Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 18:53



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
HBO при Булсатком!? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 26 Фев 2015 22:06
Мнения: 43
Местоположение: Барбадос
Отговори с цитат
план ПРЕМИУM ФЕМИЛИ (план ПРЕМИУM+ заедно с HBO)25.99 лв (19.99+6.00=25.99лв)

план МАКС (план СУПЕР СПОРТ заедно с HBO, Cinemax, Глобус и 7/8 )44.99 лв


10 Юни 2021 00:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
XaMaB написа:
Така е, просто HBO не харесват Bulcrypt.

Щото пък,някой харесва HBO.Баси и тъпнята промита. :mrgreen:


10 Юни 2021 17:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Аз не виждам проблем с НВО, всеки може да е индивидуален абонат. Не за срока на договора, а който месец пожелае!


10 Юни 2021 18:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Като гледам програмата на НВО май наистина не е вече нищо особено. Но пък защо не.


10 Юни 2021 19:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Сеп 2011 14:42
Мнения: 52
Местоположение: гр. Първомай/гр. Пловдив
Отговори с цитат
Задължително трябва да имам b-box, за да гледам HBO, така ли е на този етап? Че се обърках....


10 Юни 2021 22:22
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
evgeni_92 написа:
Задължително трябва да имам b-box, за да гледам HBO, така ли е на този етап? Че се обърках....


на този етап никъде все още не може да се гледа ,защото все още няма как да се плати. Дори на ббох в момента са кодирани ,бяха свободни 1 ден.
пресполагам,че когато си оправят системата,за да се плаща ,тогава ще е възможно да се гледа навсякъде където приемника го поддържа, тоест и на някои сателитни приемници ,фюжън и ббох


10 Юни 2021 23:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Трите канала НВО вече са в системата за плащане ! Цената им е 7.99 лв./м В комбинации с други канали цената пада с 1 лв. А ако се предплати напр. за 7 м. ще е 39.75. Ако пък се преподпише договор, става още по-друга, но да не ви отегчавам сега с цифри ...
Единствено лошото е, че ако платите днес или утре, каналите ще вървят до края на месеца - т.е. с 12-13 дни по-малко, но парите са си пак 7.99 лв.

През сателита НВО ще върви само на тези два приемника :arrow: viewtopic.php?f=5&t=20886&start=15 /на снимките/
В момента на тях каналите излизат, но на черен екран, защото не са платени. Като ги платите, ще тръгнат.
На интернет боксовете канали, които не са платени не излизат в листата с канали. Като ги платите ще излязат !


11 Юни 2021 14:03
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 10:54
Мнения: 39
Отговори с цитат
Момент само, китайчето ГМ100 има ли HEVC?
Онлайн още не вкарани да се плащат.


11 Юни 2021 14:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
vanderel написа:
Трите канала НВО вече са в системата за плащане ! Цената им е 7.99 лв./м В комбинации с други канали цената пада с 1 лв. А ако се предплати напр. за 7 м. ще е 39.75. Ако пък се преподпише договор, става още по-друга, но да не ви отегчавам сега с цифри ...
Единствено лошото е, че ако платите днес или утре, каналите ще вървят до края на месеца - т.е. с 12-13 дни по-малко, но парите са си пак 7.99 лв.

През сателита НВО ще върви само на тези два приемника :arrow: viewtopic.php?f=5&t=20886&start=15 /на снимките/
В момента на тях каналите излизат, но на черен екран, защото не са платени. Като ги платите, ще тръгнат.
На интернет боксовете канали, които не са платени не излизат в листата с канали. Като ги платите ще излязат !


Аз нямам нито един от двата. Това означава, че ако реша да пусна ХБО, трябва да си сменя приемника нали? Ако да, кой от двата да е за предпочитане? А, също ще трябва ли да връщам HD приемника (основен) или мога да си продължа да го ползвам?


11 Юни 2021 17:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
https://m.dir.bg/dnes/pr-zone/hbo-se-za ... -bulsatkom


11 Юни 2021 18:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Сеп 2011 14:42
Мнения: 52
Местоположение: гр. Първомай/гр. Пловдив
Отговори с цитат
А на мобилното приложение ще вървят ли?


11 Юни 2021 19:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Смяната на приемниците е безплатна. Приемници, като приемници - връщате един, вземате друг! Китайският Мао вече не се предлага , но все някъде хора го ползват. Така че няма как да сбъркате при смяна, но все пак в някой офис ако нямат корейци, може да се опитат да ви пробутат Мао. Не го вземайте !

Почти съм сигурен, че БСК без да искат и без да го осъзнават направиха един положителен ход с това каналите на НВО да вървят през сателита само с кодировка Награ3. За абонатите е кофти, че трябва да се занимават с още един проблем - да си сменят приемниците, но за фирмата е добре, защото тези приемници рано или късно ще трябва да де сменят. Това е моят метод, който съм им го предлагал многократно тук - някой канал или канали, напр. Максовете, да вървят само на новата кодировка. Така само феновете на въпросните канали ще си сменят приемниците. След това махат Булкрипта от други атрактивни канали ... и така се постига една поетапност в смяната на приемниците. Защото Була явно нямат капацитет да сменят всички тунери отведнъж. Ако можеха, да са го направили досега и да са минали изцяло на МПЕГ4. Та те и сега нямат корейски тунери в изобилие ... Затова казвам, че без да искат направиха крачка в правилната посока - за феновете на НВО ще се намерят приемници ... ! А тяхната истинска идея колеги, за която със сигурност са се сетили, е да се минава от сателит към интернет. Да ги питаш - какво общо има едното с другото и по-важното - какво пречи едното на другото, след като сателита така и така си лъчи ...

Така че г-н Георгиев да не се хвали много с каналите на НВО, ами да каже с какви приемници ще гледат хората тези канали. Китайският боклук също е негово дело - да не го забравя ... !


11 Юни 2021 22:48
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 10:54
Мнения: 39
Отговори с цитат
Да не забравяме и модулите, и там би трябвало да вървят с подходящ телевизор , поддържащ HEVC.


12 Юни 2021 06:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... bulsatkom/


12 Юни 2021 11:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2015 11:27
Мнения: 21
Местоположение: Plewen
Отговори с цитат
vanderel написа:


Почти съм сигурен, че БСК без да искат и без да го осъзнават направиха един положителен ход с това каналите на НВО да вървят през сателита само с кодировка Награ3. За абонатите е кофти, че трябва да се занимават с още един проблем - да си сменят приемниците, но за фирмата е добре, защото тези приемници рано или късно ще трябва да де сменят. Това е моят метод, който съм им го предлагал многократно тук - някой канал или канали, напр. Максовете, да вървят само на новата кодировка. Така само феновете на въпросните канали ще си сменят приемниците. След това махат Булкрипта от други атрактивни канали ... и така се постига една поетапност в смяната на приемниците. Защото Була явно нямат капацитет да сменят всички тунери отведнъж. Ако можеха, да са го направили досега и да са минали изцяло на МПЕГ4. Та те и сега нямат корейски тунери в изобилие ... Затова казвам, че без да искат направиха крачка в правилната посока - за феновете на НВО ще се намерят приемници ... ! А тяхната истинска идея колеги, за която със сигурност са се сетили, е да се минава от сателит към интернет. Да ги питаш - какво общо има едното с другото и по-важното - какво пречи едното на другото, след като сателита така и така си лъчи ...


Не съм съгласен с теб само за едно. Има хора, които не могат да си позволят да гледат телевизя през "интернет" като мен. Със сигурност не съм само аз! А относно това с кодирвките е чисто ограничение за хората. Примерно ако някой иска да смени приемника си с такъв на Награ кодировка и като му кажат че няма, какво прави тогава?


12 Юни 2021 18:09
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®