Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 05:07



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Нов приемник със старо дистанционно 
Автор Съобщение

Регистриран на: 08 Авг 2012 13:55
Мнения: 1
Отговори с цитат
Сигурно въпроса ми е наивен, но надеждата умира последна:

Новите приемници с които в момента подменят NO CERT съвместими ли са със старото, удобно и супер познато дистанционно?


06 Авг 2023 13:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
ventsy написа:
Сигурно въпроса ми е наивен, но надеждата умира последна:

Новите приемници с които в момента подменят NO CERT съвместими ли са със старото, удобно и супер познато дистанционно?


Да. Те за това ти искат само приемника със зарядното да носиш, когато са за смяна.


06 Авг 2023 15:29
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
ventsy написа:
Сигурно въпроса ми е наивен, но надеждата умира последна:

Новите приемници с които в момента подменят NO CERT съвместими ли са със старото, удобно и супер познато дистанционно?

Заедно с новия приемник дават и ново дистанционно,което е също много удобно, с 2бр. батерии. Дават и нов HDMI кабел. Не се изисква връщане на старото дистанционно и кабела.


06 Авг 2023 16:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Това Мите не навсякъде е така. Това, което изреди със сигурност се дава на новите :D абонати. Има и такива. При смяната е нормално да ти сменят, само това което връщаш. В някой офиси, дето не ги мързи да отварят кутията, така правят.


06 Авг 2023 18:56
Профил

Регистриран на: 02 Сеп 2009 21:36
Мнения: 39
Отговори с цитат
vanderel написа:
Това Мите не навсякъде е така. Това, което изреди със сигурност се дава на новите :D абонати. Има и такива. При смяната е нормално да ти сменят, само това което връщаш. В някой офиси, дето не ги мързи да отварят кутията, така правят.

А някои техници също не ги мързи да гледат в кутията и да си прибират новото дистанционно в джоба, ако сметнат, че старото е достатъчно изправно. При мен се получи така преди 4-5 години, когато ми сменяха SD тунера, но реших да се направя че не виждам защото така или иначе скоро си бях сменил по-старото.


06 Авг 2023 21:17
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
vanderel написа:
Това Мите не навсякъде е така. Това, което изреди със сигурност се дава на новите :D абонати. Има и такива. При смяната е нормално да ти сменят, само това което връщаш. В някой офиси, дето не ги мързи да отварят кутията, така правят.

Предполагам, че не навсякъде е така - цената в офисите на Булсатком на едно ново закупено дистанционно с две батерии е 10.00лв, за HDMI кабела не знам колко струва. При моята смяна на стария приемник, 210, ми дадоха пълния комплект - ново дистанционно с две батерии и нов HDMI кабел, без да връщам старите. Същото получаваха и другите абонати от опашката, сменяйки си старите дефектирали приемници. Хубаво е всички да знаят това.


07 Авг 2023 16:04
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
искаха старото, защото новия си идва с ново. не носех старото и си го ползвам. стават старите дистанционни.


08 Авг 2023 15:28
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
Wayne написа:
искаха старото, защото новия си идва с ново. не носех старото и си го ползвам. стават старите дистанционни.

Неслучайно писах, че едно дистанционно е 10 лева. В твоя случай познай в кой джоб ще отидат те. При връщане на стар приемник се връща само приемника и адаптера ако той е външен, а не вграден. Новите приемници се получават задължително и безусловно в комплект с НОВО дистанционно и НОВ HDMI кабел. Съветвам те, ако не е вече късно, да отидеш и да изискаш полагащото ти се дистанционно и кабел, ако и него не са ти дали.


08 Авг 2023 16:27
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
дадоха си ново дистанционно. кабел един дадоха един не.

идеята че искаха старото ми мръсно дистанционно сякаш има какво да го правят, само защото ще ми дават ново та да не се минат.


09 Авг 2023 10:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
На мен не ми дадоха новото дистанционно, а на старото не му бачкат звука, и за смяна на каналите в кръгчето/ако ме разбирате/ Иначе ще ги продадат отделно за по 10 ина лв май бяха. Купувал съм та ... така


09 Авг 2023 20:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®