Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Апр 2024 14:05



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
7/8ТВ от 1 септември 78 стотинки 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Тази телевизия освен да бълва хейт от сутрин до вечер не предлага абсолютно нищо друго. Голяма част от предаванията са тип кръчмарски седенки, където знайни и незнайни корифеи на мисълта се изявяват като политически коментатори, включително и Крум Савов. Евроком са абсолютно същите, TV1, комунистическата телевизия и тя в известна степен, че и TV+ с предаването на Дремджиев... Изобщо пълна помия...


29 Юли 2020 15:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Никой не ви кара да ги гледате ,и аз не гледам домус тв ,анал 3 ,европа и т.н ,ама не рева по цял ден.


29 Юли 2020 17:05
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
Rambo написа:
Тази телевизия освен да бълва хейт от сутрин до вечер не предлага абсолютно нищо друго. Голяма част от предаванията са тип кръчмарски седенки, където знайни и незнайни корифеи на мисълта се изявяват като политически коментатори, включително и Крум Савов. Евроком са абсолютно същите, TV1, комунистическата телевизия и тя в известна степен, че и TV+ с предаването на Дремджиев... Изобщо пълна помия...



Гледа ли ТВ Враца за посещението на краля слънце във Враца :lol:
Новия запис на същия чу ли го? Или там изказването не е тип кръчмарски седенки :lol:

Докато големите медии са така пристанали на властта ще сме на онова 111 място по-свобода на словото...


29 Юли 2020 20:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Сякаш Борисов не казва онова, което много хора си мислят за Мунчо, включително и аз. Жив и здрав бъди и не забравяй да си припомниш 1996 г., ако изобщо си бил раждан тогава.


29 Юли 2020 20:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Леле,колко прости хора на едно място. Не ми се вярваше че народа е толкова тъп да си харесва тъпия премиер но явно е.... заслужавате си го всичко и най-вече обидите от краля слънце...

Срам ме е от него и от тези "1 млн" българи гласували за него, но не забравяйте че има още няколко милиона които ме са гласували за него!


30 Юли 2020 08:43
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
didomh написа:
но не забравяйте че има още няколко милиона които ме са гласували за него!
Анджак :D След половин година да идат да гласуват и да го свалят. Не да ходят за гъби.
Само така сваляйки го, ще покажат кой да е следващия премиер. Не сега подведени от разни странични елементи, които съвсем "спонтанно" предоставят на протестиращите тоалетна хартия, домати, че даже и пъдпъдъчи яйца, да оставят държавата без парламент, само няколко месеца преди редовни парламентарни избори.
От две седмици задавам най-трудния въпрос на света - ако утре Борисов хвърли оставка, след 3 месеца за кого ще гласувате. От хиляди хора в социалната мрежа, никой до сега не е отговорил. И аз да не съм голословен и да ги подтикна да не се срамуват и страхуват, давам пример със себе си - на следващите избори, когато и да са те, аз ще гласувам против БСП. Но за този който може да ги победи, не за разни разпарчодисани СДС-та, войводи, популисти като Сидеров, Трифонов и пр. Т.е. ще гласувам за ПП ГЕРБ. Гласувайки за тях обаче, не означава че няма да ги критикувам и псувам, когото трябва ...

Хайде сега didomh, без да разтягаш локуми като мен, само с една думичка - след три месеца на предсрочните парламентарни избори ще гласувам за _ _ _ _ _ :D


Последна промяна vanderel на 30 Юли 2020 09:49, променена общо 2 пъти



30 Юли 2020 09:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Който говори за политика, трябва да бъде откровен с останалите събеседници. Т.е. преди да се включи в разговора, да заяви отрито, той коя политическа сила или политически модел подкрепя.
Иначе какво излиза - всеки вика тиква и пр. а ние не знаем неговия избраник дали не е патладжан, ряпа или там каквото е. Без Борисов светът няма да спре, но според конституцията на тази държава, след първата парламентарна сили, идва втората, третата и т.н. Няма как бъдещия премиер да падне с парашут над главите на протестиращите.


30 Юли 2020 09:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
+1 за ГЕРБ ;)


30 Юли 2020 09:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Rambo написа:
+1 за ГЕРБ ;)
Ти си честен човек. С теб мога да говоря за политика и заедно да плюем ГЕРБ, когато заслужават !!!
Сега да видим дали ще се появи някой опонент, започвайки с думите - аз пък ще гласувам за ....... :D Но не вярвам. Прекалено труден въпрос съм задал. Най е лесно да се вика ууууу... !


30 Юли 2020 09:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Много правилно си ме преценил особено в частта, че не съм сляпо вярващ. Грешки има, но затова сме ние - за да бъдем коректив. Оставката не е решение без промяна на изборната система, иначе резултатът ще е почти същият - ГЕРБ, БСП, ДПС, ОП, ДБ и Слави Трифонов, т.е. извънредни избори са напълно безсмислени.


30 Юли 2020 10:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Само едно нещо не разбрах - ще се плаща за тази телевизия, но как?
А Вие скъпи съфорумци съгласни ли сте с този модел и ще плащате ли?

Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


30 Юли 2020 11:08
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Rambo написа:
Много правилно си ме преценил особено в частта, че не съм сляпо вярващ. Грешки има, но затова сме ние - за да бъдем коректив. Оставката не е решение без промяна на изборната система, иначе резултатът ще е почти същият - ГЕРБ, БСП, ДПС, ОП, ДБ и Слави Трифонов, т.е. извънредни избори са напълно безсмислени.


Поредна глупост ,има голяма разлика кой прави изборите,а кой ше влезе и с колко ше го решат хората,нема нужда да се правиш на Ванга .


30 Юли 2020 11:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
http://epicenter.bg/article/Kevork-Kevo ... 3519/11/33
Ей затова Слави се махна от там! Добре, че не гледам много телевизия, а когато гледам, са предимно образователни програми.


30 Юли 2020 11:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Milen_84 написа:
Rambo написа:
Много правилно си ме преценил особено в частта, че не съм сляпо вярващ. Грешки има, но затова сме ние - за да бъдем коректив. Оставката не е решение без промяна на изборната система, иначе резултатът ще е почти същият - ГЕРБ, БСП, ДПС, ОП, ДБ и Слави Трифонов, т.е. извънредни избори са напълно безсмислени.


Поредна глупост ,има голяма разлика кой прави изборите,а кой ше влезе и с колко ше го решат хората,нема нужда да се правиш на Ванга .

Не е нужно да съм Ванга, за да си имам понятие за дадено нещо. Достатъчно е човек да се интересува, за да бъде информиран. Ти ако си проспал 2/3 от прехода си е твой проблем.


30 Юли 2020 11:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Много от преди последните акции съм на мнение че ще гласувам за Да България на Христо Иванов, и съм горд че през живота си не съм гласувал никога за тая измет БСП и още по долната измет ГРоБ

Пс. Само една добавка да запитам Ванди, откровено обаче. Ти защо мислиш че има разлика между ГЕРБ и старото БКП , защото те са производни на старото ДС и едни и същи олигархични кръгове, или греша?


30 Юли 2020 12:40
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®