Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 22:40



Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Fusion в Германия 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Дек 2015 23:23
Мнения: 11
Отговори с цитат
Здравейте.
Живея в Германия от известно време и ми липсва българската телевизия. Ще се връщам за празниците и имах намерение да си взема HD обурудване и чиния и някак си да си ги монтирам сам. Но един приятел в България ми каза, че новата услуга IPTV и по-точно приемника можел да работи и с интернет различен от оптика на Булсатком. Вкъщи съм с 50 Mbps, което би трябвало да е достачно и въпроса ми е: Мога ли да ползвам Fusion в Германия? Ако да, трябва ли да имам и договор за интернет към Булсатком? А цената как се формира? От сайта става ясно, че май е допълнение към другите пакети, не може самостоятелно. Така ли е наистина?
По-късно пък друг приятел ми каза, че нямало нужно дори от приемник, а чрез сайта ставало, може и на таблет/телефон. Какъв пакет трябва да заплатя, за да гледам през сайта и колко канали предлага той?
Благодаря ви много!

P.S. Моля ви, искам точни и ясни отговори. Забелязал съм, че понякога такива теми се раздуват и преливат от off-topic неща.


09 Дек 2015 23:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Яну 2015 18:34
Мнения: 60
Отговори с цитат
günter написа:
Здравейте.
Живея в Германия от известно време и ми липсва българската телевизия. Ще се връщам за празниците и имах намерение да си взема HD обурудване и чиния и някак си да си ги монтирам сам. Но един приятел в България ми каза, че новата услуга IPTV и по-точно приемника можел да работи и с интернет различен от оптика на Булсатком. Вкъщи съм с 50 Mbps, което би трябвало да е достачно и въпроса ми е: Мога ли да ползвам Fusion в Германия? Ако да, трябва ли да имам и договор за интернет към Булсатком? А цената как се формира? От сайта става ясно, че май е допълнение към другите пакети, не може самостоятелно. Така ли е наистина?
По-късно пък друг приятел ми каза, че нямало нужно дори от приемник, а чрез сайта ставало, може и на таблет/телефон. Какъв пакет трябва да заплатя, за да гледам през сайта и колко канали предлага той?
Благодаря ви много!

P.S. Моля ви, искам точни и ясни отговори. Забелязал съм, че понякога такива теми се раздуват и преливат от off-topic неща.


Условия за ползване на приложението за телевизия viewtopic.php?f=1&t=19329
Всеки потребител на ТВ услуга на Булсатком има възможност да използва приложението(намира се на сайта им или с KODI) на стационарни и мобилни устройства /компютър, телевизор, таблет, телефон/, а максималният брой на устройствата е равен на броя абонаменти на потребителя /основни и допълнителни, както за сателитно, така и за ip приемане на телевизия/. Приложението може да се използва само на 1 компютър.
За всички инсталирани приложения са достъпни каналите от абонаментния план на основното тв устройство /сателитен приемник или IPTV Фюжън бокс/. http://www.bulsat.com/televizia.php#tseni-televizia

Приложението е достъпно от целия свят (в отделни райони, някои от каналите и/или част от услугите може да са недостъпни).
Без значение e как се свързвате към интернет - Fiber, LAN, Cable, WIFI, 3G, LTE..


10 Дек 2015 19:50
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Кажете на човека какво ще може да гледа във Германия а не копирани общи приказки. Напишете един списък за държавите в Европа къде какво се гледа. Има ли 1 човек във тая фирма който да знае какви са ограниченията за каналите във Европа или няма ?


10 Дек 2015 20:34
Профил

Регистриран на: 09 Дек 2015 23:23
Мнения: 11
Отговори с цитат
Т.е. ако заплатя Премиум и Fusion пакети (19,80 лв) ще гледам всички канали от тези пакети на приложението/сайта, независимо къде съм, така ли? А това Kodi какво е?


10 Дек 2015 23:52
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Коди е медия Център със отворен код и е за LInux,Windows,Mac OS и Android .Ако заплатите 19.80 няма да можете да гледате всичките канали на сайта и на приложенето за Андроид .Също така няма да можете да гледате и пакета Диема екста на сайта и на приложението за андроид. Качеството на сайта и на приложението за таблети и телефони е 480p и доста често поради големия трафик пада и под това качество и буферира и насича. Ако разполагате със хубав интернет може да гледате през Коди със максималното качество от 720p чрез добавка писана от един добър човек на която можете да избирате каква опер. с-ма да ви емулира. За сега може да гледате на OS ID Samsung и Panasonic защото само там е 720p качеството. Отделно от това само един господ знае дали няма ограничения за каналите на Нова и БТВ и Диема Спорт. Във момента предлагат и фирмен андроид бокс който на този етап не ви препоръчвам да взимате защото има много софтуерни проблеми със него.


11 Дек 2015 01:44
Профил

Регистриран на: 09 Дек 2015 23:23
Мнения: 11
Отговори с цитат
Благодаря ви много! Ще си взема HD обурудване и антена и т.н. и ще се опитам да си го инсталирам. Ще видя и сайта/приложенията. А Fusion-а може да го пробвам следващите празници. :mrgreen:
Весели празници на всички! Изображение


12 Дек 2015 00:56
Профил

Регистриран на: 15 Дек 2015 12:40
Мнения: 1
Отговори с цитат
За да не пиша нова тема ще използвам тази.
Аз живея в Австрия. Понеже немога да си сложа чиния(на ми се разрешава да развалям фасадата) и искам да ползвам IP телевизията. Звънях на оператор и ми беше обяснено, за да гледам IP телевизия на Булсатком трябва да имам техен интернет(за мене това е голяма глупост). Доколкото чета обаче не е така. Та искам някой да ми отговори: мога ли аджаба да гледам телевизия на Булсатком през интернет? Кои пакети трябва да си заплата, за да тръгне? Има ли вече приложение за Smart телевизор или няма още?
Благодаря предварително и се надявам някой по-запознат от операторката да ми отговори.


15 Дек 2015 12:48
Профил

Регистриран на: 09 Дек 2015 23:23
Мнения: 11
Отговори с цитат
Hallo, z_sutrov. :mrgreen:
Аз успях да подредя пъзела горе-долу и се получи следното. От офиса си взимаш оборудване (за предпочитане HD), което е 148 лв. SD-то е 96. Това включва антена, приемник, оназ джиджавка за антената, малко кабел, карта и т.н. + един месец всички канали, 2 месеца пакет "Премиум" и още 5 месеца (май) пакет "Икономичен". После се регистрираш тук: https://payments.bulsat.com/ и вече може да ползваш приложенията за таблет/телефон и сайта. А оборудването може да си седи в килера. Иначе чинията може и на покрива да я сложиш, не знам при вас как седят нещата. Поздрави!


18 Дек 2015 01:09
Профил

Регистриран на: 08 Сеп 2013 13:22
Мнения: 36
Отговори с цитат
Защо не ви разрешават да си слагате чинии?


18 Дек 2015 01:29
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Такава цигания да висят кабеляците от дървото пред блока и да има сателитни антени накичени като слънчогледи по фасадите на сградите има само тука на балканите. Във цивилизацията има забрана да разваляш фасадата на жилището ти със подобни селски испълнения а в някой държави са монтирали една антена за целия блок и са изградили нещо като вътрешна кабелна телевизия и хората си включват техниката във специални контакти във стената. Във Англия е забранено да слагаш чиния по голяма от 60 см дори в двора си.


18 Дек 2015 13:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Важи само за жилищни блокове, кооперации и тем подобни бункери за колективно съжителство.


20 Дек 2015 18:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
z_sutrov написа:
За да не пиша нова тема ще използвам тази.
Аз живея в Австрия. Понеже немога да си сложа чиния(на ми се разрешава да развалям фасадата) и искам да ползвам IP телевизията. Звънях на оператор и ми беше обяснено, за да гледам IP телевизия на Булсатком трябва да имам техен интернет(за мене това е голяма глупост). Доколкото чета обаче не е така. Та искам някой да ми отговори: мога ли аджаба да гледам телевизия на Булсатком през интернет? Кои пакети трябва да си заплата, за да тръгне? Има ли вече приложение за Smart телевизор или няма още?
Благодаря предварително и се надявам някой по-запознат от операторката да ми отговори.

най-добре чрез КОДИ, само ти трябва някой който си плаща абонамент за сат приемник но не ползва приложенията през интернет - да му вземеш мейл и парола с които влиза в сайта на вулсата (този пейментс дето другарчето го посочи)


20 Дек 2015 19:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
günter написа:
Hallo, z_sutrov. :mrgreen:
Аз успях да подредя пъзела горе-долу и се получи следното. От офиса си взимаш оборудване (за предпочитане HD), което е 148 лв. SD-то е 96. Това включва антена, приемник, оназ джиджавка за антената, малко кабел, карта и т.н. + един месец всички канали, 2 месеца пакет "Премиум" и още 5 месеца (май) пакет "Икономичен". После се регистрираш тук: https://payments.bulsat.com/ и вече може да ползваш приложенията за таблет/телефон и сайта. А оборудването може да си седи в килера. Иначе чинията може и на покрива да я сложиш, не знам при вас как седят нещата. Поздрави!
Без договор - 98 лв- текущия месец безплатен + 2 м пълен пакет + 5 м -икономичен.
С едногодишен договор - 41 лв. - вкл. - Текущ + 1 Пълен + 3 Икономичен :wink:


21 Дек 2015 01:03
Профил

Регистриран на: 06 Ное 2011 23:35
Мнения: 10
Отговори с цитат
Zdraveite, az jiveq v Germania i gledam Bulsatcom Fusion prez televizora (Panasonic Smart) Obache nqmam BTV i NOVA sashto taka nqkoi pat nakasva i me izhvarlq.
Moje li tozi paket IP Bulsatcom da gledam ako si go zakupq ot BG imam 120mb internet.
Imam chiniq i zqloto oborudvane no nemcite ne davat da ne im razvalq fasadata!
Molq vi ako nqkoi veche polzva takava usluga v chujbina da pishe.
Blagodarq!!!


16 Яну 2016 16:02
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Тя услугата работи на всякъде, където има връзка с интернет на необходимите скорости. Нормално е според интернет доставчика, някои канали да не са налични. Това е описано и в условията на Булсатком.


16 Яну 2016 17:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®