Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20 Апр 2024 00:12



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
7/8ТВ от 1 септември 78 стотинки 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Точно така, понякога/3-4 пъти годишно/ минавам през офис на вивата! В процеса на разговора около план за преподписване, ми се вметват небрежно въпроси за телевизия и интернет, и как било по-ефтино в пакет. Как те предлагали повече канали, имали иптв, как можело да се връщат предаванията и т.н. За мен не е предимстмство 200+ канала, защото не ги гледам, а ги плащам. Да ви кажа честно, че едни италианци май имат по-малко телевизионни програми от нас. Имам предвид италиански, макар че е възможно хотелските пакети да са такива!


02 Авг 2020 08:06
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
Здравейте, знам ,че не е по темета заа 7/8 ТВ, ама като говорим за Виваком или за бройки на канали се сещам нещо. Незнам дали сте забелязали ,но и на тях, а и на А1 пакетите с 200+ 230+ или там колкото ги броят са с едно доста интересно повторение на SD и HD канали. Само като преброите повторението на Btv ,Нова , фоксовете Евроспорт и т.н. се оказва,че реалната бройка на канали е доста под 200. На фюжън няма такова нещо, и съответно ако има HD Версия ,нее пусната и SD ,за да има количество.

Ако все пак Булсат пуснат и SD версии (но не виждам защо), то тогава ще могат да се рекламират с 330+ канала, без да преувеличавам


03 Авг 2020 13:02
Профил

Регистриран на: 20 Мар 2013 10:46
Мнения: 61
Отговори с цитат
300, 500, 1000, 2000 канала - какво като ги има след като няма нищо за гледане. По пиратските IPTV-та има по 5000 и нагоре и пак е все тая - предъвкване на едно и също, само че глобално.

btw, има ли вече многоезикова поддръжка и субтитри при IPTV каналите на Булсатком , както например при Eurosport и сръбските спортни Arena ?


03 Авг 2020 13:59
Профил

Регистриран на: 05 Юли 2009 22:43
Мнения: 24
Отговори с цитат
Какво значи "няма нищо за гледане"? Някак си не мога да си представя че може да имаш 300 канала и да не намериш поне един, който да ти грабне интереса.


03 Авг 2020 18:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
warior написа:
...btw, има ли вече многоезикова поддръжка и субтитри при IPTV каналите на Булсатком , както например при Eurosport и сръбските спортни Arena ?
И 7/8 ще има след месечната таксата от 0,78ст. Слави ще пее на сръбски и булгарски :mrgreen:
Има - и субтитри и едноезиокова поддръжка.


03 Авг 2020 19:03
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Ако погледнеш от твоята камбанария обаче бил ли плащал за съдържанието на тази телевизия ако в момента нямаше протести?
Какво ще стане ако утре още една телевизия поиска левче, а вдругиден още две?
Аз лично няма да плащам, не е до парите, а за това за какво се дават!

Няма да ти разделям мнението на отделни цитати и ще ти отговоря обобщено.
От моята камбана дългия не го гледам от 10 г. сигурно. Стана еднообразен и такава е телевизията му в момента. Колкото до плащане - 78 стинки ще ги плащам в продължение на половин или година да видя дали ще има някакво развитие. Ако няма - ще има "Последен валс". В случая да вметна плащах карта на Sky De само и само да гледам F1 с качество, понеже на оператора от форума му се плаща като за качество HD и на всичкото отгоре допълнително платена програма, а той ни цака с топла бира.
Немската карта беше ма мой приятел и човеко реши да си купи къща там. Отива в банка за кредит и то с ипотека и какво излиза. Договора за картата на Sky DE му излиза в кредитния регистър - все едно е кредит от банка. Бах им таковата на таковата на Европата там дет искат да ни водят. Та така картата се спря като свърши договора.
Сега ако някоя друга телевизия иска да е платена - това е истината. Всяка трябва да е платена. Операторите да си слагат някаква надценка за разпространение, а нас крайните потребители да не ни обвързват с договори. Само да вметна и с това приключвам, че на моя адрес и от мъртвец(лека му пръст на човека) търсеха неизпълнение на договор.


03 Авг 2020 20:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Как ще се комулира таксата за 7/8тв? Някой зане ли?

DevNull написа:
zdravkos написа:
Немската карта беше ма мой приятел и човеко реши да си купи къща там. Отива в банка за кредит и то с ипотека и какво излиза. Договора за картата на Sky DE му излиза в кредитния регистър - все едно е кредит от банка. Бах им таковата на таковата на Европата там дет искат да ни водят. Та така картата се спря като свърши договора.
Изображение
Да не се опитваш да кажеш, че ако имаш договор за телевизия или мобилен телефон не можеш да теглиш кредит за недвижим имот у немско?

П.С.
Искаш ли да задълбаем по темата за кредитния регистър?


05 Авг 2020 00:58
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение

Как ще става плащането за 7/8глуха от сеп.2020?
Някой знае ли?


26 Авг 2020 15:30
Профил WWW

Регистриран на: 08 Апр 2009 18:11
Мнения: 4
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
На мен ми казаха, че от петък ще има допълнителен пакет за плащане през сайта или на каса.


26 Авг 2020 15:59
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2015 12:16
Мнения: 29
Отговори с цитат
Няма да плащам тая телевизия не си заслужава и 7 стотинки.


26 Авг 2020 20:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Да не би аз да ти давам парите, че да ме интересува дали ще я плащаш?


26 Авг 2020 20:04
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2015 12:16
Мнения: 29
Отговори с цитат
DevNull написа:
Да не би аз да ти давам парите, че да ме интересува дали ще я плащаш?
.Пардон не знам защо си мислите че съм се обърнал точно към вас.Иначе няма да я плащам защото телевизия тип комунистическата БНТ преди 1990 не ми си гледа .Верно че Славчо учиндолски и Бай ви Тошо си приличат ама NO MERSI .Приличат си ама по изръсените глупости.А знаем че по голям комик от бай ви Тошо нема и Славчо не мое го стигне.


27 Авг 2020 00:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2015 11:27
Мнения: 21
Местоположение: Plewen
Отговори с цитат
gibona_84 написа:
DevNull написа:
Да не би аз да ти давам парите, че да ме интересува дали ще я плащаш?
.Пардон не знам защо си мислите че съм се обърнал точно към вас.Иначе няма да я плащам защото телевизия тип комунистическата БНТ преди 1990 не ми си гледа .Верно че Славчо учиндолски и Бай ви Тошо си приличат ама NO MERSI .Приличат си ама по изръсените глупости.А знаем че по голям комик от бай ви Тошо нема и Славчо не мое го стигне.


Никой не ви кара на сила да плащатие! Като не харесвате Слави Трифонов можехте просто да подминете темата, а не да се изказвате така грубо!


27 Авг 2020 20:04
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Темата не е за политика, затова кой ще плаща или не си е личен проблем! По интересно е дали изобщо ще има какво да се плаща, че Маестрото нема паре :lol:


27 Авг 2020 21:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
Темата е за едно, пък вие я обърнахте на друго. Излишни обидни коментари насочени към телевизията, политика и т.н. Аз прочитам заглавието ...и понеже гледам този канал, съм заинтересован от тази промяна. Цъквам да видя каква е точно информацията и се натъквам на безброй коментари от споменатите, но точно това, което ме интересува го няма. Я се стегнете малко... Всеки е свободен да избира. Напълно е излишно да си изливате **** тука. Автора е създал тази тема, ама само с едно изречение, от което не става ясно как точно ще става плащането. ОК! Да знам, не имал тази информация тогава, но сега защо този коментар не е ъпдейтнат? И аз почвам да чета останлите коментари на тоя и оня...и ето натъквам се на тези излишни неща....а можеше просто да си едитне коментара и да добави ясно, точно и конкретно. И забелязвам, че това не е първата тема таква...Разберете...не е приятно, за такива като мен, които ползват форума за всичко свързано с телевизията от тази фирма, за да мога да се информирам правилно, и да знам кога, какво и как да правя. Нищо лично, да не се обидите нещо...ма се изнервих малко...


28 Авг 2020 17:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 77 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®