Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:37



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Петър написа:
Така е: "Големият Бял Брат" избива комплекса си за вина. След зверското 200 годишно клане, индианците са останали шепа народ.

Е, дойдохме си на думата. И сега ще говорим за това как България за 30 години си е увеличи населението няколко пъти, там никога не е имало геноцид ... :) ,а да не говорим за блестящата политика която водят всички политици спрямо нашите родители пенсионери, където компаниите за туризъм не могат да насмогнат да им подсигурят круизни кораби за да изхарчат излишъците от огромните им пенсии. Всички са металокерамични зъби, посещават редовно болниците за регулярни медицински прегледи и процедури .... И най-важното е, че Правителството им се извинява ежедневно с поредната социална придобивка, като никога не се демонстрира двойни стандарти. Хората които допреди няколко години носиха скъсани чорапи от магазините за служебно облекло без да са били и за минута в частният бизнес вече не колекционират апартаменти за милиони и т.н. Темата е безкрайна и всички позитиви са за България и българските политици :) :wink:


08 Апр 2019 16:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Леле дай да бягаме за пенсиите че може да са турили 40кинта отгоре от бащицата да се свети името му и папата да го поглади по тиквата :lol: Ай жалко забравих че съм от богатите пенсионери! Пак няма да има паре за гарсониера в Лозенец :lol: А сега за гласуването : гласувал съм и за БСП и за патриоти все какви и сдс-ари. А забравих и НВ Симеончо! Е те всички ни/се/оправиха! Ха сега кажете за кой бе братлета да гласуваме! Аз търся някое младо момче или момиче от която и да е партия да гласувам за него ама надали ще има :(


08 Апр 2019 21:30
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Ха сега кажете за кой бе братлета да гласуваме! Аз търся някое младо момче или момиче от която и да е партия да гласувам за него ама надали ще има :(
И да гласуваме и да не гласуваме, тя тая работа с избори не става. Пуснали са ни надолу по Брюкселската пързалка и излизане от канавката няма (тоест има, играли сме го този мач вече) :D .


08 Апр 2019 23:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Давайки пример с индианците имах в предвид точно онези индианци които са живели в палатки. Но може би трябваше да дам пример с първобитните хора за да бъда разбран от съвременния индианец, навъртащ се тук :D От както съществува човечеството, във всичките му форми на управление вождовете са живели в най-големите палатки, съответно къщи, замъци и пр. Цензът на управляващите винаги е бил много над средния за народа, който управляват.


08 Апр 2019 23:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Помните ли вожда? Някой от вас със сигурност

Изображение

След няколко месеца ще станат 30г. от както се освободихме!


09 Апр 2019 00:37
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
vanderel написа:
Давайки пример с индианците имах в предвид точно онези индианци които са живели в палатки.

Вече веднъж ти написах, че твоят вожд е прочел една книга през живота си, а ти по-малко. Ставаш за политик от ГЕРБ щом според теб власт се измерва с големината на жилището, а и не отдаваш никакво значени на образование. Ако беше прочел поне любимата книга на твоят вожд щеше да знаеш, че "онези" индианци са живели в Типи , а не в палатки. На твое място бих се срамувал, че имам толкова ниска обща култура и нямаше да обсъждам и съдя хората които не мислят като теб. Хайде със здраве и да прочетеш поне една книга през живота си, можеш да започнеш с Винету :idea:


09 Апр 2019 05:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Не се замеряйте с томахавки щото вожда винаги е вожд и има най много бизонови кожи!! Лошото е че много се изживяват като вождове а нямат покритие :lol:


09 Апр 2019 07:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
iuri2 написа:
... вожда винаги е вожд и има най много бизонови кожи!! Лошото е че много се изживяват като вождове а нямат покритие :lol:

Ама за сметка на това имат "дебели" кожи :wink:


09 Апр 2019 10:39
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Дебели ама евтини и убити от други :lol:


09 Апр 2019 12:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Колко ли акълец е необходим на един човек, за да говори за Винету :? при положение че човекът за когото става въпрос, е спечелил 10 пъти избори. При положение че историята го поставя пред Кимон Георгиев, Стамболов, Югов, Ляпчев ... по продължителност на управление. Като си изкара сегашния мандат, дори ще изпревари тоталитарните Станко Тодоров и Тодор Живков и ще застане на първото място. И ако това не е парадокс ... :?
Може ли един обикновен човек да каже напр. за Тръмп, Борисов или Станишев, че са глупави. Може, но кой е глупакът тогава, когато се наричат хора постигнали толкова повече от теб - глу-ци :?:
Или пък да кажеш, че народът е глупав ... :(

Мразя БСП, но никога не бих си и помислял да кажа, че Орешарски или Миков са глупави. Как да стане това ??? Но на Тарапона, не му пречи да окачествява наред :D


09 Апр 2019 14:22
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
Колко ли акълец е необходим на един човек, за да говори за Винету :? при положение че човекът за когото става въпрос, е спечелил 10 пъти избори. При положение че историята го поставя пред Кимон Георгиев, Стамболов, Югов, Ляпчев ... по продължителност на управление. Като си изкара сегашния мандат, дори ще изпревари тоталитарните Станко Тодоров и Тодор Живков и ще застане на първото място. И ако това не е парадокс ... :?
Няма парадокс, нашият Винету даже Путин ще надмине по продължителност на диктатурата си, щото с Путин манипулират изборите.

vanderel написа:
Или пък да кажеш, че народът е глупав ... :(
Народът ни не само е глупав и лесноманипулируем, ами и на 80% се състои от дебили (не съм аз, един професор го каза). Надявам се всички знаят причината за знаменитата фраза на Васил Левски: "Народеее???"

vanderel написа:
Мразя БСП, но никога не бих си и помислял да кажа, че Орешарски или Миков са глупави. Как да стане това ??? Но на Тарапона, не му пречи да окачествява наред :D
Орешарски, Миков, Ивайло Калфин не са глупави, но са долни, подли копелета.


09 Апр 2019 14:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
@ vanderel от племето АПАЧИ
Не се напъвай да разсъждаваш защото това не е ти се отдава. Ти си човека който оценява другите за това, че са гласували за партия на която не симпатизираш. Да сравняваш Борисов със Стамболов при положение, че не си прочел и 2 реда през живота си е вид балкански синдром. Факт е, че той състави най-корумпираните правителства в новата история, факт е че той не държи на думата си и постоянно се извърта на 180 градуса, факт е че потулва всичко гнило (онзи с терасата и заместника му с балкона ще проверят човека с асансьора .. безброй примери) ... Дори главният му измамник си позволява да твърди, че никой не може да го накаже, що за наглост е това?
Понеже се интересуваш ще ти споделя, че хора като мен с по 2 и повече гражданства не трябва да гласуват и да ви се мешат за това как ще си живеете в блатото. До сега не съм гласувал, но сега ще подкрепа Елена Йончева защото не е дебил, а и твоят вожд и неговият апартаментен брокер не предлагат никаква алтернатива на нейната кандидатура която да е от същата класа.
За да ти бъде задоволено напълно любопитството те информирам, че съм гласувал за Тръмп - човека който системно и методично си изпълнява предизборните обещания, прочиства страната от външните дебили които са дошли при нас без да са поканени и издигна американската икономика на ниво близко до 1% безработица. Както каза в предизборна си кампания за него Америка е №1 и той го показва с делата си.
Много внимание ти отделих отивай да договаряш келипира в предизборният щаб на вожда ти (ТИПИ-то има два входа/изхода и това да знаеш от мен внимавай през кой ще влезеш и през кой ще излезеш)


09 Апр 2019 15:00
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
taraponty написа:
Понеже се интересуваш ще ти споделя, че хора като мен с по 2 и повече гражданства не трябва да гласуват и да ви се мешат за това как ще си живеете в блатото.
Абсолютно правилна позиция, taraponty, респект! Не е редно изселниците от Бурса (макар и с остатъчно българско гражданство) да гласуват и да ми определят кой да ми е "началник" тук в България, да им "сърбам попарата" тук, дето ми я дробят от Турция.


09 Апр 2019 15:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Ха,хахаааа още един омазан до ушите, крадлив, локален вожд на ГЕРБ (Делян Добрев) най-после е помолен да подаде оставка, за да може той и цялата му фамилия се наслаждават на откраднатото безнаказано. м***а на депутата Делян Добрев, братовчедка му Росица Гаргова и кумът му Евгени Консулов (зам. кмет на Хасково) са пазарували ново строителство в София на цени от 270 евро на кв. м. през 2016 - 2018
Винету май е решил да изкара поне един пълен мандат и е започнал да замита под килима по-фрапантните си лични крадци.
Vanderel от племето "Л"апачи може само да точи лиги и въпреки занижените си параметри се надявам да е започнал да разбира за какво идва реч. Вождовете и родните им преяждат, а племето гладува.


09 Апр 2019 16:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
taraponty написа:
сега ще подкрепа Елена Йончева защото не е дебил,
Колко пъти да казвам, че ти не можеш да ме обидиш. Няма смисъл да се напъваш с толкова дълги постове.
От всичките ти писания само това горното има значение по темата, за което ти благодаря :D

Сега не дебилът Йончева ще подгони не дебила Жаблянов и той като всички засегнати ще си подаде оставката :? И това всичкото под носа на не дебила Нинова :wink: Това ли да очакваме :?: :D

Аз се изнасям от тази тема и отивам при "дебилния" народ, който 10 пъти прави една и съща грешка, защото с личните си спорове дотягаме на останалите ! Чао, чао !!!


09 Апр 2019 18:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®