Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:35



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
клиент който смята, че е излъган от рекламираните услуги 
Автор Съобщение

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
Rishko написа:
многократно съм го казвал, в цялата секция. услугата която желаем да предлагаме е оптика до дома. там където има наследени някакви мрежи, които не отговарят на нашите изисквания за за предлагане на услугата ни, ще бъдат преизградени. съответно както във другите градове така и в котел, всичко ще премине на отика до дома.
за да не ми задавате за пореден път безсмисленния въпрос "Кога?", отговарям веднага. когато имаме нужните разрешителни, за да изградим съвсем легално и качественно ифраструктурата нужна за целта.

percival, сърказма който си използвал в последния въпрос ще си затворя очите за него. но със сигурнос, ако това поведение продължи да се повтаря, ще бъде санкционирано.


Виждам че не си запознат каква е ситуацията, но пък ти се налага да оправдаваш фирмата.Проблема не е в градската мрежа ,а в тази до града.Не знам как като не си запознат с нещо може да го защитаваш.Четвърти месец съм абонат и до сега е нямало месец през който липсата на интернет е била по малка от 10 дена.За скоростта мисля че няма смисъл да говорим след като имаш 3 бонбона ,а трябва да дадеш на 10 деца по бонбон.
Колкото до сарказма извинявай но вече 3-ти пореден ден интернета е мираж в града.
Ако за теб при липса на услугата в поне 1/3 от времето не е режим ,то за мен е точно такъв !

ПП: Предлагам преди да пишеш каквото и да било да се допиташ до колегите си и да разбереш какъв точно е проблема !


15 Фев 2012 20:22
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
percival, какво знам и какво споделям с потребителите във форума, са две различни неща. не ги бъркай.
запознат съм със ситуацията в котел и правя всичко което ми е възможно, за да получавате колкото може по-качественна услуга.
но някой работи изискват време.


16 Фев 2012 11:37
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
Rishko написа:
percival, какво знам и какво споделям с потребителите във форума, са две различни неща. не ги бъркай.
запознат съм със ситуацията в котел и правя всичко което ми е възможно, за да получавате колкото може по-качественна услуга.
но някой работи изискват време.


И преди 4 месеца трябваше време да се оправи същото е и сега.Има всичко на всичко 3 устройства по трасето и всяко през ден-два дава дефект.По скоро май изисква пари от колкото време .Не че нещо ,но вече 4-ти пореден ден интернета е мираж !
Само да попитам кога ще тръгне сегашната услуга ? За качественната е ясно ,трябва и време :)


16 Фев 2012 12:56
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
немога да ти кажа кога точно ще бъде отстранен текущия проблем.
само искам от теб да изкажеш мнение, след една седмица отново по темата.


16 Фев 2012 13:25
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
Rishko написа:
немога да ти кажа кога точно ще бъде отстранен текущия проблем.
само искам от теб да изкажеш мнение, след една седмица отново по темата.


Нямам проблем да призная за нещо че е хубаво след като е .Ето дори още сега мога да кажа ,да телевизията като качество и като услуга е супер ! Има малки забележки от към приемниците ,но е в рамката на допустимото .Виж за интернета тук в Котел се надявам да го кажа колкото се може по скоро.


16 Фев 2012 15:10
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
Rishko написа:
немога да ти кажа кога точно ще бъде отстранен текущия проблем.
само искам от теб да изкажеш мнение, след една седмица отново по темата.


Да пиша или да изчакам още една седмица ?


22 Фев 2012 14:18
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
да разбирам ли, че няма промяна???


22 Фев 2012 17:02
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
Rishko написа:
да разбирам ли, че няма промяна???


Поне до днес следобед Не.За краткото време през което опитах :)


Сега минавам изцяло на него няколко дена или до като спре и ще пиша.


22 Фев 2012 18:25
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
След 1 час пинг до bulsat.com 10 % загуба на пакети това е за сега :) Ще ъпдейтвам поста .


22 Фев 2012 19:38
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
От сряда до сега имаше няколко прекъсвания за по няколко минути ,може би се дължат на маршрутизирането на трасето и финални настройки.От днес след поредното такова ,скоростта коренно се промени дори на моменти достига 24 мегабита пускам спийдтест много често за да я следя .Дано се запазят така нещата и не спира .


24 Фев 2012 22:09
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
За последните 9 дена имаше само няколко краткотрайни прекъсвания което като цяло е много добре.Скоростта е повече от прилична.Дано
от тук на татък нещата вървят само във възходяща линия.


02 Мар 2012 23:44
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
percival написа:
Скоростта е повече от прилична.

Моля те, бъди по конкретен! Колко ти е "приличната" скорост за международен трафик?


03 Мар 2012 02:39
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2011 12:59
Мнения: 35
Отговори с цитат
Петър написа:
percival написа:
Скоростта е повече от прилична.

Моля те, бъди по конкретен! Колко ти е "приличната" скорост за международен трафик?


В повечето време е повече от 10 мегабита . А интернета не е спирал от както са подменени/оправени релейките миналият месец.
Сега може да се каже ,че вече услугата си струва.


21 Мар 2012 12:35
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
percival написа:
Петър написа:
percival написа:
Скоростта е повече от прилична.

Моля те, бъди по конкретен! Колко ти е "приличната" скорост за международен трафик?


В повечето време е повече от 10 мегабита . А интернета не е спирал от както са подменени/оправени релейките миналият месец.
Сега може да се каже ,че вече услугата си струва.

Благодаря ти за изчерпателния отговор.

Поздрави.


21 Мар 2012 21:49
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®