Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:25



Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Andoid Box за Fusion TV 
Автор Съобщение

Регистриран на: 05 Фев 2020 16:03
Мнения: 4
Отговори с цитат
Вчера си взех Amazon Fire TV Stick 4K Ultra HD и му сложих Fusion за има няма 10 мин. и съм адски доволен от качеството имам и HD приемници със чиния но не може да се сравни с Amazon Fire TV Stick + Fusion. Причината е, че живея в Англия и когото завали 80% от каналите ги няма и е доста неприятно , а тука вали доста често. Благодаря за информацията която е дал "zdravkos". Дори обмислям да взема днес втори Fire TV Stick и да оставя приемниците като резервен вариант при нужда.


06 Фев 2020 18:00
Профил

Регистриран на: 05 Фев 2020 16:03
Мнения: 4
Отговори с цитат
За всички който са на Fire TV Stick 4K и имат проблеми с Wi-Fi сигнала има решение и работи.
Amazon Ethernet Adaptor for Fire TV and Fire TV Stick with Alexa Voice Remote (2017 models), Fire TV Basic Edition and Fire TV Stick 4K https://www.amazon.co.uk/dp/B01LXP5TXI/ ... sEbSBMPPR9


16 Фев 2020 19:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Добре дошъл и благодарим за полезната информация :!:


16 Фев 2020 23:33
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2020 07:28
Мнения: 1
Отговори с цитат
Каква е настоящата ви скорост на интернет връзка?


20 Апр 2020 07:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2019 20:01
Мнения: 20
Отговори с цитат
Здравейте,

имам следните проблеми с Amazon Fire TV Stick 4К и БС приложението от андроид стора:
1. След известно време гледане се появява Can't play this video и апликацията забива
2. След известно време гледане при превключване между каналите, картината изчезва и от съответната програма остава само звука. Второто май се наблюдава при ХД каналите.

И в двата случая помага само force stop на приложението или рестарт на стика.

Може би някой да се е сблъсквал с тези проблеми и да сподели идеи за премахването или заобикалянето им, аз лично мисля че БС приложението с последния си ъпдейт от 2018 се нуждае от актуализация. Подобни проблеми имам и с Xiaomi Mi Box S, като цяло обаче приложението там върви по-стабилно, недостатък на Ми Бокса е обаче скоростта, доста по-бавен е от амазонския стик.

Поздрави


21 Апр 2020 01:11
Профил

Регистриран на: 05 Фев 2020 16:03
Мнения: 4
Отговори с цитат
Здравей. Опитай с преинсталиране на приложението. Може и там да е проблема макар и малко вероятно. Проблема идва от интернета и по скоро от доставчика. Има случи при който хора имат скорости над 100мб и се случва това, а има и такива като мен със скорост 65-70 мб и за три месеца гледане да ми се е случило 2-3 пъти и проблема се оправя само с излизане от приложението с бутона назад и влизане обратно. По напред в темата има обяснение за тези доставчици на интернет. Аз съм в Англия от десетина години съм на един доставчик и за късмет от както минах да гледам Bulsatcom през Amazon Fire Stick 4K не съм имал проблеми. Може също да опиташ да свържеш 4K Stick-a към интернет с адаптора който съм посочил малко по горе с директен лйнк. Понякога проблема е в рутера. Според мен тръгни пръв с преинсталирането и адаптора ако си с хубав Интернет.


21 Апр 2020 01:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
ornanna написа:
Каква е настоящата ви скорост на интернет връзка?
100 Mbps
dboyko написа:
...имам следните проблеми с Amazon Fire TV Stick 4К и БС приложението от андроид стора:
1. След известно време гледане се появява Can't play this video и апликацията забива
2. След известно време гледане при превключване между каналите, картината изчезва и от съответната програма остава само звука...
И при мен се забелязват същите проблеми :?


21 Апр 2020 10:01
Профил WWW

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Странно на обикновенния стик няма никакви проблеми.


23 Апр 2020 10:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2019 20:01
Мнения: 20
Отговори с цитат
Tipp написа:
Здравей. Опитай с преинсталиране на приложението. Може и там да е проблема макар и малко вероятно. Проблема идва от интернета и по скоро от доставчика. Има случи при който хора имат скорости над 100мб и се случва това, а има и такива като мен със скорост 65-70 мб и за три месеца гледане да ми се е случило 2-3 пъти и проблема се оправя само с излизане от приложението с бутона назад и влизане обратно. По напред в темата има обяснение за тези доставчици на интернет. Аз съм в Англия от десетина години съм на един доставчик и за късмет от както минах да гледам Bulsatcom през Amazon Fire Stick 4K не съм имал проблеми. Може също да опиташ да свържеш 4K Stick-a към интернет с адаптора който съм посочил малко по горе с директен лйнк. Понякога проблема е в рутера. Според мен тръгни пръв с преинсталирането и адаптора ако си с хубав Интернет.


Благодаря колега, възможно е да е от нета да или по-скоро от транзитната връзка от тук до БС сърварите. В Германия съм и съм с 120Mbps от Водафон (Унитимедиа) - оптика до мазето и нагоре по коаксиалния което е леко шитня, но скоростта е достатъчна по-принцип. Дилея до cdn-atv-1.iptv.bulsat.com е около 35ms и е стабилен и не варира, за това разстояние този RTT е нормален. Случва се обаче да имам packet loss което е пре*бавката в случая мисля.
Ето малко резултати от измервания които правя, тествам различни точки до БГ, това тук е до cdn-atv-1.iptv (46.40.75.51) и когато засичам packet loss го виждам до този адрес, но не и до другите ми адреси (БГ и други) които тествам.


Прикачени файлове:
cdn-atv-1.iptv.bulsat.com - Copy (2).PNG
cdn-atv-1.iptv.bulsat.com - Copy (2).PNG [ 82.87 KiB | Прегледано 26610 пъти ]
23 Апр 2020 23:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
С кабелен нет от Германия и българска телевизия няма да си щастлив. Винаги ще имаш проблеми. С D-Telekom също има загуба на пакети и прекъсва...

П.С.
Тази страница можеш ли да я отвориш? Или водафон и нея вече я филтрират?


24 Апр 2020 01:57
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2019 20:01
Мнения: 20
Отговори с цитат
zdravkos написа:
С кабелен нет от Германия и българска телевизия няма да си щастлив. Винаги ще имаш проблеми. С D-Telekom също има загуба на пакети и прекъсва...

П.С.
Тази страница можеш ли да я отвориш? Или водафон и нея вече я филтрират?


Да отварям, як сайт мерси.


24 Апр 2020 19:52
Профил

Регистриран на: 28 Апр 2020 20:27
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте,не мога да сваля приложението на моя Android box tv H96 Max


28 Апр 2020 23:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Здравейте. Тогава си го инсталирайте ръчно.

Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


29 Апр 2020 10:49
Профил WWW

Регистриран на: 28 Апр 2020 20:27
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте,когато искам да сваля приложението,ми излиза съобщение че приложението не е съвместимо с устройството
Android tv box


02 Май 2020 11:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
vladyv66 написа:
Здравейте,когато искам да сваля приложението,ми излиза съобщение че приложението не е съвместимо с устройството
Android tv box
Сваляш апк файла на флашка и после си го инсталираш на бокса...
https://apkpure.com/bulsatcomtv/eu.smar ... com.bulsat
Успех!


03 Май 2020 13:24
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®