Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 15:17



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Интернет във Велико Търново 
Автор Съобщение

Регистриран на: 14 Яну 2013 20:44
Мнения: 2
Отговори с цитат
Да попитам за малко по прясна информация,Търново и по специално квартал Чолаковци има ли Булсатски нет?Очевидно няма да е оптика няма и да е повече от 44Mbps но пред вивателското 10Mbps е за предпочитане.Искам също да ми кажете ако не е проблем стабилен ли е нета и най ме вълнува какъв пинг има.Искрено се надявам да е доста под 30ms иначе кел файда от цялата работа.

пп забравих да кажа -Здравейте на всички това ми е първия пост във вашия форум от доста време съм абонат на булсат и не мога да кажа лоша дума колкото и да ме натискат хиените от вивател :lol: :lol:


20 Юни 2013 17:57
Профил

Регистриран на: 24 Ное 2011 21:42
Мнения: 6
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Здравейте, искам да попитам на Мармарлийска, дали скоро ще има интернет (дори и да не е оптика), ако не - кога да очаквам?


Последна промяна RumBG на 27 Ное 2013 19:17, променена общо 1 път



22 Ное 2013 17:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2010 20:06
Мнения: 13
Местоположение: Ловеч, София
Отговори с цитат
Миналага година септември месец питах в оифс в Търново, казаха ми до месец най-много сме готови с окабеляването :lol: :lol: :lol:


22 Ное 2013 21:43
Профил

Регистриран на: 24 Ное 2011 21:42
Мнения: 6
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Поради високата активност в този форум... , реших да се обадя на *4800. От там ми казаха че ще направят оглед в близките дни. Днес ми се обадиха и заявиха, че на моята улица няма покритие... Явно в Търново покритието е само частично, въпреки че на картата се води пълно... :?


27 Ное 2013 19:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Окт 2007 14:44
Мнения: 23
Местоположение: Германия
Отговори с цитат
От офиса в мола ми казаха че прокарват оптика и скоро ще се увеличи покритието на мрежата!
Но това скоро съм го чувал много пъти и докато не стане факт ....не вярвам!


27 Ное 2013 21:15
Профил

Регистриран на: 06 Фев 2014 15:08
Мнения: 1
Отговори с цитат
В Търново всичко ли е оптика или е само ЛАн, също така нали е с динамично ИП интернета на булсат, смисъл примерно като изключа устройството( ако е оптичен нета)т.е рутера за 30 минути примерно и после го включа пак и Ип-то ми ще бъде различно от това преди да изключа у-то. Питам, понеже сегашниям и оператор жестоко ме прецака, като ми казаха че вече трябвало 24 часа или 48 часа да бъде изключено устройството, а това просто няма как да стане почти никога, че да ми се смени ИП-то, докато до преди 18 дни беше на горния принцип, ако реша мога и през 30-40 минути да имам ново ИП, стига да има свободни :) ?


07 Фев 2014 20:29
Профил

Регистриран на: 13 Юли 2014 17:39
Мнения: 10
Отговори с цитат
Здравейте, използвам темата, за да задам следния въпрос. Подадох заявка за включване на Интернет в края на месец май. Няколко дни по-късно ми се обадиха и ми казаха, че чакате някакви устройства и ще има забавяне. Преди две седмици се свързах с ваша сътрудничка и тя обеща да направи запитване и да получа обратно обаждане, което обаче така и не получих. Скоро ще станат два месеца от подаването на заявката. Искам да попитам-кога ще ми бъде прекаран Интернет? Спрях си нета при досегашния доставчик и от две седмици съм без Интернет. Мисля, че стандартния срок за каквито и да е взаимоотношения с клиенти е месец, а не два три и повече. Ако такова ще е и обслужването, след като ми пуснете най-после Интернет, то по-добре да откажа заявката! Силно се надявам до края на този месец да ми бъде прекаран нет!


15 Юли 2014 18:25
Профил

Регистриран на: 24 Ное 2011 21:42
Мнения: 6
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Година по-късно, все още няма покритие, нито за моя блок, нито и за околните.


05 Дек 2014 16:27
Профил

Регистриран на: 04 Фев 2012 13:38
Мнения: 1
Отговори с цитат
Защо махнахте картата с покритието и защо само ни казвате, че ще има интернет при положение, че от 2 години насам почти нищо не се прави по въпроса. Има интернет в два квартала, а и там дали е пълно е отделен въпрос. Иначе Велико Търново е отбелязано, че има изцяло. То сигурно няма и 1/10 от покритието. Мислех ви за сериозна фирма, но явно съм сбъркал в преценката, а и смятам, че не мога да ви чакам вечно да прекарате този прословут интернет. 2 години да чакаш и да не получиш отговор кога ще се прекара освен скоро....


09 Яну 2015 19:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®