Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 17:01



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
7/8ТВ от 1 септември 78 стотинки 
Автор Съобщение

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
От 1 септември , който иска да има телевизията трябва да плати символичната сума.


27 Юли 2020 15:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Еднократно, или под формата на месечен абонамент за 0,78ст.?
И нея ли ще я сложат в отделен пакет? :shock:
Слави ще ми липсва много :mrgreen:


27 Юли 2020 15:07
Профил WWW

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Всеки месец, явно отделен пакет.


27 Юли 2020 15:48
Профил

Регистриран на: 18 Юли 2009 17:05
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Колеги няма кой да я плаща тази такса защото никой не му гледа телевизията.


27 Юли 2020 16:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Дългия :mrgreen:
Цитат:
Телевизия 7/8 TV ще стане платен канал от месец септември това написа Слави Трифонов в социалната мрежа.

Освен че канала ще е платен за абонатите на кабелна, сателитна и ип телевизия, тя ще бъде платена и за всички гледащи от чужбина през сайта на канал срещу абонамент.

Ето какво написа собственика на канала в социалната мрежа:

Уважаеми зрители, от близо една година ние правим телевизия “7/8 Ти Ви” така, както смятаме, че трябва да се прави телевизия.
Преди всичко - честно и открито. Защото силата е в истината. Но освен желание, телевизията се нуждае и от други неща. Знаете за какво говоря. Сами виждате, че въпреки високата гледаемост на “7/8 Ти Ви”, рекламите са твърде малко. А всяка една телевизия се финансира с реклами. За съжаление, както в много други сектори на икономиката и в телевизионния бизнес има картел.
Има картел между двете национални частни телевизии и те задължават рекламодателите да предоставят целите си рекламни бюджети само на тях.
И тук идва въпросът - какво ще направим ние?
Ние все още нямаме политическа власт, за да задължим държавните комисии да спазват закона.
Да го спазват такъв, какъвто е.
За да съществуваме в тази “непазарна ситуация”, можем да разчитаме само на вас, уважаеми зрители.
Затова, от първи септември, всеки, който иска да гледа “7/8 Ти Ви”, всеки, който споделя нашата кауза за свобода на словото и информацията, ще трябва да каже на своя кабелен оператор, че желае “7/8 Ти Ви” да бъде добавена към пакета за цената от 78 стотинки с ДДС.
Тоест, всеки, който споделя нашата кауза и желае да ни гледа и да подкрепи телевизията да съществува, от месец септември 2020 година ще може да го направи срещу символичната цена от 78 стотинки с ДДС на месец.
А българите в чужбина ще могат да ни гледат на нашия интернет сайт срещу месечен абонамент.
Докато заедно не оправим собствената си държава, това ще е единственият начин да ни има.


Изображение


27 Юли 2020 17:33
Профил WWW

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
Нормално... явно очакваха много реклами, само че не става така.
Тази такса определено ще настрой много хора срещу тях.
Трябваха още от началото, когато хората ги чакаха да си искат от операторите определена сума.

Не мисля, че ще изкарат още много, като телевизия.


28 Юли 2020 00:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Истината е, че Слави Трифонов от 10-на години, повече даже, е като стар грамофон......едно и също постоянно, но все по-лошо и по-зле! Много му се изтърка плочата.
Не случайно му биха шута от БосфорТВ!!!
Лично мнение :!:


28 Юли 2020 01:14
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Ми за всеки влак си има пътници! Аз например гледам някое друго предаване, по препоръка, заради госта. Иначе не се интересувам от него. А се махна от Босфор тв заради налаганата му цензура от тв, даже чух че му спрели 1-2 предавания! Щом има даващи пари за безсъдържателните диеми и максове, сигурно ще има даващи по 78 ст. А аз както винаги, ще ползвам булсаткомския нет за всички платени програми, като намеря безплатна алтернатива. Тогава ще гледам това което искам, а не това което ми пускат! :D


28 Юли 2020 09:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Пепи, ти би ли платил за тази телевизия допулнителни пари?

Разпространение чрез DTH за такъв тип абонамент е предварително обречен. Освен ако не набият телевизията в основен пакет, увеличават цената на пакета с 0,78ст. и увеличението отива за 7/8тв!


28 Юли 2020 11:57
Профил WWW

Регистриран на: 11 Ное 2011 11:35
Мнения: 22
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Пепи, ти би ли платил за тази телевизия допулнителни пари?

Разпространение чрез DTH за такъв тип абонамент е предварително обречен. Освен ако не набият телевизията в основен пакет, увеличават цената на пакета с 0,78ст. и увеличението отива за 7/8тв!


Извинете, че се намесвам. Няма как да обобщите, кой би плащал и кой не би. Както се казва за всеки влак има пътник. На мен лично не ми харесва цялата концепция на така наречената телевизия и затова рядко се задържам на честотите ѝ. Гледам предаванията им на запис, защото имам възможност да превъртам, когато ми е скучно.
И да, с тези разбирания и помпозности, каквито се демонстрират от Трифонов и компания няма как да се случат нещата. Ако един Краси Радков може да е 24 часа и да импровизира каквото му дойде на ум, пак ще доскучее. А те чак са сложили име на предаване вечерта на актьорите, при условие, че единствено Радков може да се нарече такъв. Нищо против Мариан Бачев, но нивото му е далече от Радков...Ако си мислят, че може с двама души да правят шоу, значи аз някъде съм сбъркал в понятията. Да сложиш домакин и снабдител, който се нуждае от логопед, да ти казва прогнозата на времето и да си мислиш, че от говорния му дефект, ще излезе ефективност е повече от утопия, но щом има кой да му плаща за това, а такива има и ще има, значи може и да продължи още да се самозаблуждава, че прави нещо...


28 Юли 2020 14:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Няма за какво да се извиняваш :D
Нали това е идеята на форума - да си дискутираме свободно и културно...

Програмното съдържание и оформление на телевизията едва ли подлежи на коментари :D Телевизия One-Man-Show няма начин как да просъщестува с разпространение чрез DTH! Български фиидове за предавания няма, няма и канали от типа на PPW(Pay-per-View).
А в България нама и интернет платформи като Амазон или Ракутен за индивидуално платени телевизионни канли.
dakel написа:
...но щом има кой да му плаща за това, а такива има и ще има, значи може и да продължи още да се самозаблуждава, че прави нещо...
Поживём - увидим :mrgreen:
Според мен няма да има кой да му плаща! Сам виждаш, че няма за какво да се плаща!


28 Юли 2020 15:16
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2009 15:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
Аз не мисля, че той иска от хората тия 78 стотинки, а от операторите.
За почти всички канали операторите плащат някаква сума, Слави тръгна с неговата телевизия безплатно и се надяваше от реклами да печели. На всички обаче е ясно, че в България така не се прави, тук всичко е подчинено на 2-3 приближени до властта фирми и големите 2 телевизии работят с тях и само по тях има реклами. По всички други вървят само някакви телешопове и реклами за хапчета.
Ще видим какво ще се случи, аз лично си мисля, че до края на годината 7/8 няма да ги има на тв пазара.


28 Юли 2020 17:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Чакайте бре, те тези се канят да ни оправят, вие ги пратихте в трета глуха :D Сценаристите напр. до един стават за министри. Толкова много разбират хората от всичко ... На крилете на популизма чак и референдум инициираха умниците ...
В останалите "не свободни", според Трифонов и хората му телевизии, "заробени" журналисти като Цветанка Ризова напр. канят гости с всякакви политически и социални убеждения. В 7/8 /сигурно и това не е лесно/, се канят само хора пропити от негативизъм и злоба. Предварително ли ги обработват, какво ли, но всички гости въртят една и съща плоча !
Аз ако ида и искам да похваля правителството, ще ми дадат ли ефир тези свободолюбци :evil:
Най-много от всички хора в България мразя сценаристите на Слави и Милко Калайджиев. Тези мога да ги гръмна, без да ми мигне окото :evil: :D
7/8 и БСТВ били видите ли свободни телевизии :lol: , понеже имат свободата да плюят Борисов :lol: Ами ти като плюеш премиера, плюеш 1 мил. българи бе, глупчо такъв. Чия свобода изразяваш :evil: А Добри Чешмеджиева работи в не свободна телевизия, затова пред нея на масата едновременно са Горанов, Гечев, Джамбазки, Йордан Цонев, Сидеров да не пропусна :D ...


28 Юли 2020 17:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Май наистина трябва всяка телевизия да се остойности, да се каже кои са безплатни, да се минат няколко месеца да се види какво се гледа и всичко да си дойде на място!! Ама няма да стане, щото една,, хубава тв,, се туря в пакет с пълнеж, Домуса като спечелил дига Диемите непрекъснато и изобщо управия няма :D А Славчо да прави що ще, времето ще покаже ще я бъде ли телевизията! Мисля че ако влезе в свинарника ще има и реклама, ако не,, кабеларка,, :D


29 Юли 2020 09:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Пустиняци баце.... Крум Савов и той стана разбирач от политика :lol:


29 Юли 2020 09:59
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®