Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 05:53



Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Безплатна подмяна на SD приемници с HD 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
https://tvnovini.bg/tv-operatori/bulsat ... mnicite-si
без коментар, само плащаме за разни боклуци всеки път! Плащаме, а после си ги искат обратно без да връщат парите. Толкова години съм им абонат, чудя се дали не сгреших? Но ще разбера, когато обявят официално на сайта си, или отида да се разправям за липсващи канали. Единствената хубава страна е смяна към DVB-S2, обаче ако приемника е читав!


10 Яну 2021 18:24
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
pepy1 написа:
чудя се дали не сгреших? (...) Единствената хубава страна е смяна към DVB-S2, обаче ако приемника е читав!
"Бегай докато можеш!" :lol: (аз вече избЕгах). А HD приемниците - GM100/BSK2020-01 още не са идеални - като ZHD.


10 Яну 2021 18:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Тази смяна е неизбежна. Даже е закъсняла поне с две години. Няма обаче нищо страшно - ще има поне 1 година толеранс за смяна на приемниците. Става като подмяната на парите - двулевката напр. до оня ден беше в обръщение. Но попаднеше ли банкнотата в БНБ, не излизаше повече от там, а излиза желязна. Така и СД тунер влязъл в офиса, излиза НД.. Начинът на поетапната смяна е разумен. Със смяната обаче се постига и друг ефект - новият НД тунер освен, че поддържа по-високата компресия МПЕГ4, той работи и с нова кодировка. Така че заради кодировката, освен СД тунерите, ще бъдат сменени и старите НД.

Чужбинците през тази година ще е добре при първа възможност да си подменят приемниците !
Не ви препоръчвам китаеца ГуангМао. Като гледам, той май ще отпадне официално от снаряжение то на Була. Вземайте корееца Бейкън :arrow: горния


Прикачени файлове:
Beacon.jpg
Beacon.jpg [ 7.59 KiB | Прегледано 16835 пъти ]
Guangmao.jpg
Guangmao.jpg [ 5.27 KiB | Прегледано 16835 пъти ]
11 Яну 2021 00:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Споко, не всичко е така, както го пишат :wink:
Трябва Ви регистрация обаче за да прочетете всичко...


11 Яну 2021 02:09
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Извинявам се, че не доуточних още неща! Мисълта ми беше друга, но ще коментирам когато почне размяната официално.


11 Яну 2021 07:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Кажи си го де. Подмяната ще е придружена с преподписване на догогвор.


11 Яну 2021 08:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Окт 2010 08:46
Мнения: 52
Отговори с цитат
Цитат:
Чужбинците през тази година ще е добре при първа възможност да си подменят приемниците !

Каквото дадат от офиса... То и аз ще пробвам да взема въпросният Бейкън, но е много вероятно да ми дадат отоново познатият мъник...
Дори не са ми давали избор, когато смених закъсалия ZHD-200 на Майка ми. :mrgreen:


11 Яну 2021 10:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аз го казвам за тези които са имали находчивостта да се консултират с нашия форум. Поне тези абонати да не бъркат и да искат корейския приемник. Китайците да са за другите ... :wink: Тези приемници имат проблеми със софта и за сега ми се струва, че самият БСК ще ги ограничи. Но ако някъде няма корейци, може все още да се пробутват китайци. Потребителите на форума обаче са информирани и не трябва да грешат :D


11 Яну 2021 11:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Може ли да уточним нещо?
Ако имате изгърмял SD приемник ще се смени с HD. Ще се заплаща ли? Нещо четох за некви 12 кинта.
При подмяната и ако има заплащане ще се предоставя ли и ново дистанционно или пак старата песен?
Айде Даскале отговаряй, че нещо тия работи ми се струват - извиване на ръце.


12 Яну 2021 20:04
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
Мисля, че 12 лева си ги искат винаги и при изгорял, но не съм сигурен :roll: !


12 Яну 2021 20:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Ама я да видим и друго. Колега е постнал нещо важно.
Цитат:
12 лв. Поне след като те принуждават да си смениш ZHDто, за което си чакал 3 години - да ти дадат нов приемник безплатно!


12 Яну 2021 20:25
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
DevNull написа:
Ама я да видим и друго. Колега е постнал нещо важно.
Цитат:
12 лв. Поне след като те принуждават да си смениш ZHDто, за което си чакал 3 години - да ти дадат нов приемник безплатно!
Прав е човека! :idea:


12 Яну 2021 22:23
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2015 22:06
Мнения: 43
Местоположение: Барбадос
Отговори с цитат
Пак ли свършиха HD приемниците?
Един приятел е пуснал заявка за замяна още на 15.01.21.
Вчера им се е обадил и от булсатком му отговорили, че нямат в наличност и да чака...
Булсаткомски работи. :mrgreen:


04 Фев 2021 23:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
НЯМАТ ПРИЕМНИЦИ, защото БСК са НОВ оператор /на няколко месеца/. Нямат опит, не знаят какво да купуват. И съответно бъркат :(
Ето напр. от незнание и неопитност са купили това нещо на снимката, от което нищо не става. Остави другото, ами като НОВ оператор, нямат и изграден и утвърден персонал от софтуеристи. Защото има шанс да не е виновно приемничето, а тези дето са му вкарали, или по-точно - не могат да му вкарат софтуер. Което и от двете да е виновно, все трябва човек да съжали БСК. Не знаят хорицата, нямат опит.

... старите калпазани чак спътник изстреляха, а новите треперят да сключват нови договори с абонатите. Забележете - предлагат на абонати с SD тунери ОФЕРТА :D - срещу 19.99 лв/м да гледат Премиум, фимови и спортни канали, срещу договор от 18 месеца.

:idea: А бре ние ги чакаме и предлагаме схеми за поетапна смяна на тези приемници, те договори за 18 м сключват. Като гледам обаче май е по-добре да сключат тези договори, защото скоро SD тунерите явно няма да бъдат сменени. Няма с кво :evil:

Ами защо избързахте да скъсате отношенията с румънците бре :?: С темповете, с които действате, можеше още две години да си делкате правата.

Стратегия №1 на БСК за 2020 -ста година беше да се спре изтичането на абонати. И нащи решиха да спрат отлива с преподписване на договори :D
Какви ДОГОВОРИ бре :evil: Договорите ги оставете за мобилните измекяри. Дайте приемници с качествена картина и не ви трябват никакви договори. Хората не искат много и ще си кротуват без договори като ваши абонати. А с ващи глупости е чудно как още държите първенството.


Прикачени файлове:
Guangmao.jpg
Guangmao.jpg [ 5.27 KiB | Прегледано 15998 пъти ]
05 Фев 2021 00:59
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2009 20:06
Мнения: 20
Местоположение: Ловеч
Отговори с цитат
Привет, колеги, как стоят нещата към днешна дата със замяната на основни/ допълнителни SD приемници с HD такива, ангажирах се да помогна на роднини които са трудноподвижни и затова искам да съм подготвен, за да не ги разкарвам напразно. Цени, какви модели се дават- захарините пак или новите модели??? Звънях къде ли не, на телефона в Ловеч в офиса,националния телефон, някакъв пловдивски такъв (който се оказа същия като националния), в чата и навсякъде мълчание, никой не вдига, все едно звъня нейде в Припят.......


10 Мар 2021 19:14
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®