Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 18:46



Отговори на тема  [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Следваща
Диема спорт вече не си струва парите! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 14 Апр 2015 15:45
Мнения: 55
Отговори с цитат
Четвъртък пряко по Диема Спорт :lol: :lol: :lol:

18.00

Футбол: Динамо Минск (Беларус) - Черно море (България), мач-реванш от първия квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, директно

19.55

Футбол: Брьондби (Дания) - Берое (България), мач-реванш от втория квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, директно


21 Юли 2015 11:35
Профил

Регистриран на: 02 Юни 2010 22:58
Мнения: 29
Отговори с цитат
danihristov написа:
Добре де темата е за Диема Екстра ХД, дали има почва в този оператор. (аз вече не вярвам да има, след изцпеката с ХБО).

А относно гледаемост, посещаемост и т.н., имате си Канал 3 /дори не е нужно да плащате месечната такса.

Поздрави


Много тесногръдо изказване!
Един отбор си има канал3, а Пирин, Черно море и др. какво си имат - един чеп!

И е много грешно да се бърка ГЛЕДАЕМОСТ С ПОСЕЩАЕМОСТ!!!

То се видя на последния мач на ЦСКА - Лудогорец, на стадиона имаше 19 от луд., страшна посещаемост ша знайш...

И я ми кажи колко ще отидат от Варна в Благоевград???... със сигурност ще са повече от 19, но пак няма да са много повече!
Та затова казвах, че особено по-възрастните хем са лишени хем и нямат пари да си платят.
Следствието е Бг футбол на тъмно = умиращ футбол!


21 Юли 2015 11:39
Профил

Регистриран на: 14 Апр 2015 15:45
Мнения: 55
Отговори с цитат
Милсами и Йелгава доказаха, че Диема Спорт не си струва парите :lol: :lol: :lol:


21 Юли 2015 20:08
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2007 20:53
Мнения: 3
Отговори с цитат
assen68 написа:
Много тесногръдо изказване!
Един отбор си има канал3, а Пирин, Черно море и др. какво си имат - един чеп!
И е много грешно да се бърка ГЛЕДАЕМОСТ С ПОСЕЩАЕМОСТ!!!
То се видя на последния мач на ЦСКА - Лудогорец, на стадиона имаше 19 от луд., страшна посещаемост ша знайш...
И я ми кажи колко ще отидат от Варна в Благоевград???... със сигурност ще са повече от 19, но пак няма да са много повече!
Та затова казвах, че особено по-възрастните хем са лишени хем и нямат пари да си платят.
Следствието е Бг футбол на тъмно = умиращ футбол!

Виж сега и в твойте думи има правота, но все пак аз исках да кажа, че основната тема се променя. Не може да ме убедиш, че заради ЦСКА или някой друг отбор, който е решил ще плаща, който не няма.
А относно, кой няма пари, аз само да те попитам: Колко струва една кутия цигари и колко кутии пушат на ден? (направи елементарна сметка). Сега ще кажеш, че те не пушили и т.н, само, че моите наблюдения не са такива.
И друго нещо: на нас българите толкова се плаща (малко), защото сме свикнали да сме тарикати и да не плащаме за нищо. Никой не цени труда на другия

Поздрави

П.С. Без да се обижда никой


22 Юли 2015 15:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Яну 2012 10:20
Мнения: 4
Местоположение: София
Отговори с цитат
danihristov написа:
Виж сега и в твойте думи има правота, но все пак аз исках да кажа, че основната тема се променя. Не може да ме убедиш, че заради ЦСКА или някой друг отбор, който е решил ще плаща, който не няма.
А относно, кой няма пари, аз само да те попитам: Колко струва една кутия цигари и колко кутии пушат на ден? (направи елементарна сметка). Сега ще кажеш, че те не пушили и т.н, само, че моите наблюдения не са такива.
И друго нещо: на нас българите толкова се плаща (малко), защото сме свикнали да сме тарикати и да не плащаме за нищо. Никой не цени труда на другия

Поздрави

П.С. Без да се обижда никой


+1


22 Юли 2015 18:12
Профил

Регистриран на: 14 Апр 2015 15:45
Мнения: 55
Отговори с цитат
Нова Броудкастинг Груп пуска нов спортен канал в HD качество като част от пакета Diema Extra. Новият канал Diema Sport 2 ще стартира на 8 август. С пускането му пакетът Diema Extra ще включва общо 3 спортни HD канала – Diema Sport, Diema Sport 2 и Trace Sports Stars, и ще предложи на феновете най-богатото и разнообразно спортно съдържание в HD качество.

Със стартирането на Diema Sport 2 пакетът Diema Extra ще предложи още много качествен футбол, както и едни от най-вълнуващите и популярни спортни надпревари, които медията ще обяви съвсем скоро. Към най-доброто от „А” група на българското първенство, най-оспорваните дербита от Висшата лига и футбола на Острова, Diema Extra ще добави и още качествен футбол, включително ще излъчва отново някой от следобедните мачове от английската Висша лига – в събота, пряко от 17:00 часа българско време. Преди близо 18 месеца Нова Броудкастинг Груп подкрепи борбата срещу телевизионното пиратство на футболните шампионати на европейските страни, като преустанови временно излъчването на този мач. От края на август спортно-развлекателният канал Trace Sport Stars, част от Diema Extra, ще продължи да проследява живота на спортните знаменитости и най-горещите новини, свързани с тях, вече на български език.

Цената на пакета Diema Extra, включващ Diema Sport, Diema Sport 2 и Trace Sport Stars, остава непроменена. Той ще се предлага срещу препоръчителна месечна такса от 3,96 лв. Добрата новина за спортните фенове, които вече са абонирани за Diema Extra e, че Diema Sport 2 ще бъде прибавен директно към техния пакет, а новите абонати на Diema Extra ще получат общо 3 спортни канала в HD качество само срещу 3.96 лв. препоръчителна месечна такса.

С пускането на нов спортен канал в HD качество Нова Броудкастинг Груп обогатява значително портфолиото си от тематични канали и затвърждава позицията си на лидер в предлагането на все повече разнообразно и висококачествено съдържание на зрителите.


23 Юли 2015 13:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2014 12:30
Мнения: 82
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Това е добра новина. :) Предполагам ще има могат да предават и по две срещи от А група на живо. И ще престанат с малоумщината да се играят мачове от 18.30 ч. при 36 градуса на сянка. :)


23 Юли 2015 13:48
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2011 17:04
Мнения: 56
Местоположение: Генерал Тошево (Добрич)
Отговори с цитат
Че бързо го копира и го сложи веднага тука :lol:


23 Юли 2015 13:49
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2011 17:44
Мнения: 61
Отговори с цитат
a.petkov написа:
Това е добра новина. :) Предполагам ще има могат да предават и по две срещи от А група на живо. И ще престанат с малоумщината да се играят мачове от 18.30 ч. при 36 градуса на сянка. :)

Съмнявам се да го направят ... единия канал ще лъчи А група и английското, а другия ... турското ... и евентуално испанското. А за два мача едновременно ... няма как да стане ... щото май няма достатъчно HD ПТС-и за да предават едновременно.


23 Юли 2015 14:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2014 12:30
Мнения: 82
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Два ПТС-а все ще намерят. :)


23 Юли 2015 14:16
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2009 15:04
Мнения: 12
Местоположение: yambol
Отговори с цитат
Ще намерят "ГА ВАЛЯТ МИКИЧЕТА"! Те основната им телевизия още нямат камери за да минат изцяло на 16:9, вие два HD птс-а !


23 Юли 2015 14:28
Профил

Регистриран на: 31 Дек 2012 00:22
Мнения: 78
Отговори с цитат
a.petkov написа:
Това е добра новина. :) Предполагам ще има могат да предават и по две срещи от А група на живо. И ще престанат с малоумщината да се играят мачове от 18.30 ч. при 36 градуса на сянка. :)

Мачове от 18:30 се играят поради простата причина, че някои стадиони нямат осветление.
Иначе новината не е добра за Булсат.

От колко часа трябва да са мачовете
Черно море - Лудогорец и Монтана - Ботев, в момента са с начален час 18:30?


23 Юли 2015 14:29
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2011 17:44
Мнения: 61
Отговори с цитат
Dust написа:
От колко часа трябва да са мачовете
Черно море - Лудогорец и Монтана - Ботев, в момента са с начален час 18:30?

Като в селските групи или като при юношите ... от 10:30 сутринта, а ако се очаква да е много топло може и по-рано :D :D :D


23 Юли 2015 14:36
Профил

Регистриран на: 23 Фев 2011 18:31
Мнения: 16
Отговори с цитат
Аз лично съм много доволен от стартирането на новия спортен канал. Най-важното е, че се решава проблема със съботните мачове от 17 часа в Англия. Колкото до това дали си струва парите мен слабо ме интересува дали ЦСКА и Локо София са в А група. По тези канали има достатъчно много спорт, заради който да си дам парите- все пак Формула 1 е това, което най-много гледам- преди давах 4 лева за Ф+ХД, сега са за Диема. Колкото до посещаемостта аз лично не съм изненадан, че контролите на ЦСКА събират повече публика от мачовете в А група- все пак ЦСКА е в труден период и е нормално да бъде подкрепен. Преди години когато Ботев бе във В група стадионът се пукаше по шевовете всеки мач, но никой не го отрази, който се интересува има статистика. Колкото до новия канал, мисля че там ще минат свободните тренировки във Формулата, евентуално ГП 2, Френската Лига 1, може би Турското първенство, което за мен е достатъчно. Много моля Булсат да реагира навреме и да пусне канала още на 8-ми август, защото ако и този път се забавите направо ви изхвърлям оборудването! Стига оправдания как другите ви извиват ръцете винаги- първо ЬТВ, после Нова, после ХБО, все вие сте невинни- писвате! Просто работете и не се излагайте постоянно. А на който не му се плаща и не иска да си дава 4 лева, просто да не го прави и да спре да спами- тези канали не са задължителни- като не ги харесвате- не ги плащайте! Аз не гледам турски сериали и не ги коментирам- не казвам колко са тъпи или остри- не се интересувам- не си давам мнението и не обиждам никого, за разлика от някои булсатски трола- спрете се- не плащате- разбрахме го!


23 Юли 2015 15:35
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2009 15:04
Мнения: 12
Местоположение: yambol
Отговори с цитат
Браво императоре, ще се нагледаш на качествен HD спорт, ама другаде, не по Булсат !


23 Юли 2015 18:14
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®