Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 15:19



Отговори на тема  [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 31  Следваща
Max Sport (1,2,3) 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
Здравейте колеги, ще може ли някой информиран да каже ще пусне ли Булсатком новия канал Макс Спорт 3 на САТЕЛИТ и ако да КОГА? Беше ясно преди повече от месец за старта на канала и операторът е имал време да реагира. До мачовете от ШЛ тази вечер остават часове, а каналът го няма на сателит, на фюжъни- мюжъни много абонати не могат да го гледат, защото Булсат просто не може да им осигури тази услуга, какъвто е и моят случай. До кога абонатите на сателитна тв ще сме прецакани. Като всеки човек искам довечера да си сипя биричка и да си гледам ШЛ. Моля някой да каже ще се пусне ли канала и кога. Другите оператори го пуснаха, нашия пак спи...позорно


23 Окт 2018 15:52
Профил

Регистриран на: 18 Яну 2012 19:48
Мнения: 2
Отговори с цитат
Защо 11 лева, не са ли 4?


23 Окт 2018 18:02
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
Колеги, в момента не говорим за цена или качество, говорим че един час преди мачовете от ШЛ каналът НЕ Е ПУСНАТ НА САТЕЛИТ, което е безобразие от страна на Булсат. Ние отдавна знаем, че нито каналите на Макс спорт, нито Диемите са ХД, въпросът е поне да го пуснат, пък качеството....Преди малко сканирах няма нищо, може ли някой админ, модератор, служител и т.н да попита ще бъде ли пуснат канала на сателит и кога. Булсат знаеха повече от месец за пускането на канала и не направиха нищо той да тръгне навреме, а довечера Ман Юнайтед и Юве са по новия канал, това е безобразие....


23 Окт 2018 18:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009 14:04
Мнения: 15
Отговори с цитат
няма как да го пуснат нали требва да спрат некоя друга телевизия ама явно нямат такова намерение.


23 Окт 2018 18:22
Профил

Регистриран на: 22 Фев 2016 16:46
Мнения: 44
Отговори с цитат
Във фейсбук пише, че са звъняли на Булсат и са казали, че ще го пуснат до 4-5 дни !
Между другото и Ел Класико е по три !!!


23 Окт 2018 18:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Булсат е ясно че ще се мотаят поне две седмици, докато пуснат канала по сателита. Защо обаче на мтел им трябваше да пускат веднага най-важните събития по новия канал?! Какви извратени маркетинг стратегии, безидейно прекопирани от другаде са това?!


23 Окт 2018 18:53
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Булсат е ясно че ще се мотаят поне две седмици, докато пуснат канала по сателита. Защо обаче на мтел им трябваше да пускат веднага най-важните събития по новия канал?! Какви извратени маркетинг стратегии, безидейно прекопирани от другаде са това?!
Напълно съм съгласен с теб Последен Потребител. При наличие на два вече съществуващи канала, да пуснеш всичко интересно по третия, си е чисто ку.венски номера!


23 Окт 2018 19:16
Профил

Регистриран на: 23 Фев 2011 18:31
Мнения: 16
Отговори с цитат
Направо не мога да повярвам, че 1 час преди мачовете новия канал го няма. Това е поредна подигравка на Булсат с абонатите им. Аз се чувствам като пълен идиот. Вместо да си пия биричката, както беше писал един колега преди мен, аз сканирам транспондери като гламав, с идеята да гледам довечера Манчестър Юнайтед и Юве. Засрамете се бе хора и пуснете канала веднага. Спрете някакъв буламач, има канали, които в СД и ХД дават едно и също, спирате Сд версията на даден канал и пускате Макс Спорт 3. Ето ви и друга идея, пуснете само тази вечер да речем Макс Спорт 3 на мястото на Макс Спорт 1 ако толкова нямате капацитет или спирането на някое от безумните Хобита е толкова трудно. Нямам думи, все си мисля че нещата ще се оправят, все защитавам Булсат, но тази подигравка ми идва в повече. Преди колко време бе анонсиран Макс Спорт 3, мениджмънта на Булсат сега ли разбира за този канал, толкова ли за един месец не измислиха къде да го пуснат и какво да спрат, ако няма къде. Колеги от Булсат този канал е ПЛАТЕН, аз съм си платил пакета МАКС СПОРТ и довечера няма да гледам Ман Юн заради някоя умна булсатска глава, неразбрала че Макс Спорт 3 е стартиран, а получила не лоша заплата за стандартите на БГ. Ако мениджмънта на Булсат работи за мен няма да ги пусна и чинии да мият...безобразни и безумни хора, не ви е срам да се подигравате с хората, които ви плащаме заплатите. ПУСНЕТЕ МАКС СПОРТ 3 ВЕДНАГА


23 Окт 2018 19:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Преди известно време споделих мнение,че Фюжъна е идеалния резервен вариант!И то само за 3 кинта,ама кой да чуе и помисли :D +че каналите които ме интересуват всичките са HD


23 Окт 2018 19:29
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
Колеги аз не мога да повярвам че канала още не е пуснат. Колега Iliyan N аз разбирам че Фюжъна е алтернатива, но аз съм от малък град и Булсат няма там интернет и не могат да ми предоставят тази услуга иначе не е проблем да я платя. Напълно споделям мнението на колегата imperatora1985 и неговата идея ако няма какво да спрат да пуснат канала на мястото на Макс Спорт 1 поне тази вечер. Плащам за сателитна телевизия, за да гледам футбол, а при това велико дерби тая вечер и завръщането на Роналдо на Олд Трафорд моя сателитен оператор се подиграва с мен, ще изхвърлям оборудването явно. Моля ви булсатком реагирайте, не ни мъчете, до 22 часа пуснете Макс Спорт 3, ако няма къде, само тази вечер на мястото на Макс Спорт 1. Май колегата Император е по-умен от целия ви екип...безобразие


23 Окт 2018 19:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009 14:04
Мнения: 15
Отговори с цитат
minion16 написа:
А защо Булсатком отново не са готови. А1 и Виваком го пуснаха на сателит още сутринта !!! Абонатите на Булсатком отново са прецакани !!!

При Виваком още снощи го имаше макс 3 под името( Test) днеска към 10 часа вече беше преименуван на МаксСпорт3.


23 Окт 2018 19:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
MGZ121 написа:
При Виваком още снощи го имаше макс 3 под името( Test) днеска към 10 часа вече беше преименуван на МаксСпорт3.

То хубаво при оранжевите е пуснат, но това не топли абонатите на Булсат!


23 Окт 2018 20:43
Профил WWW

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Предните 2 кръга ги даваха по ,Макс 1 и 2 ! А сега ... пускат го днеска и веднага на Макс 3 !? :shock: МНОГО кофти номер . Ама така орташката работа кучета я яли ! 8) Булсата да му мислят


23 Окт 2018 20:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
Петър написа:
Последен Потребител написа:
Булсат е ясно че ще се мотаят поне две седмици, докато пуснат канала по сателита. Защо обаче на мтел им трябваше да пускат веднага най-важните събития по новия канал?! Какви извратени маркетинг стратегии, безидейно прекопирани от другаде са това?!
Напълно съм съгласен с теб Последен Потребител. При наличие на два вече съществуващи канала, да пуснеш всичко интересно по третия, си е чисто ку.венски номера!


Отдавна казаха, че третият канал ще е домът на ШЛ и в частност футбола. Днес мярнах едно мнение в страницата им, че Max Sport 3 ще предава мачове от ШЛ и Серия А + някои друг мач от Испания, а повечето мачове от Испания минават главно по Max Sport 2.

В момента и по двата им канала върви Тенис на живо, а от 22 часа по Max Sport ще дават Реал Мадрид. По третият им канал в момента върви мач от ШЛ и от 22 часа също ще има.

zdravkos написа:
MGZ121 написа:
При Виваком още снощи го имаше макс 3 под името( Test) днеска към 10 часа вече беше преименуван на МаксСпорт3.

То хубаво при оранжевите е пуснат, но това не топли абонатите на Булсат!


То това ясно, но идеята му беше, че да не се търси вина в А1 защо са пуснали интересният мач от новият си канал. Тук проблема си е при БСК, защото при Виваком може още със старта на канала да го имат, а абонатите на БСК не. Още снощи след 00:00 канала се появи в мрежата на А1 и малко по късни и при Виваком, а при БСК цял ден не могат да намерят решение да спрат някой калпав канал поне за днес и да пуснат платеният канал, за който всички са се абонирали.

Третият канал нали трябва да тръгне с реклама, а какво по добро от хубав мач по него като Манчестър и Ювентус? Не се сърдете на А1, че си правят успешно рекламата и заедно с Виваком се грижат за абонатите си.


Последна промяна startx на 23 Окт 2018 21:08, променена общо 2 пъти



23 Окт 2018 21:03
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Дузпа за Янг Боис и 1-1 по Макс 2


23 Окт 2018 21:05
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 31  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®