Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 26 Апр 2024 05:47



Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
БНТ1 Липсва 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
Писна ми от идиоти. Пак изчезна БНТ1. Какво правят. Чистят канали, респективно разменят позиции ли, какво?!?! Подобряват услугите ли? От какво е предизвикано това досадно неудобство?


18 Апр 2023 14:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
sispol написа:
От какво е предизвикано това досадно неудобство?

От некадърност .


19 Апр 2023 12:33
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2011 18:41
Мнения: 19
Отговори с цитат
Днес ходих да сменям приемника снощи умря. При пускане за малко се показва надписа булсат и черен екран. Гася го от дистанционното и се появява цветна таблица и до там. Включвах, изключвах, адаптери сменях само свети зелената ламба.
Два часа на опашка и над 15 човека за смяна на приемници. Та каката от офиса каза, че вчера на 18.04 в 17.00 часа са пуснали голям ъпдейт на системата - каквото и да значи. Но резултата е умрели приемници. От всички върнати приемници само 1 видях да тръгна, обнови се, рестартира се и беше ок и имаше канал 1.

Телевизия не гледам, ама почват да ме дразнят ... (цензура)


19 Апр 2023 15:58
Профил

Регистриран на: 14 Апр 2011 11:21
Мнения: 20
Отговори с цитат
Искам да изкажа специалните си поздрави към всички от Булсатком, както и към цялата им рода до девето коляно и девет метра покрай къщята им...

Имам три приемника НАГРА или там както се наричат. От както премахнаха опцията да може да се местят и редактират каналите добавени в "любими" е истинско предизвикателство да се върши това и то - по три.
Записал съм на един лист номерацията на каналите за да може да ми е маааалко по-лесно, като правя тази процедура и на трите приемника, но само за последните пет дни четири пъти правих тази гимнастика и ми е леееекинко гадно.
Тъкмо подредя всичко както искам на трите приемника, и както си гледаме някой канал и той просто изчезва. Ей така като фокус-мокус.
Вече се отказах да правя това упражнение, тъй като то граничи с мазохизъм, като чакам от Булсатком да ме уведомят, че са спрели да си играйкат по софтуера, причинявайки толкова много проблеми на ползвателите си.
Но не вярвам това да се случи, и ще трябва някой ден пак да си поиграйкам с подредбата на каналите, тъй като "нямам" друго какво да правя .


19 Апр 2023 17:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Защо ли ми се струва, че с всеки нов приемник мазалото става все по-голямо! Уж нов за добро, а то. Дано не ме застигне и мен, че и аз имам една малка кутийка от 2 месеца. Иначе ме навиваха и договор да преподписвам, пф.


19 Апр 2023 17:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Само на награ приемници ли е така?


19 Апр 2023 18:36
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2011 18:41
Мнения: 19
Отговори с цитат
Е, не е истина! Току що пак нещо се ъпдейтна и изчезна канал!


19 Апр 2023 19:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
Хайде пак изчезна ,,първа програма,, Не знам за родтата до 9то коляно, ама ,,разработчиците,, заслужават лоботомия. Макар че, в техния случай едва ли ще се види разликата.
Цитат:
Защо ли ми се струва, че с всеки нов приемник мазалото става все по-голямо! Уж нов за добро, а то.

Не ти се струва, точно така си е. Спомням си първите приемници, размер, колкото видео плейър. ,,Железни,, бяха. После, SD приемниците. Още имам от тях един. И все още работи. Новите кутийки, за чеп за зеле не стават. Смених 2 за 3 седмици. Отплеснах се. Лек ден и леко ( поредно ) наместване на любимите канали.


19 Апр 2023 19:32
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2011 18:41
Мнения: 19
Отговори с цитат
Тия вече се ебават с нас, ама яко! Пак имаше обновяване на каналите и сега канал 1 се появи. Цял ден къв го държат, че не си правят експериментите ами в най-гледаното време?


19 Апр 2023 19:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2010 13:26
Мнения: 18
Отговори с цитат
Днеска пак тука има, тука нема - канали?! :D


19 Апр 2023 19:59
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Тия мърлячи оправиха ли във фаворити каналите да излизат с номера 1,2,3? Добре , че още бачка зхд210, ама ония ден замръзна и после изпука здраво и помислих, че си замина, но пак тръгна.


19 Апр 2023 20:35
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2011 18:41
Мнения: 19
Отговори с цитат
Не


19 Апр 2023 20:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 80
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Вече не мислите ли ,че прекалявате бе нещастници !!!
До кога ще си играете с нервите на хората?
Ъпдейт на Ъпдейта


19 Апр 2023 21:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Хора различни, респективно офис-служителки различни. Та няма да е чудно, ако повечето офис дами напълнят кашоните за брак със здрави приемници.
И то защото изпълняват инструкциите да се дават Фаб настройки. Знаете ли през годините с това безхаберие колко техника е съсипана насила. Да не говорим за другите по-важни неща също предизвикани насила...


Последна промяна vanderel на 20 Апр 2023 00:16, променена общо 3 пъти



19 Апр 2023 23:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
vanderel написа:
НЕ ДАВАЙТЕ "ФАБРИЧНИ НАСТЙКИ", ако искате да изкарате в листата липсващия "Канал 1". Момичетата по офисите, на телефоните и от техн. отдел и те не бива да дават инструкции за Фаб. настр. Ако търсите К1 с Фаб., не само че няма да го намерите, ами ще загубите всички канали. На всичкото отгоре ще си занулите и каналите в "Любими".

:!: :!: :!: Използвайте следния алгоритъм :arrow:
Меню - ако не сте на най-горната позиция/стрелка в кръг/, отивате с бутон "Нагоре" там - На дясно - На дясно - Червен бутон - Запазвате промените/ако ви поиска/ :!:


Само така "Канал1" ще грейне във Фаб. листа на поз. 101. Ако искате го добавяте и в "Любими".
Горните инструкции са за тези от вас, които още не са си разбутали настройките с Фаб. Имайте впредвид, че само така ще запазите освен списъка с любими и паролата си. Минавайки през ненужните Фабрични, паролата също става фабрична :!: Т. е. такава каквато всеки първокласник първо ще изпробва. Не го забравяйте това.


19 Апр 2023 23:55
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®