Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:01



Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
БСТВ на. СД и НД приемници, крайно време е! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Дек 2012 00:33
Мнения: 31
Отговори с цитат
vanderel написа:
Когато вървяха протестите срещу Орешарски, тези които сега се опитват да протестират си стояха на гъзовете и се ядосваха, защо "народът" иска да им свали легитимното правителство. Сега е дошъл моментът да си го върнат. Само че тогава онези се изправиха против олигархията, а тези понеже го правят на пук на първите, дори и не разбират как подкрепят олигархията. Имам в предвид манталитета на обикновените граждани и тази телевизийка само може допълнително да затвърди този манталитет - да се подкрепи ако трябва и дявола, но да не е този който ги бие 12 пъти.


Аааа не, в много голяма грешка и заблуда си!!!!
Това са същите хора!
Те тогава протестираха срещу Орешарски , заради назначението на пеевски , и опита за изтегляне на един милиард!

Сега вече видяха че са излъгани, паяка стана най големия олигарх, с протекции от държавата, допълнително се изтеглиха толкова милиарда ,че им забравих бройката!!!!

Така че хората са същите, но бяха тотално излъгани!


14 Юли 2020 10:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Аз пък видях много млади и умни българи!
Ами от тези които подкрепят кабинета да не мислите че няма млади и умни.
Само един пример - в интервю на един младеж от вчера, оня иска да се изринат всичките 240 от парламента. Ами как така всички, той значи иска да изрине и неговите си представители :? Не, на него му е лесно да каже "всички", защото той не е гласувал за никого. С такива е пълно. С хора които ако ги попиташ за след оставката, няма да могат да кажат нищо смислено. Хора заклеймяващи политиците, като че ли има възможност кмета, премиера, депутата да не е политик.
Без Борисов държавата няма да се счупи, но не и в този момент. На 25 март 2021 идете и гласувайте. Демокрацията го е измислила - на всеки 4 год. да се дава вот, за да няма окопаване във властта. Ако обаче няма алтернатива и се гласува за един и същ, е друг въпрос. Сега алтернативата се задава - ще дойде Трифонов с неговите сценаристи и ще ни оправят. Те също са млади умни и разбират от всичко ... Ще ги преживеем и тях :(


14 Юли 2020 11:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
vanderel написа:
:D Кой да седи се решава на избори. Само преди една година хората казаха не един, а цели два пъти/Евро и местни избори/ кой да седи

Много си у грешка за онова дето съм го брандирал червено.
Не са хората, а парите. Свидетел съм как се купува вот, подчертавам цял вот, а не купуване на няколко гласа. Дори докладвах, но това остана глас в пустиня.


14 Юли 2020 11:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аз 10 години правя избори. Лично попълвам протоколи и предавам бюлетини и не съм видял такова нещо. Чувал съм разбира се като всички ... Ромите обаче тежат само, ако пред урните няма българи. Така че те не са виновни. Всеки от тях има право на един глас и дали ще го даде за едните или за другите - все тая. За кого да го даде, при тях поради ниският им интелект, се определя с пари. При българите се определя предимно с популизъм. Ето напр. хората които наричат премиера "тиква" , колко пари ще искат за да гласуват за него. И аз не бих взел пари да гласувам за Корнелия :wink:

А този прокурор аз лично съм си го заплюл за главен, още преди две години. Изкефи ме че нарича олигарсите престъпници, преди да са осъдени и директно им казва имената. Няма друг такъв. Естествено че и той си има лоби. Няма човек който заема изборна длъжност, без лоби.


14 Юли 2020 12:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
nedelko написа:

Това са същите хора!
Те тогава протестираха срещу Орешарски , заради назначението на пеевски ...

Сега вече видяха че са излъгани ...

Така че хората са същите, но бяха тотално излъгани!
Аз бих разделил хората на три - в София има много поддръжници на СДС и неговите подразделения. Те със сигурност са и на двата протеста. Тези които не гласуват на избори и са за измитането от парламента на всички депутати, също са на двата митинга. Третата група обаче са симпатизантите на БСП. За тях това сега е отмъщението за Орешарски. Снощи на митинга бяха Ангел Найденов и забележете - Румен Петков/този и той има очи да се показва/, Манолова и да не ги изреждам всичките. Те със сигурност не бяха на първия протест :D


14 Юли 2020 12:40
Профил

Регистриран на: 22 Дек 2012 00:33
Мнения: 31
Отговори с цитат
Добре де, от 40 000 в София, я има я няма 2-3000 са от БСП!
Ако мислиш че са повече, много се плашиш!


14 Юли 2020 12:57
Профил

Регистриран на: 22 Дек 2012 00:33
Мнения: 31
Отговори с цитат
nedelko написа:
Добре де, от 40 000 в София, я има я няма 2-3000 са от БСП!
Ако мислиш че са повече, много се плашиш!


ПП Абе толково ли ви е страх от една пенсионерска телевизия!
Смешни сте!
То по лошо от чл1 на БКП!
Калинки на всякъде, и всички тв се управляват от едно място!
Айде кажете на нашата калинка( каролев) да постъпи кат мАж!


14 Юли 2020 13:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
При сателита мястото е ограничено. Тук не става дума за политика. А пък да не говорим, че от тази телевизия едва ли биха извадили пари за сателитно излъчване. Безплатното е само онова, по което карат хората в предаванията си, меланхолично да мечтаят !


14 Юли 2020 13:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
nedelko написа:
nedelko написа:
Айде кажете на нашата калинка( каролев) да постъпи кат мАж!
Ако трябва да постъпи кАт мъж решението е само едно - незабавна оставка от Буля! За една година НИКАКВИ(повтарям)НИКАКВИ реорганизации, никакво преструтуриране, никаво финансово оздаврявяне или подобрен финансов контрол!

ЗА ЕДНА ГОДИНА ПУСНА ДВА КАНАЛ В ХД, СПРЯ ЕДИН ПАКЕТ И ПУСНА СЪЩИЯ С НОВО ИМЕ!!!!!! :evil:

Поправете ме ако греша!


14 Юли 2020 13:21
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
При сателита мястото е ограничено!
Кое място е ограничено, че не мога да се сетя?
Хелас 4 е празен като оня варел на 1.9Е!!!
Само хора с умствени недоразомения като че ли се назначават в тази фирма! Може пък да получават и помощи от ба**цата като фирма иноватор?


14 Юли 2020 13:24
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение
Кажи сега за 5г. какво се промени в тази фирма освен собствениците? Изображение
Подобриха се сат. услугите ли? Изображение
ИПТВ дето е мазноч а тук му се радват като за световно и масата си мисли, че гледа качествени телевизии - картината на сд канали била кристална!!!! Изображение


14 Юли 2020 13:29
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Тия 2-та канала на Киро Гела, дето се плащат екстра още ли са в сд вариант на сателита и хд реди на "иптв"=то???
Изображение


14 Юли 2020 13:33
Профил WWW

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
m.panayotov.82 написа:
vhr написа:
Викаш да си стои тиквун, че след него потоп :lol:
Хвали се тиквун, че "прави" скоростен път Видин-Ботевград само, където пропусна да каже, че го прави на цената, на магистрала :lol:


А едно и също ли е да си направиш баня 2 квадрата за 2000 лв и баня 6 квадрата пак за 2000 лв. Дали сложния терен на искърското дефиле не оскъпява доста,спрямо равен терен като при Пловдив например? Виадуктите и тунелите на каква цена да се построят?
Иначе хубаво ,че имате мисли,ама нека мислите ви са насочени към това, за което сте взел диплома.



Дефилето е 20км :lol:
От Видин до Мездра е равно и няма сложен терен, но нали е важно да оправдаем всяка кражба на вожда.

Явно си пропуснал как сърбите в терен подобен на кресненското дефиле направиха 5 пъти по евтина магистрала от АМ Струма на тиквуна.
Да не говорим че едни 60км между Ботевград и София вече 10г ги ремонтират - явно и там им е сложно :lol:


Последна промяна vhr на 14 Юли 2020 13:43, променена общо 1 път



14 Юли 2020 13:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение

Ванди,
не приемай въпросите/яда ми към фирмата лично, но ми писна тотално от всякакви калинки и недоразумения, дето не знаят на кой свят са?
Или знаят, но не знаят какво да правят и само глупости и простотии снасят...

Знаеш ли какъв го н@биха на бУлгаринО с тая еврозона? Изображение
- Много, ама много-много д*б*л....
Направо ми е жал за хорицата там!

И понеже едно зло никога не идва само = сега е ред да идва и Шенген :roll:



_______________________________________________________________
*e


14 Юли 2020 13:43
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Тия 2-та канала на Киро Гела, дето се плащат екстра още ли са в сд вариант на сателита
Изображение
Къде чак толкова много място, че да са в HD :( Като дойдат новите приемници и се сменят старите/за срокове не говорим :lol: / ще се мине на по-висока компресия и ще има място. Има на къде да се развиват хората ... Две и двайсет и някоя си ...


14 Юли 2020 13:52
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®