Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 14:27



Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Защо няма Science и Discovery Showcase от месеци 
Автор Съобщение

Регистриран на: 28 Май 2011 15:47
Мнения: 11
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
Не съм казал, че са нарушили договора или закона а че няма никакво официално становище от тяхна страна. Ясно е че може да има промени, но поне официално да се каже от тях да знаем ще ги бъде или не защото дали те ще ги предоставят или сърби, румънци и т.н. няма значение мен ме интересува дали да ги чакам.


02 Мар 2020 17:06
Профил

Регистриран на: 05 Юли 2009 22:43
Мнения: 24
Отговори с цитат
Добре де, абонатите на БСК какво ги интересува, че румънците спрели каналите. Абонатите на Булсатком ги интересува единствено дали могат да гледат тези канали, за които те са си платили, защото са включени в пакета, а не могат да ги гледат.
Всъщност това само по себе си не е никакво успокоение, а точно обратното - доказателство за тоталната некадърност на ръководството на Булсатком, което вместо още преди години да разкара SD приемниците и наеме нови транспондери, за да има повече капацитет, се е договорило с румънски оператор за част от каналите, но този румънски оператор може по всяко време да спре тези канали, което означава на практика и БСК да ги спре, което се и случва. ОК, като са спряни каналите от румънците, ще наемеш нов транспондер и ще ги пуснеш там, или ще измислиш нещо друго, или ще компенсираш абонатите по някакъв начин, или най-малкото ще обявиш официално - от еди коя си дата няма да предлагаме тези канали и това е.
Такива обяснения - ама те румънците спрели канала, БСК нямат вина, са просто смехотворни. Напротив, вината е изцяло на БСК.


02 Мар 2020 21:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
В кой пакет са влизали тези канали?
secet написа:
Такива обяснения - ама те румънците спрели канала, БСК нямат вина, са просто смехотворни. Напротив, вината е изцяло на БСК.
@vanderel не е казал нищо смехотворно, напротив дори е обяснил на лесно разбираем език за повечето от Вас защо тези канали ги няма в мрежата на Булсат.

При по-внимателно четене се вижда още нещо:
vanderel написа:
:!: Всички потребители на форума от както е създаден, упрекваме фирмата за липсата на информация в сайта и в офисите, за подобни неща.
Това мнение е от юзър към юзър. Нищо официално!

Ако не те задоволява има възможност за връзка с "фирмата" :lol: / http://bulsat.com/kontakti.php
Едва ли официален представител на "фЕрмата" ще ти даде смислен отговор на този, както и на хиляди други въпроси!

Ако тези канали са ти важни се огледай за нов доставчик на сателитна телевизия.


02 Мар 2020 23:29
Профил WWW

Регистриран на: 05 Юли 2009 22:43
Мнения: 24
Отговори с цитат
Аз знам много добре защо каналите ги няма. И по никакъв начин не съм отправял упреци към колегата vanderel, съжалявам ако някой е останал с такова впечатление. Мисълта ми беше, че това не са въпроси които засягат абонатите на БСК. Те си плащат, за да получават определен пакет с определени канали. И тях ги интересува единствено да гледат тия канали, а как точно ще бъдат доставени те, това е отговорност на оператора.

А каналите за които се говори в темата са включени и в момента съответно в пакет стандартен и пакет премиум.
http://bulsat.com/televizia.php
И тука идва другата некоректност - отбелязано е че част от каналите изискват IPTV или HD оборудване, ама кои точно канали не пише.
Трябва да се направят отделни страници за IPTV пакети и сателитни ТВ пакети, и да е ясно отбелязано какво може да се гледа със сателитен приемник и какво не. Аз лично си гледам всички канали на приложението, ама не всеки има тая възможност, а и качеството картината на приложението далеч не е перфектно.


07 Мар 2020 22:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Абсолютно си прав.


08 Мар 2020 20:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Здравейте,
С ваше разрешение ще се включа в тази дискусия с питане защо от месеци Discovery Science е без превод? Вярно е че е на английски език,но явно моя английски куца и твърде малко разбирам. А канала е наистина хубав, за наука и знание. Същата история е и с Н2. Преди беше с превод на сръбски, а сега нищо.


08 Май 2021 07:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®