Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24 Апр 2024 11:37



Отговори на тема  [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 55  Следваща
Диема спорт вече не си струва парите! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2009 11:43
Мнения: 26
Отговори с цитат
Ще кажа мнението си за Диемите-
Платих си пакета...защото през декември месец няма тенис по спорт плюс и еф плюс,а и да видя за какво става въпрос- за качество и предлагане на предавания.За мачовете от арфг няма да говоря...абсолютно против,за качеството също.Направих го най-вече за английското.Мнението ми е,с две думи-минава декември месец и няма повече да плащам за този пакет...


09 Дек 2015 21:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2010 20:20
Мнения: 36
Местоположение: Пловдив,Кършияка
Отговори с цитат
rumperbg написа:
Ще кажа мнението си за Диемите-
Платих си пакета...защото през декември месец няма тенис по спорт плюс и еф плюс,а и да видя за какво става въпрос- за качество и предлагане на предавания.За мачовете от арфг няма да говоря...абсолютно против,за качеството също.Направих го най-вече за английското.Мнението ми е,с две думи-минава декември месец и няма повече да плащам за този пакет...

Качеството е мега дроб...от 1 седмица обаче вече гледам..на нормално качество...викнах си от Китай едно андроид боксче(към 80лв ми дойде) и гледам през коди на перфектно качество...пускам през приемника ,пускам през бокса..разликата е фрапираща...не че е нормално да се прави така..ама за мен е някакво решение...писна ми да гледам мазаница...а съм доволен от оптиката им ...а и не обичам промените почти от самото начало съм им абонат!


09 Дек 2015 22:08
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
Ако ще е за английското и ще го гледам от компютър или андроид има си много качествени линкове в нета.Идеята е да се гледа на едно устройство всичко.


10 Дек 2015 12:18
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
От Андроид стик с Kodi на него, бучнат в телевизора, не е ли на едно устройство всичко, според теб?!


10 Дек 2015 13:06
Профил

Регистриран на: 10 Апр 2012 11:22
Мнения: 79
Отговори с цитат
Пак хуморески продължаваме да говорим.Диема спорт като не си заслужава парите кой Ви кара да плащате.А хоби хд ,Хистори хд и др. заслужават ли си парите или мислитв,че са безплатни.За качеството на Диема Е могат да говорят само тези дето не я гледат на Булсат,като мене.Не,че е както трябва разбира се.Ама Булсат да не се правят на ощипани моми и да пуснат каналите на Диема Е в хд на сателита от 01.01.2016.Сега вече има възможност всеки който иска другите гореспоменати малоумни каналчета да си ги гледа по iptv.Пък спортните са единственни ,които се гледат на живо и се плащат отделно!!!.
Към колегата дето си купил некво боксче.Ами като казваш,че качеството е по-добро от това на приемника,не се ли сети да кажеш за кой приемник говориш???


10 Дек 2015 15:59
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Не е ли очевидно, че приемникът е сателитен? Няма значение HD или SD, аз съм с ZHD210 и мазалото на Диема Екстра е еднакво.
А тия Андроид стикчета, както се наричат официално, а не боксчета, защото приличат на флашка, са си обикновен компютър с Андроид, сложиш ли му Kodi вече всичко тръгва като на телефон или компютър с Kodi. Коди-то не го грее на какво е инсталирано - той си пуска Add-on-ите и телевизията еднакво. И аз се бях замислил за такова, но няма да му ползвам всичките функции, а само някой и друг мач понякога, затова си взех дълъг HDMI кабел и като се зададе интересен мач си пускам от лаптопа на телевизора.


10 Дек 2015 16:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2010 20:20
Мнения: 36
Местоположение: Пловдив,Кършияка
Отговори с цитат
Kакво значение има с кой приемник съм...нормално е да говоря за ХД приемник даден ми от операрора....с ТВ бокса всичко за мен поне е 6 и съм доволен.

http://prikachi.com/images.php?images/784/8509784z.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/791/8509791K.jpg

zhd100 vs Kodi

http://www.aliexpress.com/item/MXQ-XBMC ... 59646.html


11 Дек 2015 00:30
Профил

Регистриран на: 10 Апр 2012 11:22
Мнения: 79
Отговори с цитат
>soteto
zhd100 е хд,но сателитен приемник,ДЕ не е пусната в хд на сателита,благодарение на корифеите на мисълта в Булсат,които въпреки,че всеки път им казваме да престанат с тъпите си номера и да пуснат каналите в резолюция за която им се плаща...ама айде.
По добре е да се сравнява с iptv приемника,където канала е хд.Това е значението.


11 Дек 2015 09:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2010 20:20
Мнения: 36
Местоположение: Пловдив,Кършияка
Отговори с цитат
Не съм експерт нямам притенции,че разбирам много...нито казвам,че предава по-добре от фюжана.
Фен съм на футбола...и гледам мачове постоянно.Искам да кажа,че повече неможеш да ме накараш да гледам мач по приемника разликата е фрапираща в полза на бокса!Фюжан не си взех,защото съм абонат на була от 10г и знам че кат пуснат нещо ново,че да заработи това кат хората са нужни поне 2г...нямам нерви да търпя бъгове и рестарти постоянно докато го стабилизират...кат кажат,че хората са доволни и всичко е ок...тогава.аз не бързам...за мен бокса е решение на проблемите ми с мазаницата!


11 Дек 2015 09:25
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
redchampions написа:
От Андроид стик с Kodi на него, бучнат в телевизора, не е ли на едно устройство всичко, според теб?!


Елементарна математика. 1бр. стик андроид + 1бр. телевизор=2 броя устройства съответно с 2бр. дистанционни.


11 Дек 2015 11:40
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Замести "1бр. стик андроид" със "1бр. фюжън" и получаваш същото уравнение :wink:

Между другото, дистанционното на телевизора, с което го пускаш веднъж на ден и спираш веднъж на ден, т.е. пипаш го 2 пъти на ден, второ устройство ли го наричаш?


11 Дек 2015 12:29
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
Е и? Аз споря ли с това че 1+1=2?И с фюжъна е същото неудобство.Идеята ми беше че дали ще си пускам компютъра, бокса или фюжъна е едно и също неудобство на още едно устройство.Има приложение на булсат за някои телевизии и тогава се гледа от едно устройство.Има и телевизори с андроид и при тях предполагам пак отпада нуждата от стик.Така че има начин и на едно устройство.Много по удобно е да си гледаш само на телевизор.Аз имам CAM модул от друг оператор и мога да ти кажа че ми е по удобно с едно дистанционно.Само булсат не се реши да предлага телевизия с CAM модул.Щеше да си спести доста HD приемници и може би нямаше да има оплакващи се че няма приемници.Но това е стар спор.


12 Дек 2015 16:38
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Точно затова ми се ще да си сменя оператора с някой, който предлага кабелна телевизия - не iptv (малко останаха такива), и да си гледам нормално с CAM модул на телевизора. Не ми трябва нито да връщам назад, нито напред.
Е, ако можеше на превъртам напред би било чудесно... :lol:


12 Дек 2015 17:19
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
Аз не съм си взел телевизор за да го ползвам като монитор.На него директно си гледам IPTV но не на булсат.Освен това имам и CAM модул, така че не му ползвам дистанционното само за включване и изключване.На който му е неудобно да ползва много дистанционни може да си купи такова което се обучава.Така с едно дистанционно ще може да управлява няколко уреда.Аз си взех такова от Лидъл и върши работа.


14 Дек 2015 09:25
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Значи имаш 2 телевизии: кабелна и iptv. За момент си помислих, че гледаш iptv с CAM модул :-) Ако гледаш "директно" iptv, значи е smart и ползваш някое приложение като това на булсата.


14 Дек 2015 10:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 55  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®