Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:48



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Проблем ли е ? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Апр 2019 19:57
Мнения: 5
Отговори с цитат
Здравейте,
Моля, да ми помогнете. Купих си нов телевизор LG 43UK6750PLD 4K ULTRA HD LED 43 инча. Старият ми ТВ е Самсунг. Приемника е ZHD 200. Може ли да го използвам и за новия телевизор, ако не мога, какъв съвет ще ми дадете, дали не може нещо да се направи, тъй като четейки във форума, в офисите не разполагат с приемници. Между другото, абонат съм на Булсатком, почти 20 години и не искам да сменям доставчика. Благодаря, Ви предварително за съветите. Желая Ви, хубава вечер!

Поздрави Вълева


10 Апр 2019 21:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Искаш да махнеш стария ТВ и на неговото място да сложиш новия. Ако е така, не знаем с какъв кабел е бил свързан стария, но новият трябва да го свържеш с кабел като на снимката.
Казва се ейчдиемай кабел. Добре е моделът му да бъде 1.3 или 1.4 :!: , ако въобще пише нещо подобно на опаковката му.


Прикачени файлове:
HDMI.jpg
HDMI.jpg [ 5.79 KiB | Прегледано 10753 пъти ]
11 Апр 2019 11:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ако искаш да работят и двата телевизора, тогава ще ти трябва още един приемник. Цената на абонамента ти, ще се увеличи с 2,80 лв/м. Какво пише във форума, не е важно. Във всеки град и офис е различно !

Ако кажеш как е бил свързан стария ТВ, ще ти кажем как да свържеш новия, докато си купиш въпросния кабел, в случай че старият не е с такъв !

И добре дошла във форума. Спокойно можеш да питаш за всичко което те интересува. Има раздел за всичко :D Поздрави !


11 Апр 2019 11:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®