Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:17



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
И, като дойде Елена Йончева - мед и масло по улиците?! :) :)


12 Апр 2019 16:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Тя няма да дойде а ще се изнесе от гетото Българско при Станишката а ние тука ще духа ме супата-справка Габрово :lol:


12 Апр 2019 17:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Viktor Pavlov написа:
И, като дойде Елена Йончева - мед и масло по улиците?! :) :)

Има и друга алтернатива : "калинките" на ГЕРБ в комплект с дебелият Ал, пещерният анти комунист който пълноценно е заблажил един път от комунизма като зет на генерал от ДС + главен лапач от дружината на Иван Костов. Той вече веднъж ви оправи ...
Сметките са ясни 440 000 гласа на трудово зависими от ГЕРБ (държани и общински служители + техните семейства) и 400 000 цигански гласа по 50 лева, мъртвите души не ги слагам в сметките. :wink:


12 Апр 2019 18:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Абе май циганите са непредвидими. Не се знае кой ще даде повече! Верно че засега ГЕРБ има повече пари на влог ама знае ли се! Ще видим много скоро :lol:


12 Апр 2019 19:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Още нещо на което попаднах и какво се случва на семейство БЪЛГАРИ с 6 деца, което също е ощастливено от далновидната политика на ГЕРБ да превърне българите в малцинствена група в България.

Изображение

Държава в която средната класа е под 65% не е редно да бъде броена като такава, а като територия.


12 Апр 2019 19:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Дори и да е истина, няма как да обобщаваме за цяла държава от едно интервю на един човек! Това е неговото виждане.


12 Апр 2019 22:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Понеже и аз гледам куче.. Изхвърлянето им е една огромна тема! Падането ни под 7млн.друга. Въпреки че всичко това е следствие от изгубената държава последните 30г. Не рева по социализма на бай Тато, рева само по реда който имаше тогава и се сещам как в първи клас сам самичък пътувах от Пазарджик до Костинброд с влак трамвай и рейс! И хората като ме видеха всичките помагаха и се интересуваха! А сега си пуснете хлапетиите на същото пътешествие спокойно :(


13 Апр 2019 06:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Добро утро,
Homo sapiens - еволюция на човека... но и това е друга тема. На мен освен реда ми липсва и спокойствието от тогава


13 Апр 2019 08:02
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Не рева по социализма на бай Тато, рева само по реда който имаше тогава и се сещам как в първи клас сам самичък пътувах от Пазарджик до Костинброд с влак трамвай и рейс! И хората като ме видеха всичките помагаха и се интересуваха!
Така беше. И аз съм пътувал с влака от Трявна (баба ми) до София абсолютно сам. Бях на 6.5 години (точно преди първи клас). Понеже намерих в джоба си два билета (бяха едни розови картончета, може би ги помните) скъсах единия (редовния), щото реших, че той е стария ми билет :D . Кондукторът само ми каза, "този билет е стар, момченце" и толкова, нито ме е свалил от влака, нито ми се е карал. Баща ми като ме посрещна в София и ходихме да покажем на кондуктора двете половинки на скъсания билет, на баща ми му беше неудобно да си мислят хората, че съм пътувал гратис, без билет. Хубави времена бяха, човечни. Циганите тогава не биеха полицаи и българи, престъпниците бяха в затворите, лудите в лудниците, а сега всички тия са по улиците. Циганина бияч в Габрово е бил със 7 присъди и вместо да гние в затвора ходи и бие магазинери.


13 Апр 2019 08:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Съгласен съм с всички ви, но не мога да си обясня защо за събитията в Габрово нито една медия не даде думата и на другата страна. След търсене в мрежата доста време намерих само един ромски сайт който е представил другата гледна точка.
Когато вчера другото мангалче се върна с медал за българските щанги и световен рекорд същата работа, а той е отказал 250 000 US$ от Казахстан защото се чувствал българин ..
В България си намирисва на расизъм, крадат се масово парите за интегриране на циганите и за това нещата са такива.
Познавам българско циганче което е осиновено от американско семейство, то е било в отчаяно здравословно състояние когато са го осиновили, хората са се погрижили за него и в момента е уважаван човек, завършил е магистратура и е GEO на много голяма компания...
Помислете за проблема и от тази страна. Ето ви и единствена гледна точка на ромите за случилото се в Габрово която открих.

Изображение

30 години след промяната на системата в България хората продължават да гласуват за корупцията, геноцидът и всичко, от което нормалните нации са се отървали, за това не се учудвайте, че нещата буксуват и не се движат напред. Политици демонстрират безпардонност, невиждана алчност и обвързаност със задкулисни кръгове. Цветан Цветанов, Цецка Цачева са ярък пример и не са единствени.


13 Апр 2019 12:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Не знам дали е расизъм.. Аз също много се радвам като видя такова циганче/и други/които честно си вадят хляба. Лошо е когато законите не са еднакви за всички и едните имат задължения а другите права :( Иначе мизерията си им е генетично!


13 Апр 2019 15:32
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Брей, много нагло копеле бил Станишката, (по-нагъл от Цвъцко), намърда се все пак в листата на БСП! Ще загубят много гласоподаватели, хак да им е! :D


15 Апр 2019 13:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ако спечеля, печеля само за себе си - ако загубя, губя за цял народ!

От Станишката :mrgreen:


15 Апр 2019 13:19
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Ще навирят на Боко и сие компания носовете :lol: Па и АБВ-то като дръпне някой глас и айде пак ще се оправдават после защо са загубили. А Кире трябва да подава оставка :lol:


15 Апр 2019 17:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Интересно дали Цв. Цв. ако загуби изборите ще подаде оставка/от каквото и да е/!! Че май компроматите вършат работа а СДС-то не :lol:


20 Апр 2019 15:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®