Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:23



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Проблем с FUSION 38-ца 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
В края на 2018г се сдобих с новия Фюжън 38-ца. Като качество на картината нямам забележки. Появява се обаче следния проблем – при всяко пускане на приемника започва леко накъсване на картината и пискализиране, което е много дразнещо. Когато променя резолюцията проблема изчезва – и така постоянно. Преди време vanderel ме посъветва да опитам като премина на фабрични, но нищо не се промени, въпреки че опитах няколко пъти. Ако някой е имал същия проблем нека сподели, а ако го е отстранил, да каже как го е направил.


Последна промяна dimitar59 на 27 Юли 2019 18:43, променена общо 1 път



27 Юли 2019 12:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Бокса изключваш ли го редовно напълно от контакта? Т.е спираш ли му тока?


27 Юли 2019 14:04
Профил WWW

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Бокса изключваш ли го редовно напълно от контакта? Т.е спираш ли му тока?


През зимата и пролетта - не. Сега през лятото - всеки ден заради гръмотевиците. И в двата случая проблема остава. Много рядко, но накъсването се появява и при смяна на каналите. И тогава...отново смяна на резолюцията и т.н и т.н....


27 Юли 2019 18:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Възможно е бокса да е дефектен. Нека да ти го сменят и виж дали с новия ще имаш същия проблем. Аз имам 3 фюжъна и подобен проблем не съм срещал.
И трите са 38...

Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


27 Юли 2019 19:00
Профил WWW

Регистриран на: 20 Мар 2013 10:46
Мнения: 61
Отговори с цитат
пробвай с друг HDMI кабел - може да е от него.


27 Юли 2019 22:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Колегата преди мен ме подсеща, че тези боксчета имат проблем, но не в кабела, а в порта. Направи малко чикия :oops: на буксата - изваждай и вкарвай няколкократно ндми кабела в буксата и накрая го вкарай хубаво докрай ! Не случайно съм сложил червена точка :D, че си е жив секс :wink:

РР: За толкова години какви ли не цветущи обяснения съм давал. Това е поредното, но съм сигурен, че ако се извърши както трябва, ще помогне за отстраняването на проблема !

Оо Мите, аз като написах горното, чак после видях че всъщност го обяснявам на теб/чета без да гледам кой пита/. Преди да извършиш онези блудствени действия за които те съветвам, обърни ндми кабела - това което е влизало в ТВ, сега то да влиза в бокса :!:

:!: Була като са взели евтини китайски боклуци, сега ще им ги клецаме :oops:


28 Юли 2019 10:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
Завалиите, толкова ги е срам какви устройства предлагат на клиентите си, та вече чак са ги махнали от сайта си, то не че ако там ги имаше, а пък ги няма в офисите им файда има де...


28 Юли 2019 11:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
При положение,че е "операторски" бокс го сменяй, ако не ти се занимава с техния съпорт почивай с гимнастиките на Ванди :D
Не е смешно, направо си е тъжно!


28 Юли 2019 12:31
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®