Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:30



Отговори на тема  [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Следваща
Диема спорт вече не си струва парите! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Capricorn написа:
Нормално е да сме много и в този форум, след като сме най-много в България. Всеки трябва да се съобразява с мнението на феновете...
Вярно - имаше едно преброяване скоро, но бъдете сигурни, че средно-статистическият българин, както и интелигентните хора, не участваха в него. Просто е под нивото им да участват в такива кретенски анкети. Така че не се гордейте много с това преброяване. Даже ако се замислите за това което Ви казвам - трябва въобще да не го споменавате, ако сте в категорията за която говоря :wink: :D


04 Юли 2015 15:16
Профил

Регистриран на: 27 Окт 2009 14:41
Мнения: 17
Отговори с цитат
И как разбра че сме по малко от ФК ЛАФКА ИЛИ ЛЕЕВСКИ както ти оттърва де;


04 Юли 2015 21:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Като ходя по стадионите :wink: Всеки може сам за себе си да прецени - когато в неговия град гостуват ЦСКА, дали това е Ловеч,където ходя аз, или Пловдив,Варна или Ст.Загора, на стадиона има да кажем за Ловеч около 5000 зрители. Когато гостуват Левски София, публиката е почти двойно. Може този столичен отбор да е най-мразен и затова да става така, ама не ми се вярва. Малко са хората, които ходят на мач затова че мразят противника !!! Повечето отиват, защото на терена са двата им любими отбора.
Тези цифри гледайте. И няма нужда никой да ги опровергава,защото те са факт.
Само да уточня - става въпрос за тогава когато ги "имаше" тези отбори. В последните 2-3 години хората се отвратиха от тях и критерият е неясен. Вече се гледа - не на кой мач са отишли повече, а на кой са отишли по-малко :?


Последна промяна vanderel на 04 Юли 2015 22:05, променена общо 1 път



04 Юли 2015 21:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
vanderel, добре, че си се застраховал с последвашите изречения, за да стане ясно, че говориш за едно минало и далечно време. Последните два сезона, а да не говорим точно за тази пролет, когато 10 мача нямахме и отбелязан гол, ЦСКА бие всички отбори по посещаемост, както на Армията, така и като гостува (при гостуването нашата агитка е най-многобройна, а освен това предизвиква и най-сериозен интерес от страна на противниковата - доказателствата са Пловдив, Варна, Ловеч, Разград, пълно е в нета със снимки и видео, виж снимки и видео за справка на гостуванията на Левски в тези градове...). Да не говорим, че последните вечни дербита по трибуните определено преимущество имаме ние, както откъм численост, така и откъм подкрепа - нещо, което маса левскари са признавали. Така че те приканвам да дойдеш в настоящето и да не пишеш за едни отминали времена...

Viktor Pavlov, много повърхностно, много елементарно...


04 Юли 2015 22:19
Профил
Online

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Елементарно разбира се, партията и правителството не е зад вас.... :mrgreen: :lol:


04 Юли 2015 22:40
Профил
Online

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Ако беше малко по голям, нямаше да изтърсиш тази глупост! :wink:


04 Юли 2015 23:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
Viktor Pavlov, заучените, натрапените и клиширани фразички другаде... Имай чувство за усещане поне (ако не чисто човешко уважение към форумците), защото не друг, а ти създаваш впечатление на много малък. Не превръщай този форум в арена на низки спортни страсти, още повече че въобще няма да си подготвен за това, като виждам по каква линия тръгна да ни настъпваш...


04 Юли 2015 23:24
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2009 15:04
Мнения: 12
Местоположение: yambol
Отговори с цитат
Вие се дърлете, а великият платен канал предава Лудогорец от австрийско, но не и финала за копа Америка ! И как да им дам 4 лв ! За гел на гелосания ли ?


05 Юли 2015 07:06
Профил

Регистриран на: 22 Дек 2012 00:33
Мнения: 31
Отговори с цитат
Трагичното в случая е защо изобщо играят А група ??? 100 000 пред ТВ още общо 30 000 по стадионите ,хайде нека са общо 150 000 гледащи А група от население 7 000 000 .......... някой изобщо запитал ли се е!


06 Юли 2015 01:56
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
Аз се питам кои ли ще са тия 100 000 които са платили да гледат А група.Честно не мислех че има толкова мазохисти да гледат това нещо наречено български футбол.Нито е футбол нито е български с толкова много чужденци в отборите.


06 Юли 2015 09:27
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Ти ако вярваш че има 100 000 абоната значи си наивник.


06 Юли 2015 13:09
Профил

Регистриран на: 02 Юни 2010 22:58
Мнения: 29
Отговори с цитат
http://www.sportline.bg/bgfootball/bgfo ... 0.facebook


Бъзика е пълен:))))))


09 Юли 2015 21:40
Профил

Регистриран на: 02 Юни 2010 22:58
Мнения: 29
Отговори с цитат
http://topsport.ibox.bg/news/id_910637105

И ето как хората си решават въпроса за да не се губи интереса...
и да не се губят приходите за тв и какви ли не права!


09 Юли 2015 21:47
Профил

Регистриран на: 31 Дек 2012 00:22
Мнения: 78
Отговори с цитат
Толкова ли до сега не ви стана ясно, че Диема не са на загуба от канала, тъй като те прибират фиксирана такса от операторите и да спрете да дъвчете тези неща?

В случая бих казал, че ако повече абонати гледат канала, то оператора е на по-голяма печалба, отколкото Диема.


10 Юли 2015 11:59
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2014 12:30
Мнения: 2
Отговори с цитат
И аз го плащах главно за БГ мачовете, Формула понякога и Англиско, но макар да съм от Левски(просто от малък не че ме интересува какво става) няма да плащам за Българското първенство.
1.Не виждам кое дерби ще ми хване окото освен Лудогорец-Левски, но ако си от Левски не е препоръчително, за да не получи някой нервна криза или посещение до магазин за електроуреди.
2.Батков се маха, но Тонев остава+този неизвестния-еми имам чувството, че Батков се маха от сцената не от клуба.Не знам кой го финансираше докато бяхме добре, но нека не лъже така мазна бил дал 40 милиона и не можел повече-е нали ПФК Левски АД ти ги дължи тези 40 милиона бе идиом, къде отиват проходите "Питайте Баждеков той замазва там".
3.E не мога да подмина човека с парите и власт, господин Домусчиев.Това е лично моя прогноза-катастрофа в евро турнирите(Гледах всеки мач от миналата кампания и съм се радвал от сърце и винаги съм бил така България срещу света)
4.Още една последна прогноза ако позволите.Всички Английски мачове по Диема+=удар под кръста от страна на Диема

Май ви отегчих за което се извинявам, но всички си знаем няма Държава ние за футбол мечтаем.
Не гледам Български футбол само слушам коментар и с това ми се решават проблемите и като по чудо още миналия месец спрях Диема+

Успех на всички български отбори и дано да вървят напред юношеските школи, защото до 4-5 години и първенство няма да има и Футболно съглашение или Футболен съюз беше :)!!!


10 Юли 2015 14:25
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®