Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 20:22



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща
HBO при Булсатком!? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
После нямало цензура :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


09 Ное 2020 20:18
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
didomh написа:
juliusceaser написа:
Ами автора на клипа е над тебе-didomh,само че първо си изтри клипчето,после си махна мнението на цяло,а накрая се смени потребителското име.Явно е от облагодетелстваните,но някой шеф го е видял и го е нагрял.Голяма конспирация стана-нещо като спортния пакет и Фюжън пакета.



Точно така е, аз бях и лично Каролев се обади и каза, че ще ми свали заплатата в Булстатком от 7400лв на 3200 и затова го изтрих. И още нещо, от известно време даже не съм и абонат, какво да говорим за служител на този цирк тук :D

И в крайна сметка - как ги отключи тези канали?


09 Ное 2020 21:09
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
didomh написа:
juliusceaser написа:
Ами автора на клипа е над тебе-didomh,само че първо си изтри клипчето,после си махна мнението на цяло,а накрая се смени потребителското име.Явно е от облагодетелстваните,но някой шеф го е видял и го е нагрял.Голяма конспирация стана-нещо като спортния пакет и Фюжън пакета.



Точно така е, аз бях и лично Каролев се обади и каза, че ще ми свали заплатата в Булстатком от 7400лв на 3200 и затова го изтрих. И още нещо, от известно време даже не съм и абонат, какво да говорим за служител на този цирк тук :D

Никъде не съм казал ,че си служител!


09 Ное 2020 21:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
juliusceaser написа:
didomh написа:
juliusceaser написа:
Ами автора на клипа е над тебе-didomh,само че първо си изтри клипчето,после си махна мнението на цяло,а накрая се смени потребителското име.Явно е от облагодетелстваните,но някой шеф го е видял и го е нагрял.Голяма конспирация стана-нещо като спортния пакет и Фюжън пакета.



Точно така е, аз бях и лично Каролев се обади и каза, че ще ми свали заплатата в Булстатком от 7400лв на 3200 и затова го изтрих. И още нещо, от известно време даже не съм и абонат, какво да говорим за служител на този цирк тук :D

Никъде не съм казал ,че си служител!


"Явно е от облагодетелстваните,но някой шеф го е видял и го е нагрял."

За протокола, не съм си сменял името никога, и още веднъж за протокола къде пише че тези канали се "отключват" ?
Те просто са си били някъде в следствие явно на бъг, факт е че ги е имало, щом има повече от едно мнения на потребители.
И трети път за протокола, защо всички сте толкова злобни и просто не си помислите, че клипа е свален след молба а не по заповед за да не стане гаф, явно не е трябвало да се знае.
Проблема е че и със и без клипа каналите са се появили при не едно устройство макар и само за ден. Все да се търси под вола теле. Всеки греши, някой е забравил да ги скрие, толкоз.
Колкото за канала в тубата, той си е като справочник, там няма хакове, качва се само общо достъпното за архив. И накрая ще кажа, че аз нямам шефове в тези среди , дреме ми на ку#а кой какво, пари не получавам от тук, нито от гугъл, неосат или който и да е там. Така че няма как някой да ми навреди да сваля каквото и да е ако сам не реша че е редно.


09 Ное 2020 21:53
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Ей а накрая се научете да цитирате, а не да ви чета мненията по N пъти.

didomh написа:
И трети път за протокола, защо всички сте толкова злобни и просто не си помислите, че клипа е свален след молба а не по заповед за да не стане гаф, явно не е трябвало да се знае.
Проблема е че и със и без клипа каналите са се появили при не едно устройство макар и само за ден.


Никой не е злобен, нооооо преди години булсат тотално се отказа от тези канали - Това пръво.
Второ - обвиняват се някои хора че гледат булсат незконно.
Трето - някой да ми каже как в мрежата на булсат се е озовало законно HBO.


09 Ное 2020 22:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Тъй като не съм служител нямам идея как защо е било там. От моята перспектива на потребител билх си помислил, че тестват и по грешка са го активирали на някои нови приемници, чак незаконно не ми се вярва. Факт е че е било и Iconcert също.

Помолиха ме, свалих го. Няма смисъл някой да остане без работа за едното клипче.

Иначе аз съм решил проблема си , не съм абонат на Булсатком.


09 Ное 2020 22:18
Профил WWW

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
DevNull написа:
Трето - някой да ми каже как в мрежата на булсат се е озовало законно HBO.

Именно...


09 Ное 2020 22:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
didomh написа:
... Помолиха ме, свалих го. Няма смисъл някой да остане без работа за едното клипче...
Поздравления за постъпката ти!
А решението на проблема с HBO е тривиално...



Изпратено от моят Nokia с фенерче с помощта на Tapatalk


12 Ное 2020 14:12
Профил WWW

Регистриран на: 12 Мар 2007 10:54
Мнения: 39
Отговори с цитат
Плъзнаха HBO-тата и Cinemax- ите по HD транспондерите в SD резолюция и в HEVC и на награвижън само.


02 Юни 2021 23:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Колеги, надявам се НВО да стартира на спътника и да му се кефим. Да гледаме хубави филми и концерти. Не вярвам голяма компания като Булсатком да краде канали. Дано скоро тръгне, да е платимо и са има HD версии. Сега върви на екран само радио пауза. Но пък има програма качена.


03 Юни 2021 08:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
tvtrenev написа:
Колеги, надявам се НВО да стартира на спътника и да му се кефим. Да гледаме хубави филми и концерти. Не вярвам голяма компания като Булсатком да краде канали. Дано скоро тръгне, да е платимо и са има HD версии. Сега върви на екран само радио пауза. Но пък има програма качена.


Каналите са HEVC и няма да ти тръгнат и да ги платиш.


03 Юни 2021 08:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Награ приемниците ще ги отворят ;)


03 Юни 2021 10:30
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 10:54
Мнения: 39
Отговори с цитат
За съжаление това е било условието от HBO, за да ги пуснат.
Без булкрипт.


03 Юни 2021 10:37
Профил

Регистриран на: 30 Апр 2015 11:46
Мнения: 20
Отговори с цитат
От 45е си работят на nds. За съжаление и там са sd


03 Юни 2021 11:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Да прави сте. Не съм обърнал внимание на кодировката. Ами здраве тогава. Ще го караме както досега. :D


03 Юни 2021 13:09
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®