Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:25



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Петър написа:
А някакви контрааргументи да покажеш, факти някакви, нямаш нали? Пълна импотентност. Просто така ла-ла-ла, "за спорта". Като няма смисъл да коментираш, не коментирай, кой те кара? - върви си по пътя и не се занимай с мен и без това твоето мнение ми е "през он@я р@бот@"!
Поне да си беше позамил "он@я р@бот@" с хладка вода(ако си в Перник няма как), че много се е размириса тук от нея! Или просто това ти е нивото?

Какви контрафакти очакваш спрямо малоумното ти обръщение към Германците, че са изверги и фашисти? Сталин е затрил повче хора от Führer-a :!: Това е било преди 60г. (вече знаем, че си слаб в исторята -Цар Борис III и Княз Борис I) така, че на какво основание наричаш германците изверги и фашисти сега?


Детето е малтертирано и това е доказано от 2 различни лекари! Това не го ли схващаш? Тук е проблема, не там, където ти се опитваш да го търсиш - при емигрантите
Родитлите нямат идея как се е стиганало до тези наранявания!?! Като родител на бебе би трябвало да знаеш какво се случило! Желано било бебето - хубаво, ама вече може да не е така, да реве денонощно, да иска постоянно внимание и на родителите да им дойде в повече!!! Случва се във всички държави и класи/касти!?

Твойте любими братушки защо драпат като обезумели да жижеят тук и разказват потресаващи неща за държавите от бившя съветски блок! Това е реалният живот - не са изрезки от вестници и издания.
Хайде със здраве и се сещай по-често за Виденовата зима и другарите от неговия кръг!


14 Яну 2020 14:31
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Петър написа:
Хайде със здраве и се сещай по-често за Виденовата зима и другарите от неговия кръг!
Какво общо имам аз с "Виденовата зима, с другарите", с БСП, с Нинова, с червените??? Никога не съм гласувал за БСП и ги мразя в червата си! Това твоето (и на още няколко човека от форума, дето ми приписват думи, които никога не съм изричал), се нарича "клипово мислене" (на български се нарича "зомбита", хора които са станали жертва на синята болшевишка пропаганда, която с нищо не е по-добра от червената). Значи щом мразя западняците и тяхната толерастия - трябва да съм от БСП, да съм комунист и други такива глупости. Нарича се "условен рефлекс" - професор Павлов с кучетата си го е открил.

Сто пъти съм писал вече тук: Станишката, Пирински, Гергов, Нинова и другите около тях, са най-долните и мръсни копелдаци. Натискат за подписване на "Истанбулската конвенция" за узаконяване на джендъризма и еднополовите бракове и "Закона за социалните услуги" с който се узаконява отнемането на деца от родителите им от ЧАСТНИ ФОНДАЦИИ и соросоидни мекерета. Бесепарите лъжат червените бабички, че са русофили и бабичките (нали са простички) им вярват и гласуват ли, гласуват за тях. Червените копелета не смеят да посетят Крим, страх ги е защо ще ги овикат от Брюксел. В Европейския парламент Станишката (роден в СССР и дете на червен боклук), първи и най-мощно от всички крещи за продължаване и ожесточаване на икономическите санкции срещу Русия. Какви русофили са тези отрепки и с какъв акъл ми ги приписвате на мен???


14 Яну 2020 16:25
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Какви контрафакти очакваш спрямо малоумното ти обръщение към Германците, че са изверги и фашисти?
Имам предвид, че германските власти са изверги и фашисти, а не германския народ. Ти деца имаш ли? Как така ще отнемеш 7-месечно бебе от майка му, тя нали ще се побърка?? Такова нещо са правили само еничарите през турско робство. Изглежда съвсем си се "огерманчил", след като за теб това е нормално, жалко, откъснал си се от българската действителност, тук такива неща за щастие няма. Германците не са вече това което бяха навремето - за 75 години американска окупация съвсем изпедерастяха, станаха меки китки. Внушиха им мултикултурализъм, толерантност, узакониха содомията-еднополовите бракове, смяната на половете, родител1-родител2. Полицаите се страхуват да бият мигранти, веднага ги обвиняват в расизъм. И ти ми предлагаш да вярвам на тия извратеняци, а не на обезумялата от мъка майка?


14 Яну 2020 16:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Както написа Юри истината е винаги някъде по средата. Не е нужно да се вярва на нито една страна.
Обяснено е, че се действа в името на детето - има подозрения за насилие над него и трябва да се действа незабавно. Взима се детето и се установяват причините за тези стари хематоми. По този начин ти е защитено от нови посегателства. След изясняване на причините се връща на родителите му или отива в приемно семейство.
Превантивно действие - нищо повече.

Джендърството е еволюция на поколението. И аз не го приемам и не ми харесва.

Виденовата зима я написах с идеята да видиш до къде докараха България рожбите на комунизма, русофилте и идеолозите на партията. Не съм я свързал с теб по никакъв начин. Но е факт, че тези хора - комунистите - опропастиха бъдещето на държавата!



Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


14 Яну 2020 19:18
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Не са само комунистите Здравко! Просто сме си гадно племе разделено на сини и червени, фили и фоби, джендъри и що годе нормални! На нас не ни трябват мигранти самите ние сме такива в собствената си държава ама нейсе на някои им остава по-малко да му мислят младите те трябва да правят революция и промени не ние :(


15 Яну 2020 01:11
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
На вниманието на Петър и подобни на него...https://btvnovinite.bg/bulgaria/kak-sin ... vsYQtxsKP4


18 Яну 2020 08:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Изобщо недей да замеряш с тия новини! Щото всички управляващи и не управляващи в момента са минали през системата! И какво от това! Да не мислиш че сме се оревали по старата система, просто не ни харесват обвиненията на сегашните, че са им виновни всички останали векове напред а те работят в ползу роду неуморно и творят /гаф след гаф кой от кой по-големи/А иначе и ти да имаш вуйчо владика ще се възползва-ама никой не си признава :D


18 Яну 2020 11:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Един линк и от мен:

https://www.informiran.net/%d0%bf%d0%be ... %80%d0%be/

Типично за България - всеки, който може гледа да намаже филията си дебело. Това, че България много отдавна е превърната в безгласна се дължи не само на племеннто й население.


18 Яну 2020 12:34
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Така де ама като кажеш нещо против Боко и сие компания веднага се самоопределяш като мръсен комунист, путинофил, не знам какъв си фил и прочие, като че ли само Боко е българин, ние сме от чужбина/пък може и така да е/ако не е ще стане :lol: Лошото е че няма голяма алтернатива на това крадливо управление а то ще съсипе България защото отгоре до долу Калинка до Калинка а специалистите се кръстят друг път невидели подобна неграмотност!!! :roll:


18 Яну 2020 15:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Между другото яз. Искър е на най-ниското си ниво от 1994г по времето на Янчулев, ама добре че е голям пък и на Маркуджиците има 2м сняг/не че е много/ :D


18 Яну 2020 15:24
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Така де ама като кажеш нещо против Боко и сие компания веднага се самоопределяш като мръсен комунист, путинофил, не знам какъв си фил и прочие, като че ли само Боко е българин, ние сме от чужбина/пък може и така да е/ако не е ще стане :lol: Лошото е че няма голяма алтернатива на това крадливо управление а то ще съсипе България защото отгоре до долу Калинка до Калинка а специалистите се кръстят друг път невидели подобна неграмотност!!! :roll:

Мили ми iuri2, Боко е от същата комунистическа пасмина, създадена от Държавна сигурност. Ако това не си го разбрал, както и играта на комунистическите кукловоди с леви и десни партии, то по умствен багаж се доближаваш до Петърчо.


18 Яну 2020 18:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Ти май не четеш какво пиша! Аз точно това казвам. А за умствен багаж-без да познавам човек никога не се изказвам!


18 Яну 2020 19:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Снежеца блокира България! О чудо-февруари вали сняг/доц. Рачев :lol: /Но не затова ми е думата. Много съм разочарован че не познавам най-корумпирания човек у нас/някакъв си съдия/ Щатите се изложиха! Или са много дипломатични/не вярвам/или си играят пак тяхната си игра/вярвам/ А тая корумпирана гад да прочете думите на Батето-САЩ ли-закривам я! Ако не вземат други мерки спрямо тоя, направо ще му кривнат шапката-просто нема да ходи до там :lol: :lol: Ей сега слушам колегите му-ми той си е добър човек/и може и така да е/ :?


06 Фев 2020 13:17
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
Петър написа:
Mirko написа:
а бе зомби, ти наясно ли си че ссср не са били само руснаци, а и украици, беларуси и т.н. поляци е имало, а бе къде виде ти руснаци па :lol:
ти си болен мозък :lol:
Не съм болен мозък аз, ами ти си ми много ограничен (да не кажа даже тъпичък), та много трудно възприемаш. Mirko, ти въобще чувал ли си за ГРАМАТИКА, учил ли си граматика? Различаваш ли съществително от прилагателно име? РУССКИЙ - това е "ПРИЛАГАТЕЛНО ИМЕ", което не означава в буквален смисъл националност, РУССКИЙ - е обобщаваща дума за огромно общество от хора с различен етнически произход. Има руски евреи, (има руски българи, на Урал са, разговарях с тях). РУСКИЙ - това е състояние на душата. Немските войници, като са писали писма до майките и жените си в Германия, са писали "эти проклятые русские" ни обкръжиха и ни избиват като кучета. Те не са писали белорусите, украинците, чукчите, евенките, бурятите, хантите, мансите, удмуртите, башкирите, татарите ни обкръжиха (фелдмаршал Паулус) и ни избиват като кучета.


руски българи :lol:
толко глупости като тоя не бех чел скоро :lol:
Петърчо, отиди на площада в Полша или Украйна и извикай да живее Расия да видиш как ше те обесят на некой стълб :lol:
ти си некъв фанатик бе.. по нищо не се различаваш от терористите къде взривяват хора по Берлин, Лондон или Ню Йорк :wink:


06 Фев 2020 16:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Само някой да каже че Бащицата е чел само Винету!! Днес го чух да цитира от братя Карамазови!! И не няма сестра/май имаше/ :D


24 Фев 2020 09:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®