Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:27



Отговори на тема  [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Следваща
Max Sport (1,2,3) 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
АКО КАНАЛЪТ НЕ СЕ ОТВАРЯ, ВЪПРЕКИ ЧЕ Е ПЛАТЕН :
- ако не можете да направите това,което ви казвам веднага, направете го довечера преди да угасите телевизора:
Стъпка1: Дайте фабрични настройки на въпросния тунер. Вероятността това да ви помогне е никаква. Но ако не сте си преподреждали каналите и разчитате само на фабричната листа и ако нямате канали от втора антена, можете профилактично да дадете фабрични. На предупреждението преместете на ДА и дайте ОК ! Иначе прескочете тази стъпка.
Стъпка2: Изключете приемника от контакта довечера за 20-30 сек. и го включете отново.
Стъпка3: Оставете приемника на канал BiT ! Ще ви излезе надпис: "Вие нямате достъп до нашите услуги" или "Каналът е кодиран". Оставете го така и угасете само телевизора.

След два часа или на сутринта, ако каналът не е тръгнал, значи сте изтеглили късата клечка - ъпдейтът който Була пуснаха преди една седмица не е влязъл коректно във вашия приемник. Ще трябва да изчакате нови настройки, надяваме се в началото на другата седмица.

Вероятността стъпка 2 и 3 да ви помогнат, е почти като на стъпка 1 - минимална ! Но това е което можете да направите в къщи, за ваше успокоение, че не сте стели със скръстени ръце.

Няма смисъл да званите на телефоните на фирмата !!! Или ще ви кажат нещо от трите стъпки горе, или че се работи по въпроса. Истината е второто.
В близките дни дано МаксСпорт1 тръгне на всички предплатени приемници.
За МахсСпорт2 е тъмна Индия :(

РР: Поради липсата на каквато и да било информация, вкл. в техническия отдел на Була, служителките в офисите, тези на националните телефони и техниците казват: - ... до няколко дни, ...другата седмица, ...до 10-тина дни, ...работи се .
Общо взето - да, работи се :?


01 Сеп 2018 18:49
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
Не ми казвайте че единия канал ще е на 509 другия на 709 примерно :lol:


02 Сеп 2018 18:54
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2009 21:27
Мнения: 7
Отговори с цитат
няма да е така, то това е най-лесното ми се струва, ще ги сложат в спортния пакет, интересното обаче е че трябва в скоро време и 3-и макс спорт да има, а ние не може още двойката да гледаме. Качат ли каналите, няма начин да не ги плуснат н спортните канали. А и нали приемниците дават избор за пренареждане на листите.


02 Сеп 2018 20:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Предполагам че третия Макс ще е като "Нова Спорт" :?


02 Сеп 2018 21:32
Профил

Регистриран на: 13 Авг 2011 12:06
Мнения: 24
Отговори с цитат
По нова спорт, дават мачове на живо, включително и от родното първенство. Така, че това няма да се случи.


02 Сеп 2018 22:07
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2009 21:27
Мнения: 7
Отговори с цитат
нова спорт не е лош канал ... даваха тотнъм днес по тях, дават и англия висше лига и чемпиъншип и българия и франция плюс други спортове... те да ги качат някога пък ще видиме какво ще дават... цяло чудо е че мога да гледам Лацио-Фрозиноне тая вечер по макс спорт 1, зарадваха ме с итолиански мач най-накрая хахаха


02 Сеп 2018 22:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ако Диема спорт 1 и 2 се предават както ги създава производителят им - в HD и Була ги лъчат така, е добре да има един канал в SD, за абонатите само с SD тунери. Такъв именно е Нова Спорт - и тези абонати да поглеждат малко мачове, пък било то и на по-слаби отбори или когато големите играят с малки, т.е. не е дерби.
При Була обаче, няма опасност някой да остане без спортен канал :D
Така докато половината абонати роптаят, че на 50 инчовите им ТВ е мазало, други са доволни, че гледат на ЦРТ-то си Ливърпул и Левски.
Правилното е спортните канали да се излъчват като Евроспорт - в двете резолюции ! Ние днес се молим за ниската ... :( И да спра докато тонът ми е добър, че ако продължа ще мина на друга вълна ... :evil:


02 Сеп 2018 23:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Все пак живеем в 21 век....стига с тия ,,кашони'' и SD-та!

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk


02 Сеп 2018 23:07
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
ся да плащам без да знам кои канали на кои позиции да чакам. така ли е положението?


03 Сеп 2018 10:59
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Wayne написа:
ся да плащам без да знам кои канали на кои позиции да чакам. така ли е положението?
Да, такова е положението. Даваме едни 4 лева (предполагам няма да те гътнат 4 лева) и чакаме да видим, от кой храст какъв "заек" ще изскочи. Лошото при мен е, че съм платил още в събота (за септември), но и до днес в билинга ми пише, Макс Спорт Плюс - "Услугата е спряна". Още ги чакам да дойдат в съзнание. :D


03 Сеп 2018 12:47
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
Не плащам докато не кажете на zhd210 на коя позиция са.


03 Сеп 2018 13:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009 14:04
Мнения: 15
Отговори с цитат
Вие хубаво чакате ама дали несте дали 4 лв за нищо.


03 Сеп 2018 13:11
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Wayne написа:
Не плащам докато не кажете на zhd210 на коя позиция са.
Max Sport 1 е на мястото на BiT (позиция 709), става въпрос за ZHD 210


03 Сеп 2018 13:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ъпдейта е влязъл коректно само в тези НД тунери, при които МаксСпорт е бил платен преди самия ъпдейт. Как така ли ? Който иска да ме пита на лични и ще му кажа как.
До тази издънка Була стигат, затова защото явно не са искали да пуснат няколко дни аванта на абонатите и да пуснат канала свободно. При ъпдейта нащи са тръгнали да пускат кодират канал и сега каналът не може да се разкодира :evil:
Сега трябва да направят нов ъпдейт и да пуснат канала свободен за всички/платили и неплатили/, пък после да работят ако щат и цял месец по кодирането му. Ама няма да го направят, защото така ще ощетят А1 ! А друг начин няма - каналът няма да се отвори при сегашното положение, както и да му баят ! Това е моето мнение. При мен каналът на НД тунера си върви, но защото съм от предплатилите предварително :wink: :D

РР: Пешо и ти си в мойта група, явно :wink:


Последна промяна vanderel на 03 Сеп 2018 18:40, променена общо 1 път



03 Сеп 2018 13:38
Профил

Регистриран на: 06 Фев 2012 19:43
Мнения: 13
Отговори с цитат
Петър написа:
Wayne написа:
ся да плащам без да знам кои канали на кои позиции да чакам. така ли е положението?
Да, такова е положението. Даваме едни 4 лева (предполагам няма да те гътнат 4 лева) и чакаме да видим, от кой храст какъв "заек" ще изскочи. Лошото при мен е, че съм платил още в събота (за септември), но и до днес в билинга ми пише, Макс Спорт Плюс - "Услугата е спряна". Още ги чакам да дойдат в съзнание. :D


И на мен в кошницата ми пише СПРЯН, но в историята на транзакциите го има като платено. Явно е недоглеждане нещо..
На зхд210 съм, засега само Единицата имам, цял ден мотори дават

Изображение


03 Сеп 2018 14:09
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®