Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 17:13



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Оптика Възраждане няма интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 29 Дек 2011 01:56
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте, днес по обяд спря интернета. Свързах се на централния телефон, рестартирахме оборудването, но нищо. Записаха ме за посещение, но предполагам, че ще е най-рано понеделник. Надявам се да не е по-късно. Има ли още някой с проблем с оптиката във Възраждане? До колко време обикновено се отзовават в този район на повреди? Благодаря?


23 Авг 2015 14:54
Профил

Регистриран на: 02 Юли 2014 22:22
Мнения: 3
Отговори с цитат
bizzito написа:
Здравейте, днес по обяд спря интернета. Свързах се на централния телефон, рестартирахме оборудването, но нищо. Записаха ме за посещение, но предполагам, че ще е най-рано понеделник. Надявам се да не е по-късно. Има ли още някой с проблем с оптиката във Възраждане? До колко време обикновено се отзовават в този район на повреди? Благодаря?



Dнес по обед няма интернет и около Гранд Мола . И з нямам и комшията няма и гледаме 100 мбпс/ оптика на МТЕЛ с цена 10 лв на месец и се чудим дали да стоим още на Булсатком шитнята , която днес след аварията никой не си мръдна хуя да повиди малко по стълбовете да оправи нета .


23 Авг 2015 20:31
Профил

Регистриран на: 29 Дек 2011 01:56
Мнения: 3
Отговори с цитат
Къде е това животно 100 Мбита за 10 лева. Ако е за първите 3 месеца с 2 годишен договор съм съгласен.


23 Авг 2015 20:43
Профил

Регистриран на: 29 Дек 2011 01:56
Мнения: 3
Отговори с цитат
Оправено, отне им 24 часа. Не е добре, но и не е зле при положение, че вчера беше неделя. Цените обаче са супер. И най-важното няма договор.


24 Авг 2015 15:03
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®