съм стигал като Вас. Мислете трезво и реалистично и когато предлагате канали, имайте предвид, че не живеем в 90-те, когато се опъваха коаксиални кабели по небесата и се пиратстване на воля скай спорт и емтиви и вървеше 7/24 видеотека с превод зад кадър от един единствен преводач и всички бяхме доволни и предоволни. Мислете и чак тогава пишете. Защото каквото напишете, някой трябва поне да го прочете и едва тогава да направи нещо. Количество огромно, което изразява само мечтите Ви, но дори и Бог не може да Ви ги осъществи. Що се отнася дали съм съгласен да плащам - отговора е не и това е моя избор от 10 години поне. Тук съм, за да чета и да следя има или няма развитие. Плащам си там, където има смисъл. Както казах в необятния интернет има всичко, за което мечтаете. Дали искате и имате желание да го постигнете по друг начин е Ваш избор.
Ясно е че не живеем в 90-те и ясно ми че не може да се пусне целият космос но все пак съм предложил каналите за избор а не да се пускат всички канали и все пак както висчки останали клиенти и аз не съм съгласен да плащам но продължавам и все пак излагам своите предложения за по- качествени канали но не една част от каналите да са или евитини или със преповтаряща се тематика, програма и таксите за пакетите да са завишени или това, че плащаме за някакви измислени пакети. Сигурен съм и чета тук в форума, че не съм единственият, който иска по- качествени канали, ясни и точни пакети и цени. Пак повтарям нямам намерение да се излъчва цялата земя но търся начин за по- добри качествени канали, които от своя страна да си заслужават парите.


30 Апр 2020 16:06
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ясно :!:


30 Апр 2020 22:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 23:50
Мнения: 33
Местоположение: Нека бирата бъде с вас!
Отговори с цитат
Специално за махането на фоксовете - много тъпо разсъждение. Спрях да чета нататък.


14 Май 2020 20:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
Аз не съм съгласен с махането на FOX каналите и добавяне на още SD канали. Живеем във времето на плоските ТВ с висока резолюция. Дори и баба и дядо на село имат такъв. Е да верно е малък и по-елементарен в сравнение с моя, но все пак важното е че го има. Мисълта ми е, че нови канали трябва да има ( никога няма да е излишно ), но да са със качество. Демек трябват ни нови HD канали, както и пускането на тези, които ги има в SD и имат излъчване в HD (диеми, максове, фоксове и др.). Аз лично много бих се зарадвал, ако мога да си гледам мачовете и формулата на 50-ката в FULL HD. Сигурен съм, че и други като мен биха се зарадвали. А относно FOX каналите, невиждам как за теб топ сериал, като Империя (Empire) е некачествен и го давам просто за пример, те дават и други топ сериали, които са гледани много и имат по 3-4 и повече сезона. Фирмата можеше да направи доста неща, и сега да не драскаме тези фермани тук, но уви...лошо управление и грешни решения ни доведоха до тук. Аз мисля, че вземането на ново място, на което да се пуснат HD-тата, които трябва, пускането на HBO ( да знам че можеш през нета да се абонираш, но не е там въпроса) и всеобщото подобряване на кодировка, битрейт и прочие, биха подобрили положението, доста абонати ще останат и фирмата няма да загине. Е разбира се това иска пари, пари които те явно нямат.


17 Май 2020 22:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®