Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 02:40



Отговори на тема  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Следваща
MAX Sport 4 идва! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009 14:04
Мнения: 15
Отговори с цитат
При оранжевите сателитната тв е много по добре и от була и от А1


17 Фев 2019 09:19
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
MGZ121 написа:
При оранжевите сателитната тв е много по добре и от була и от А1



съгласен съм
не знам кое точно не ви харесва но е доста прилично качеството


17 Фев 2019 13:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
vanderel написа:
Алоу шефовете на Булсатком, вие знаете ли че само вие не излъчвате най-новия канал Макс4 :?:
Ами защо даваме 4 или 7 лв за канали в SD, като при всички други оператори тези канали са в HD :?: Този канал - Спорт+HD, дето казвате че плаща част от правата за ЛаЛига да си го заврете отзад. Пуснете ни Макс 4 , а този вашия го закрийте. И без това по цял ден предавате по него само стари записи. Няма да ни цакате с тези черни лепенки и мачове без звук от стадиона. Мизерници такива :evil:


Защо много хора харесват Слави Трифонов. Ами защото той напр. казва : -Управляващите искат да закрият болницата в Симитли.
Нормалната реакция е : -Ама защо да я закриват? Защо да оставят хората там без болница?
Слави Трифонов с това си изказване печели хората, защото това си е проблем и той го посочва. Но само го посочва ! Не казва защо аджиба се е стигнало до там и още по-важното не посочва начините за отстраняването на даден проблем. В горният си пост аз играя ролята на Слави - искам и критикувам ! Но когато играя себе си, бивам неразбран. Хората вкл. и в този форум си искат Макс 4. Искат си резолюцията. Нормално е - искат продукт отговарящ на левовата равностойност на парите им. Вандерел в горния цитат също иска това и би бил харесван. А Вандерел, който се опитва да бъде обективен и в това си намерения отчасти защитава БСК, бива отричан.
Аз не съм в кухнята, много неща не знам как точно стоят, но си правя изводи от това което наблюдавам в офисите и от контактите си с абонатите. А така също и от други някои факти Напр. помните ли интервюто на шефа, веднага след изстрелването на спътника ? Там той явно провокиран от емоциите се изпусна да каже, че спътникът има 15 год живот. Кредитът взет за осъществяване на проекта, щял да бъде изплащан 10 год. и през оставащите 5 год. каза човекът, фирмата щяла да бъде на чиста печалба. Какво следва от всичко това - ами моят извод е че някои брокери, дали на фирмата или на банките не са си свършили работата или пък умишлено са го подвели. Да ги питам аз сега тези дето са правили проекта, от къде са заложили приходите.
Така или иначе, с виновни и без виновни в момента БСК имат спътник, който им носи само загуби. От там нататък аз се опитвам да проявя разбиране. Разбирам ги, че не могат да си позволят да наемат още една честота. разбирам ги че не искат да си закриват собствения спортен канал. Опитвам се да им помагам с идеи вкл. съм им предложил и реална помощ.
Та такива неща- Не си мислете че аз съм против прогреса и против хубавото ...


17 Фев 2019 13:26
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
Аз не съм в кухнята, много неща не знам как точно стоят ...
Но също така не си и съвсем страничен човек, имаш достъп до билинга на Булсата, значи си някъде в преддверието към кухнята, по-точно си между "чука и наковалнята" :D .


17 Фев 2019 13:50
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
ти пак почна с глупостите...
проявявал си разбиране...

от колко години проявяваш това разбиране?
колко години хората плащат за диема спорт и получават каналите в SD?
има ли HD приемници?

разбиране да проявиш няколко месеца а то там са години...

и след като проявяваш това разбиране
ако аз не платя ти или БСК ще проявите ли разбиране????

човека си взел ТВ което е само с HDMI
вие го карате да ходи да връща телевизора щото нямал скарт или чинчове....
осъзнайте се малко...


17 Фев 2019 13:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
А ми Даскале, моля те спри, когато някой изрази недоволство ти да му донасяш от 100 кладенци вода и да го убеждаваш, че така било правилно като в същото време дори за себе си знаеш, че не е така.
Кажи ми ти ако имаш възможност да гледаш един и същи мач по две телевизии - едната със звук и реално от стадиона, а другата с черна лента да се крие лого и без да чуваш публиката то коя ще избереш?
Същевременно пациента с раздвоена самоличност е платил целия пакет, а едната програма му липсва и то точно тази на която в момента има траур-лента при оператора му.


17 Фев 2019 14:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
DevNull написа:
А ми Даскале, моля те спри, когато някой изрази недоволство ти да му донасяш от 100 кладенци вода
Теоретически Гена има полза и от такива хора, които да казват че на пътя има дупки, че картината е мазоч, че това няма, че онова не работи ... ОК, не съм против, но някакси са ми по-интересни хората които казват какво да направим, че да запълним дупките, как да решим този и този проблем. Излязъл един да ми говори за циганската престъпност напр. и хората - да, да, да ... Абе айо не ми обяснявай как живеят циганите днес, кажи какво да се направи, че да им се промени живота утре. Ако нямаш идея за утре, не ми казвай какво е било вчера. Или ми го кажи, но ми го кажи от позицията на статистик, а не от позицията на депутат/човек от който зависи решаването на проблема/


:idea: Хайде да направим един опит - всички знаем че в листата на БСК липсват каналите НВО, МаксСпорт4, БСТВ и др. Всички знаем и че каналите които вървят, вървят със занижено качество. /Ако някой случайно не го знае, да се обърне към колегата vhr/

Дайте ако трябва да направим и специална тема, но всеки да каже какво според него трябва да направи операторът домакин на този форум

Първо - за да се качат всички липсващи канали !
Второ - за да се подобри качеството !
Трето - канал Спорт+ да продължи да съществува !
И последно - БСК да продължи да съществува !

По презумпция, хората посещаващи форума, трябва да имат някакво отношение към тази фирма. В противен случай, какво правят тук ???

Аз повече в тази тема няма да вземам участие, че кладенецът ще пресъхне :D Чао, чао :!:


17 Фев 2019 19:33
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
ние не сме акционери в БСК че да ни интересува оцеляването на БСК

оцеляването на БСК си зависи само от тях
само че от години никой не вижда някакво желание за оцеляване

година и половина имаш сателит и не го ползваш... направо гениално решение


17 Фев 2019 19:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Като най-първо качествени, платени ХД приемници! После други работи. Така всеки който иска качество, ще плати приемник, за останалите, на които им е все тая ще има повече СД. Друг вариант всеки да има възможност да си купи приемник, но да може да работи с булсаткомската карта! Трети вариант, възможност за картата в телевизора. При него пак ще има количество приемници за подмяна и сервиз на останалите! Като се нагласи качеството на ниво абонат, малко по малко нещата ще се наредят. Може би като 0, някой вземащ решения на високо ниво, трябва или да чете или да го информират как стоят нещата реално. За да може той на свой ред да взима адекватни решения.


17 Фев 2019 20:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Аааааа Даскале, започвам да губя вяра и в тебе както загубих такава отдавна в булсат след този ти пост.

vanderel написа:
Дайте ако трябва да направим и специална тема, но всеки да каже какво според него трябва да направи операторът домакин на този форум

Първо - за да се качат всички липсващи канали !
Второ - за да се подобри качеството !
Трето - канал Спорт+ да продължи да съществува !
И последно - БСК да продължи да съществува !

По презумпция, хората посещаващи форума, трябва да имат някакво отношение към тази фирма. В противен случай, какво правят тук ???

Аз повече в тази тема няма да вземам участие, че кладенецът ще пресъхне :D Чао, чао :!:


На фирма, която:
1. Е по лесно да плаща глоби на държавата вместо с тези пари да си повиши обслужването на пациентите - поне аз знам за 3 такива.
2. Фирма, която заема(заемаше) ефирно пространство и го държеше празно.
3. Фирма, която има собствен сателит и го предлага само на чужденци, а не и на сънародниците си.
4. Фирма, която при липсата на приемници произвеждаше такива пак само за чужбина - поне в две държави зная аз.
5. Има и още много други за които обикновения пациент дори не знае.

Как на такава фирма да даваме акъл - просто не виждам смисъл да се съживява мъртвец. То не съм и видял такова нещо.
Колко пък и мнения са изписани с даване на акъл и някой вслушал ли се е????????????


P.S. Дори съм сигурен, че ако пациентите на булсат хипотетично съберат волни помощи и ги дарят за заздравяване на фирмата то тези крантутняци ще ги проиграят като на комар.


17 Фев 2019 20:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Даскале, така и така съм те заял сега ще те питам и още нещо.
Какво стана с проект Ст. Гр. в който обеждаваше пациентите тук?
Там нещо беше за по-ефтина квартира па по-скъпо да се даде под наем.
Та ни квартирата е ефтина ни наем има нещо си мисля.


17 Фев 2019 20:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аа, нали казах че няма да пиша повече тук, че дотегнах на хората. Прекален светец и богу не е драг :wink:

За Ст Гр - от къде можех да знам аз Гена, че онези некадърници са взели 200 мил. долара, без предварително проучване, без работещ проект. Моите хипотези бяха за пълни БС1 и ХС3 :!: Не съм приказвал празни приказки, а съм предложил печеливш за фирмата и изгоден за абонатите вариант.

РР: Благодаря на Пепи, че е написал адекватен пост !

А оня мъж vhr потвърждава че е тип Слави Трифонов - крещи че на пътя има дупки и не го интересува от къде идва асфалта и колко струва. Важното е, че иска да се запълнят дупките. Няма лошо, повечето са като него. Поне крещят, щото има и такива дето си мълчат !!! Но да не се обръща повече персонално към мен, защото не са ми интересни такива събеседници.


Последна промяна vanderel на 17 Фев 2019 21:33, променена общо 1 път



17 Фев 2019 21:16
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Само един въпрос? Булсат излъчва ли Виляреал - Севиля и утре ще излъчва ли Уеска - Билбао?


17 Фев 2019 21:32
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
какво ме интересува колко струва на БСК нещо си????

като не им изнася поне да си сменят кодирането
повечето нови телевизори имат и сателитен тунер но БСК са гении и може само техните приемници да се ползват
а в същото време нямат приемници

отиваш в офис на БСК
-искам HD приемник
-нямаме може би след 5 месеца ще имаме
-но новия ми телевизор има само HDMI
-върнете го и го сменете с някой които има скарт или чинчове

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

и ти намираш това за нормално?????????
че чак и да мисля как да се спаси БСК от фалит


17 Фев 2019 21:34
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Само един въпрос? Булсат излъчва ли Виляреал - Севиля и утре ще излъчва ли Уеска - Билбао?



това не е важно...
важното е да спасим БСК и техния канал :lol:


vanderel

разбирам те че финансово си зависим от БСК
но това твоето е безумна глупост


17 Фев 2019 21:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®