Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:50



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Рязане на кабели 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 24 Апр 2012 10:39
Мнения: 2
Отговори с цитат
Пореден апел към някой, от който, зависи поддръжката!

На 29.10.16 (събота) заедно с клоните на дърветата, отрязаха и всички кабели по една от пресечките на Патриарха. Като се обадих в кол-центъра ми казаха, че с мен ще се свържат техници, за да ми кажат дали изобщо ще възстановят мрежата. На 03.11.16 (четвъртък) най-накрая се обадиха да ми кажат, че са на адреса да оправят проблема, по стечение на обстоятелствата, предния ден не ми остана време, да пусна заявка към друг доставчик и така останах абонат на булсатком.
На 19.11.2016 (тази събота) боядисваха стълбовете и нарязаха кабелите, този път на ул. Кракра където също съм абонат. От кол центъра казаха само, че знаят за проблема. Чудя се кога и дали въобще ще го оправи някой? Другите доставчици още вчера (21.11.16) преди обяд, приключиха с окабеляването.

Недостиг на техници ли имате, мързи ли ги, нехайство ли е... какво е? Ако продължавате така, не мисля, че ще ви останат абонати. За всичките услуги които ползвам от булсатком, плащам към 60лв/месец, а получавам отношение, все едно ми доставят услугите без пари.


22 Ное 2016 16:28
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Колега tziko, кабелите не са круши, та да висят по дърветата. Според "Директива 2014/61/ЕС" на Европейския парламент всички ВИСЯЩИ кабели "пренасящи радио-телевизионен сигнал или интернет" на всички видове оператори са НЕЗАКОННИ. Тези кабели до края на 2015 година трябваше да минат под земята (но изглежда все още не са). Европейската Директива позволява по въздушен кабел да се пренася само електроенергия.


22 Ное 2016 20:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Апр 2012 10:39
Мнения: 2
Отговори с цитат
Знам за този закон, но из европата, никъде не режат така кабели. Където съм ходил, си висят от всякъде, че и са много повече. Тука играта е друга. Опитват се да принудят, всички фирми да плащат наем, за каналите на виваком, които са построени с държавни ресурси, но сега са в частни ръце. Но това е друга тема и не ме вълнува.

Плащам за интернет, искам интернет, това е! Как и от къде ще прекарат кабела си е техен проблем, но като прекъсне, искам да го оправят на време, не след 1 седмица. Все още нямам интернет и ако утре не го правят, ме губят безвъзвратно като клиент.


23 Ное 2016 23:22
Профил

Регистриран на: 13 Мар 2012 08:21
Мнения: 2
Отговори с цитат
Толкова с интернета на Булсат , то не бяха рязане на кабели през ден , не бяха чудесии по 1 месец да няма интернет . Ще ги видим сега вивакомците какъв х** и те ще предложат


26 Ное 2016 14:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Гледай да се осведомиш добре за техните рутери и др. устройства, че да не плачкаш после.


26 Ное 2016 20:24
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®