Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 20:33



Отговори на тема  [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 103  Следваща
ФЮЖЪНЧЕТО 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Общо взето проблемите са същите - малко HD канали и липса на техника.
Тук съм ви постнал един пост от онова време - viewtopic.php?f=15&t=18666&start=165


21 Ное 2018 19:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
icqlite написа:
Ето го новият бокс, идва без дистанционно.
Големи са колкото бисквита "Закуска" и най-вероятно също като бисквитите идват в обща кутия, затова нямат и дистанционни.
Което на пръв прочет ще рече, че са по евтини от предните, съответно и по-големи боклуци/това говори логиката/
И като доказателство ще ви кажа, че тези боксчета имат само един проблем - не работят :(
Телевизорът въобще не ги разпознава като входящо устройство. СЕС функцията им обаче работи,което означава че все пак през високоскоростния кабел минава някаква информация. Но само толкова !

И пак да кажа: Сателитни тунери трябват. Тези бисквитки няма да решат проблемите на фирмата.
След един месец като си дойдат чужбинците, с това ли ще ги къпете :?: :evil:


Прикачени файлове:
Новият Ф..jpg
Новият Ф..jpg [ 23.04 KiB | Прегледано 9476 пъти ]
27 Ное 2018 11:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
vanderel написа:
...И пак да кажа: Сателитни тунери трябват. Тези бисквитки няма да решат проблемите на фирмата.
След един месец като си дойдат чужбинците, с това ли ще ги къпете :?: :evil:

Нека още чакат, те А1 ще се погрижат за "чужбинците", за тях парите на са кой знае какъв проблем, договор от две години хич не ги притеснява, предложат ли им и предплата на периода, за да не се занимават да плащат ежемесечно (което не мисля че им е проблем) и след като не се налага да местят антената, смятай при липса на приемници в Булсат къде ще отидат клиентите, трябва има само една малка и тънка рекламка и са им ги отмъкнали до един....


27 Ное 2018 13:05
Профил

Регистриран на: 19 Апр 2011 12:43
Мнения: 104
Отговори с цитат
Къ'в е тоя БРЪМБАЗЪК???
Някой здраво се е заел с унищожаване на нашия оператор, май?
Вода гази, а я търси през 9 кладенеца, та чак в 10-ти!?


27 Ное 2018 14:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
MacIlian написа:
Нека още чакат, те А1 ще се погрижат за "чужбинците", за тях парите на са кой знае какъв проблем, договор от две години хич не ги притеснява, предложат ли им и предплата на периода, за да не се занимават да плащат ежемесечно (което не мисля че им е проблем) и след като не се налага да местят антената, смятай при липса на приемници в Булсат къде ще отидат клиентите, трябва има само една малка и тънка рекламка и са им ги отмъкнали до един....


Ами точно за това ние тук техните приятели, се ядосваме и се опитваме да даваме акъл/според това, което виждаме/, а те като че ли не го разбират или не им пука.
Защото на огромната част от абонатите им, не им пука че каналите на са в HD. Т.е. това минава, но когато няма техника, как да мине :evil: :?: :?: :?:
FullHD написа:
Къ'в е тоя БРЪМБАЗЪК???
Някой здраво се е заел с унищожаване на нашия оператор, май?

Болшинството от хората си обичат БСК, и нямат доверие на телекомите. Основният "конкурент" на Була е глупостта в главите на ръководителите им :!:Така че правилният глагол тук е "самоунищожаване" :(

РР: Ще се радвам, ако ме опровергаят - и с качеството на приемника, и с граматиката, и с всичко !


27 Ное 2018 14:10
Профил

Регистриран на: 19 Апр 2011 12:43
Мнения: 104
Отговори с цитат
@vanderel точно това имах предвид, но казано в стила на: Казвам ти дъще, сещай се снахо.
Най-опасния "някой" винаги се намира вътре в системата, това пък в стила на Мел Гибсън и Апокалипто, конкретно надписа в началото на филма за империята, която трябва да се разпадне от вътре за да я победят външни фактори.


27 Ное 2018 14:52
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
Днес станах горд собственик на новия апарат. Някой има ли информация дали съществуват проблемите с функцията "Позиция на екрана", която при другите модели ако бъдеше използвана водеше до повреда.


27 Ное 2018 21:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Мите, ти си първия. Аз съм се мъчил да подкарам две устройства и двете на тръгнаха.
Софтуерът предполагам е абсолютно същия. Какво ти прави позицията на екрана, че да я пипаш ?
Ако все пак решиш, запомни колко и накъде местиш, че да може после на сляпо да го върнеш :D


27 Ное 2018 21:19
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
Както и предишните модели, не се показват напълно номерата на каналите и трябва да се измести надясно. Предпочитам обаче да не го пипам и да изчакам резултата от някой друг. Иначе апарата е "Преоблякъл се Илия пак в тия" - едно към едно с 37-цата. Липсва Wi-fi, но може да е и за добро. Нищо ново под слънцето.


27 Ное 2018 21:46
Профил

Регистриран на: 29 Авг 2009 14:16
Мнения: 13
Отговори с цитат
Има проблем и с приемането на сигнал от дистанционното, трябва да е насочено директно към него. :( :( :(


28 Ное 2018 00:28
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
icqlite написа:
Има проблем и с приемането на сигнал от дистанционното, трябва да е насочено директно към него. :( :( :(

При мен няма такъв проблем. Провери си батериите. Ако са слаби подмени ги с нови


28 Ное 2018 01:26
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
На първо четене ми се струва, че е една идея по-бърз от предните модели


28 Ное 2018 01:29
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
dimitar59 написа:
Както и предишните модели, не се показват напълно номерата на каналите и трябва да се измести надясно. Предпочитам обаче да не го пипам и да изчакам резултата от някой друг. Иначе апарата е "Преоблякъл се Илия пак в тия" - едно към едно с 37-цата. Липсва Wi-fi, но може да е и за добро. Нищо ново под слънцето.

При мен стария модел си показва всичко на екрана. Телевизора е настроен на Just scan. Тогава си вади всичко, без да изрязва част от картината по всички краища.
Не разбирам защо това наследство от кинескопните телевизори още е по подразбиране - да изрязва част от картината.


28 Ное 2018 09:46
Профил

Регистриран на: 22 Сеп 2010 10:25
Мнения: 70
Отговори с цитат
единствената забележка при стрия модел, е че малко тегаво сменя каналите, прескача по един канал, друк път не хваща. Но не го прави винаги. Интересно ми е дали има смисъл да го сменя със по нов :)

Ако някой може да сподели дали работи пълноценно със дистанционното на телевизора, защото старите fusion прекъсват след извесно време и не може да ползваш дистанционното на телевизора.


28 Ное 2018 12:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Митко и icqlite , веднага ли тръгна това чудо. Чели сте какво съм казал по-горе - че Тв-то не разпознава въобще включения към него бокс/ и то два бокса/. За дистанционното - наистина трябва да се целиш с него :(
За сега вие сте двамата уцелили шестиците :D


28 Ное 2018 14:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®