Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20 Апр 2024 01:15



Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Ще има ли интернет в Бургас? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Сеп 2009 19:31
Мнения: 1
Отговори с цитат
Пълно безхаберие в този Бургас,никой нищо не знае и не казва................ :( :( :( :( :( :(


04 Юли 2012 21:09
Профил

Регистриран на: 07 Яну 2012 07:44
Мнения: 1
Отговори с цитат
толкова ли не разбрахте има интернет в славейков преди три дена се вързах и съм много доволен като качество и като цена


06 Юли 2012 08:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2011 18:36
Мнения: 2
Отговори с цитат
Работи се по въпроса за к-с Възраждане , в момента има интернет в комплексите : Славейков , Изгрев , Зорница . Моля желаещите да се записват в офисите .


09 Юли 2012 10:17
Профил

Регистриран на: 02 Мар 2012 20:18
Мнения: 5
Отговори с цитат
Трудна работа е тази оптика,би трябвало да си направим извода че щом Булсатком са се наели да са на оптика значи ще е добра услугата.Колко от вас имат познание от обикновенната мрежа до оптичната мрежа каква е разликата?


11 Юли 2012 14:33
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
повечето потребители нямат представа какво представлява мрежата като цяло, ти искаш да правят разлика между различните преносни среди или технологии. представата на потребители за "мрежата" и технологиите които се ползват, е абсолютно същата както и за адронният колайдер :)


17 Юли 2012 11:17
Профил

Регистриран на: 29 Дек 2011 10:58
Мнения: 1
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
Явно центъра ще се "кабелизира" по въздух чрез рипитери. Идвали са техници от Булсатком да замерват дали нашия блок ще свърши работа. Тъй че скоро ще има и в центъра :)


17 Авг 2012 22:04
Профил

Регистриран на: 23 Авг 2012 16:21
Мнения: 30
Отговори с цитат
Pr0z0n3 написа:
Работи се по въпроса за к-с Възраждане , в момента има интернет в комплексите : Славейков , Изгрев , Зорница . Моля желаещите да се записват в офисите .

аз съм се записал за изгрев и вече чакам около 60 дена :shock: и няма изгледи скоро да ме вържат


09 Сеп 2012 10:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2011 00:13
Мнения: 1
Отговори с цитат
ohoboho написа:
Pr0z0n3 написа:
Работи се по въпроса за к-с Възраждане , в момента има интернет в комплексите : Славейков , Изгрев , Зорница . Моля желаещите да се записват в офисите .

аз съм се записал за изгрев и вече чакам около 60 дена :shock: и няма изгледи скоро да ме вържат


И аз съм от к-с Изгрев. Записаха ме в един тефтер и казаха, че не знаят кога, можело месец, можело два... Да съм питал, като ходя да си плащам телевизията. :?


25 Сеп 2012 21:53
Профил

Регистриран на: 20 Сеп 2010 09:33
Мнения: 5
Отговори с цитат
Аз отново ще попитам ( предното ми питане е било март месец тази година, така че може би има някакво развитие ) - някаква информация от компетентно лице, кога ще има има нет в к-с Лазур? Приблизително? Ще има ли изобщо?
Предварително благодаря.


28 Сеп 2012 11:15
Профил

Регистриран на: 20 Авг 2012 14:09
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте!Има ли някакво развитие за нет мрежа и жк.Меден Рудник?Благодаря :)


08 Окт 2012 10:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2012 22:48
Мнения: 11
Отговори с цитат
Как е интернета в Бургас...колко му е upload-a :lol:


23 Ное 2012 22:35
Профил

Регистриран на: 20 Сеп 2010 09:33
Мнения: 5
Отговори с цитат
Уважаеми админи и модератори. Правя последен опит да получа някакво компетентно мнение относно това, кога се очаква интернет в к-с Лазур ( приблизително). Това ми е трети пореден опит да получа някакво инфо. Задал съм въпроса си абсолютно коректно и в рамките на абсолютно добрия тон. Цитирал съм се по-долу за да видите. Първото ми питане е било на 05.03.2012, второто на 28.09.2012 и сега последното на 11.12.2012. Не мога да си обясня такова неуважение към един евентуален бъдещ клиент, какъвто съм аз - 9 месеца без отговор. Питам Ви, защото просто исках да пусна комбиниран пакет заради телевизията Ви, която предпочитам да пусна пред тази на конкуренцията. Само за сведение Вива вече имат покритие в Лазур с оптичен нет ( фибер ) + тв и ако не получа и този път някакво инфо, колкото и да не искам просто ще бъда принуден да пусна от тях.
Правя скриин на темата и ще се опитам тя да стигне и до големите Ви шефове, за да видят ( ако изобщо ги интересува ) какво е отношението Ви към клиент пък било той и бъдещ.
Лек ден.
digunan написа:
Georgepetrov137 написа:
Някой знае ли, дали ще има интернет в Бургас въобще и ако да откога? Изтече ми договора със Виваком и сега съм на кръстопът какво да правя - да преподписвам ли за 1 година или да пусна някоя кабеларка без договор и да чакам интернета от булсатком.

Гледам, че от днес 30.03.2012 в новини на сайта на Булсат е обявено следното:

Интернет услугата е вече налична в град Бургас, в кварталите ( ж.к. Славейков, ж.к. Изгрев, ж.к. Зорница ).


Тъй като и аз се замислям за пакетна услуга от Булсат може ли някакво инфо за кога се очаква в к-с Лазур и когато някой започне да ползва да сподели за качеството.


digunan написа:
Аз отново ще попитам ( предното ми питане е било март месец тази година, така че може би има някакво развитие ) - някаква информация от компетентно лице, кога ще има има нет в к-с Лазур? Приблизително? Ще има ли изобщо?
Предварително благодаря.


11 Дек 2012 14:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2012 22:48
Мнения: 11
Отговори с цитат
Няма да ги трогнеш с твоите словоизлияния...някви невъзмотими дебили са!!! Ко им пука за някакъв си един бъдещ клиент :shock:


11 Дек 2012 17:35
Профил

Регистриран на: 29 Ное 2012 22:41
Мнения: 8
Отговори с цитат
zaic написа:
Няма да ги трогнеш с твоите словоизлияния...някви невъзмотими дебили са!!! Ко им пука за някакъв си един бъдещ клиент :shock:

А като са такива дебили що не минеш на друг оператор?


11 Дек 2012 20:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
zaic написа:
Няма да ги трогнеш с твоите словоизлияния...някви невъзмотими дебили са!!! Ко им пука за някакъв си един бъдещ клиент :shock:


Месец почивка промоция :D


11 Дек 2012 22:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®