Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 05:47



Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Защо няма Science и Discovery Showcase от месеци 
Автор Съобщение

Регистриран на: 03 Май 2011 10:19
Мнения: 3
Отговори с цитат
Къде се загубиха тези канали, онлайн си вървят? Подръжката ми писа - "Има проблем с излъчването на каналите, от независещи от нас причини". Ами че да намалят таксата, то тва са сериозни канали не е Тянков ТВ. Гледам онлайн има доста канали , които ги няма на HD приемника ми - така ли е по принцип?


17 Фев 2020 10:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мен лично повече ме дразни че стоят празните позиции на приемника zhd210 и не знам дали изобщо има начин да се изтрият, понеже нали операторския лист не може да се редактира...


17 Фев 2020 10:41
Профил WWW

Регистриран на: 03 Май 2011 10:19
Мнения: 3
Отговори с цитат
Операторския списък да си стои, задължително си направете Фаворитен(Любими канали) списък по ваше желание.


17 Фев 2020 10:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
За спътниковата излъчване ли става дума? На Hells sat 3-4 наистина двата канала са черен екран от месеци. На кабелната не знам какво излъчват. Проблемът на спътника бил в румънския оператор.


17 Фев 2020 14:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Просто Ръмънците се отказаха от тях и затова ги няма


17 Фев 2020 16:19
Профил

Регистриран на: 28 Май 2011 15:47
Мнения: 11
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
И аз това питах в моята тема и най лошото е че това са 2 от може би 6 канала които изчезнаха за няма и един месец. Така, че и аз се включвам с питане ще ги бъде ли пак или не?


17 Фев 2020 19:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
А откъде транспондери за 4К :lol: Това беше майтап, все пак тия канали ги интересуват само англоразбиращите но лошо е липсата на информация! А е толкова лесно в сайта да се пусне едно инфо какво се прави! Ама требе бащицата и тука да се намеси ама неще :D


17 Фев 2020 20:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Здравейте! Трйгнаха ли тестове за новите транспондери на спътника има ли вече информация за новите канали? Март е след по малко от десет дни, нали очакваме нови канали HD и SD формати.


20 Фев 2020 10:36
Профил

Регистриран на: 29 Май 2019 15:33
Мнения: 102
Отговори с цитат
tvtrenev написа:
Здравейте! Трйгнаха ли тестове за новите транспондери на спътника има ли вече информация за новите канали? Март е след по малко от десет дни, нали очакваме нови канали HD и SD формати.

Няма,няма и да има...


23 Фев 2020 14:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Ще видим. Може и да има. Така ме увериха от оператора и аз им вярвам. Въпросът е кога, колко канала и на каква цена.


24 Фев 2020 09:57
Профил

Регистриран на: 05 Юли 2009 22:43
Мнения: 24
Отговори с цитат
Няма ли вече някаква информация, поне неофициална, ще се случва ли нещо с тази фирма? Или агонията ще си продължава още време.


28 Фев 2020 19:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ако това ще успокои духовете, тези канали ги няма и при румънците. Какво общо има ли ... ? Ами докато вървяха през 2019 -та год., те се плащаха солидарно от двете страни. Съответно бяха кодирани с Видеогард и Булкрипт и ги гледахме заедно. За 2020 доколкото е ясно, все още няма договор с Дискавъри. Така че не са виновни БСК, или поне не са виновни само те !


28 Фев 2020 23:29
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
Е как да не са виновни :lol:
Клиентите на БСК да чакат румънците да качат Диема Спорт HD и Maks Sport 4 че да може да ги гледат и те в HD :lol:

онзи икономически гений каролев скоро не е ли давал обещания :lol:


29 Фев 2020 02:49
Профил

Регистриран на: 28 Май 2011 15:47
Мнения: 11
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
И аз очаквам отговор на този въпрос. @vanderel Радвам, че се си запознат толкова с всичко, но е важно да се уточни ти шеф ли си или или служител на Булсатком? И също така това официално становище ли е на Булсатком или ти само го пишеш като запознат потребител. Питам защото изгубихме 6 канала и никои от Булсатком не е обявил нищо нито като новина нито като съобщение нищо.


02 Мар 2020 13:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Cereal_Killer написа:
запознат потребител

Нещо такова + малко логика. А и в този форум официални лица/с изключение от време на време на администратора/, не влизат и не коментират ...

Но да кажа фактите, пък вие си направете заключение :arrow:

1. До 31.12.2019 год. тези канали се гледаха на така наречения Симулкрипт - два оператора които ползват един и същ спътник, за икономия на честотен ресурс и за пари разбира се, кодират определени канали с кодировката и на двете фирми, така че абонатите в двете държави гледат една и съща картина. Субтитрите са отделен файл, така че всеки може да вкара неговите си.
2. Около НГ излезе информация за румънците, че не са могли да се договорят с Дикавъри /от БСК подобна информация не изтича никога/ .
3. Виждам, че тези канали в момента не вървят на румънските честоти, което говори, че още няма развръзка на проблема при тях.


:!: Всички потребители на форума от както е създаден, упрекваме фирмата за липсата на информация в сайта и в офисите, за подобни неща.

От друга страна обаче, според договорите, които сте подписали, БСК като доставчик на услугата си запазва правото по всяко време да сваля или добавя телевизионни и радио канали. В това отношение те не са нарушили закона. Реакцията на абонатите е ясна - насила отиват при другите оператори.
Това е :(


02 Мар 2020 14:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®