Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 13:32



Отговори на тема  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Следваща
MAX Sport 4 идва! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
каквото и да пишем това си е осиране до омазване.

или го предлагай тоя пакет или не го предлагай. и стига идиотии с после ще пуснат макс спорт 11. като пуснат и макс спорт 11 спирате да предлагате шибания пакет п*тьовци.
щото като взимате парите за 4 продукта а давате 3 от тях не се оплаквате особено нали!


24 Яну 2019 22:32
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
Колеги, аз мисля че тук изместихме фокуса на темата - кой нормален седи на Булсат ако иска спорт в ХД, стриймове, такси, кой колко плаща. Да аз например съм от малък град, почти село, ИПТВ е невъзможна и Булсата ми е безалтернатива - даже и Фюжън не мога да имам, щото Булсат няма интернет при мен. Примирил съм се че няма да гледам нито Диемите в ХД, нито Макса в ХД, но поне искам да ми пуснат пакета, за който си плащам - аз плащам и Макс пакета и Спорт+ и не мисля че се припокриват- просто искам операторът да пусне и четвъртия канал от пакета, който съм си платил- това е. Нека не мислим за алтернативи, Хд та и т.н. Пускането на Макс Спорт 4 е БЕЗАЛТЕРНАТИВНО. Съгласен съм с Ванди, че те са си направили сметката колко ще изгубят, но от тяхната политика губим ние- ЛОЯЛНИТЕ АБОНАТИ НА БУЛСАТКОМ. Поради липсата на Макс Спорт 4 аз няма да платя нито Макс пакета, нито Спорт+ следващия месец. Моля Булсат да преосмислят решението си, но.....мамба, при това черна :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


24 Яну 2019 22:37
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
The demon написа:
Колеги, аз мисля че тук изместихме фокуса на темата - кой нормален седи на Булсат ако иска спорт в ХД, стриймове, такси, кой колко плаща. Да аз например съм от малък град, почти село, ИПТВ е невъзможна и Булсата ми е безалтернатива - даже и Фюжън не мога да имам, щото Булсат няма интернет при мен. Примирил съм се че няма да гледам нито Диемите в ХД, нито Макса в ХД, но поне искам да ми пуснат пакета, за който си плащам - аз плащам и Макс пакета и Спорт+ и не мисля че се припокриват- просто искам операторът да пусне и четвъртия канал от пакета, който съм си платил- това е. Нека не мислим за алтернативи, Хд та и т.н. Пускането на Макс Спорт 4 е БЕЗАЛТЕРНАТИВНО. Съгласен съм с Ванди, че те са си направили сметката колко ще изгубят, но от тяхната политика губим ние- ЛОЯЛНИТЕ АБОНАТИ НА БУЛСАТКОМ. Поради липсата на Макс Спорт 4 аз няма да платя нито Макс пакета, нито Спорт+ следващия месец. Моля Булсат да преосмислят решението си, но.....мамба, при това черна :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



това че нямаш алтернатива е пълна глупост
не само БСК предлагат сателитна ТВ

аз бях абонат на БСК когато не предлагаха приемници дори...
тогава си купих приемник + модул и да тогава нямаха алтернатива
но сега времената са други а БСК тотално изостават от всички около тях


24 Яну 2019 23:21
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
The demon написа:
Колеги, аз мисля че тук изместихме фокуса на темата - кой нормален седи на Булсат ако иска спорт в ХД, стриймове, такси, кой колко плаща. Да аз например съм от малък град, почти село, ИПТВ е невъзможна и Булсата ми е безалтернатива - даже и Фюжън не мога да имам, щото Булсат няма интернет при мен. Примирил съм се че няма да гледам нито Диемите в ХД, нито Макса в ХД, но поне искам да ми пуснат пакета, за който си плащам - аз плащам и Макс пакета и Спорт+ и не мисля че се припокриват- просто искам операторът да пусне и четвъртия канал от пакета, който съм си платил- това е. Нека не мислим за алтернативи, Хд та и т.н. Пускането на Макс Спорт 4 е БЕЗАЛТЕРНАТИВНО. Съгласен съм с Ванди, че те са си направили сметката колко ще изгубят, но от тяхната политика губим ние- ЛОЯЛНИТЕ АБОНАТИ НА БУЛСАТКОМ. Поради липсата на Макс Спорт 4 аз няма да платя нито Макс пакета, нито Спорт+ следващия месец. Моля Булсат да преосмислят решението си, но.....мамба, при това черна :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Фюжън може да ползваш и с интернет на друг доставчик.Аз ,например ,две години използвах четири приемника с нета на близу.Първо по меден кабел,после по оптика.Скорост 25 Мбпс.Така че може да направиш както аз направих-взимаш приемника без да го регистрират в системата и няколко часа имаш за проби да видиш дали върви нормално.


25 Яну 2019 09:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2012 22:00
Мнения: 21
Отговори с цитат
Ванди, добре де техническите проблеми вече и децата, че дори и бабите ги знаят. Обаче кажи честно ли мислиш БСК са в силна позиция относно договори и прочие спрямо А1?

Някак си не мислиш ли, че в привидната неадекватна политика на БСК може да има съвсем умишлени действия? То да нямаш оборудване 2-3 месеца, ок да кажем може да се случи, но вече по-скоро е 2-3 години и няма оглед нещо да се промени. И 10 Макс Спорт-а да пуснат като при БСК с какво качество ще са спрямо А1?

БСК нямат шанс при така поставените условия, но преместването на ХС3 от А1 ми казва само, че ще ги смачкат. Защото не е удобно нито да купиш БСК сега, нито ако фалират. Кредитите за сателита сложиха края, но абонатите още не сме го усетили, защото остави заниженото качество, което и по-зле ще става, но оборудването ни работи и стоим. Сещам се как преди 4-5 години имаше една зима с големи снегове е цялата страна, които доведоха до огромен брой ел. варии. Тогава на опашка се чакаше в офиси на БСК, в нашият район за смяна на изгорели приемници и адаптери. Не ми се мисли, как една такава ситуация ако се повтори може доведе вече края на тази фирма, защото и да искаш да си им абонат насила не става.

Ванди, не знам какви са твойте наблюдения, но и ще ми е много интересно ако ти или някои друг потребител споделите статистики за абонатите през 2018г, защото аз не намерих (за 2017-та се намират статии, но реално по-голямата миграция е 18-та). Миналият ден се загледах, как са се променили чиниите в моя район минавайки през селата основно и малки градове (30-на хил. жители). Ако се опитам да направя някаква извадка би била такава:
20% Виваком чинии
20% А1 чинии (А1 лого, а не Мтел!)
60% стари чинии на БСК, но колко от тях се ползват с приемник на БСК? Сигурно поне още 20% са пръснати межди Виваком и А1 така че силно ме съмнява А1 да е с толкова малко абонати, както пишат колеги от форума (като гледах и статистики от 2017г)

Въпрос по темата: При платен ПРЕМИУМ пакет, ако абоната е с основен SD приемник поради липсата на HD такива, колко канала от Макс Спорт пакета получава? 2 HD и третият липсва или третият е SD?

Ако има някакво спасение за нашият оператор е само в тотална смяна на политиката. Вече не знам баба в моето село, която да е със стар ТВ (с кинескоп). Няма оператор заложил основно на HD качество, всички залагат на голям пакет. Не знам колко HD канала носи един транспондер в момента на ХС3, който знае да каже.
Защо БСК не е първият, който да разкара пълнежа или поне да го регулира от 50 канала на 10-15?! И не премине на основен HD пакет сателитна ТВ?
-Пускат почти всички възможни HD, които ще са сигурно 20-на?, тези 10-15 отсяти от пълнежа и допълнителни пакети Макс Спорт (5-10 колкото там ги направят) и още 1-2 малки пакета за филми или Диемите ако още са живи. Това ще доведе до високо качество на услугата и вероятно ще има възможност да намалят цената с малко. Като вземат да внасят регулярно и нови по-читави приемници ще се променят нещата.
Паралелно с това да се започне смяна на фюжъните също с нови приемници.
Вероятно и да се сложи край на собствените телевизии или поне регулирането от 10-на на 2-3.


25 Яну 2019 09:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Здравейте!
Извинете но нещо не разбрах. Булстат ще замени SD със HD Hellassat 3 или на кабелната Фюжън тв. При това 20-на възможни канали. Включително и Макс тв. Правилно ли разбирам? А цените ще има е променят ли?


25 Яну 2019 09:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2012 22:00
Мнения: 21
Отговори с цитат
tvtrenev написа:
Здравейте!
Извинете но нещо не разбрах. Булстат ще замени SD със HD Hellassat 3 или на кабелната Фюжън тв. При това 20-на възможни канали. Включително и Макс тв. Правилно ли разбирам? А цените ще има е променят ли?
Не. Давам хипотеза, как виждам евентуалното бъдеще на компанията.


25 Яну 2019 10:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Бях разочарован. Другите оператори предлагат повече качествени канали но и цените са по-високи. Тук всичко умря но и цените са без промяна. Не чакам Макс тв в HD формат, нито другите канали. Оптиката не се разширява. За спътника не желаят я коментирам. Хубав ден!


25 Яну 2019 10:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
dodimarkov написа:
Ако се опитам да направя някаква извадка би била такава:
20% Виваком чинии
20% А1 чинии (А1 лого, а не Мтел!)
60% стари чинии на БСК, но колко от тях се ползват с приемник на БСК? Сигурно поне още 20% са пръснати межди Виваком и А1 така че силно ме съмнява А1 да е с толкова малко абонати, както пишат колеги от форума (като гледах и статистики от 2017г)

Въпрос по темата: При платен ПРЕМИУМ пакет, ако абоната е с основен SD приемник поради липсата на HD такива, колко канала от Макс Спорт пакета получава? 2 HD и третият липсва или третият е SD?

Да кажем, че извадката ти е вярна, въпреки че като дойдат гласовете от чужбина %-та ще се промени. Виждаш, че нито един от телекомите не може да си позволи на база сегашните си клиенти, да предплати което и да е първенство. Така както правеше БСК с испанското до преди година. Това трите оператора го разбраха много добре - двата нямат клиенти, третият няма пари. По-точно - има пари но те отиват на друго място. И господата залагайки на бизнеса си, си разделиха баницата. Но това далеч не им пречи да си останат конкуренти на останалите поприща в това число и да си правят курвачки. Така че, като става въпрос за МаксСпорт4 /последния за сега дом на ЛаЛига/, А 1 и БСК имат върху какво да разсъждават.

И според мен ще се договорят, ако разбира се се намери някой от Була да отиде на преговори :D От сега мога да им задам нотите - БСК по разбираеми причини, намалява таксата за "Спорт+HD" на 2 лв. А1 ги компенсира с увеличение на отстъпката за Максовете ! Испанците си искат 200-тата мил. и не ги интересува кой и как ги събира от абонатите в БГ.
Просто е но идва другият въпрос - техническият. А ако не можем да преодолеем този проблем, който също е свързан с пари, и то с много пари /за поне още една честота или смяна на досегашните S с S2/, то за какви преговори да говорим :(


Абонат с основен СД или НД - без значение, при предплащане на една такса за МаксСпорт, гледа на всичките си Нд-та - трите Макса и на всичките си СД-та Макс 1 и 2.
При плащане на Премиум пакета, пак без значение какъв е основният, на СД приемниците абонатите гледат с 10 канала по-малко. И за това те биват предупреждавани от съвестните служителки на Була !!!


25 Яну 2019 22:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
От "чужбинците" - на Ванди любим избор за последните 2 години не съм видял никой да насочва антената към Була!
Ще изброя само две причини:
- липсата на приемници *
- качеството на каналите **

* Възможността да си вземеш модул и карта, или само модул те прави много независим. Директно в телевизора - модул и карта или само карта - в приемника и си готов да гледаш!
Операторът предложил този вариант спестява много нерви и неудобства на клиента си! :!:

** клиентите не са съгласни дори на "безплатните" представяния на Була заради препътъпканите транспондери и липсата на достатъчно място!


25 Яну 2019 22:35
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
А не може ли просто Sport+ HD да е безплатен за тези, които плащат Максовете? Но в този случай, както Ванди вече спомена, цената на Sport+ HD трябва да падне на да кажем 2 или пък 3 лв. за тези, които се интересуват само от испанското първенство. Иначе би било несправедливо, ако цената му остане 4 лв., защото към момента абонатите на A1 и Виваком получават много повече спорт (освен самото испанско) за същите тези пари.


25 Яну 2019 22:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
И освен всичко друго, така абонатите на Була със сателитни приемници ще гледат поне испанското в HD и по-важното - Була ще направят курвачка на A1 и Виваком с по-ниската цена от 2 или 3 лв. за тези, които сега плащат по 4 лв., а скоро и по 5, само заради испанското. ;)


25 Яну 2019 23:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Rambo написа:
Иначе би било несправедливо, ако цената му остане 4 лв., защото към момента абонатите на A1 и Виваком получават много повече спорт (освен самото испанско) за същите тези пари.

Справедливост няма, всичко е бизнес! Справка G20 - https://en.m.wikipedia.org/wiki/G20 и страните от третия свят!

Бг е към ЕС, а къде сме неофициално?

А правенето на сурвачки е неефективно, единственият губещ е сурвакаря.


26 Яну 2019 01:05
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Колеги, не разбрах едно само: ще добавят ли на гръцкия Hellas sat 3 Max sport 4 или не. Не разбрах да плащам ли за 3 или за 4 канала 5.00 лева? Или майн*** им и да гледам квото има


26 Яну 2019 09:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Миналия месец пакета се водеше MAX Sport Plus
Вече се казва MAX Sport Plus Lite

Явно нямат намерение да пускат Макс Спорт 4 ХД !
tvtrenev написа:
Колеги, не разбрах едно само: ще добавят ли на гръцкия Hellas sat 3 Max sport 4 или не. Не разбрах да плащам ли за 3 или за 4 канала 5.00 лева? Или майн*** им и да гледам квото има

На Хелас Сат 3 каналът е пуснат и върви, но при А1


26 Яну 2019 11:12
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®