Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 00:47



Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Проблем със ZHD 210 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Фев 2016 23:51
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте.От около 2 седмици не мога да гледам никакви канали от хоризонталата,а и хд каналите насичат всяка секунда.От вертикалата всичко е нормално.Някой знае ли какъв е проблема?

P.S. Не съм в България и нямам възможност да ида до офис да сменям приемника,така че съм благодарен на всяка помощ.


26 Окт 2018 16:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Вземаш адаптера и отиваш с него в магазин за адаптери ! Гледаш данните от табелката да съвпадат. Особено - 12 В , 2 А и плюса да е в центъра :!: Другото на което обезателно трябва да обърнеш внимание е дебелината на буксата. Има ги с различни размери ! Това е !!!


27 Окт 2018 10:27
Профил

Регистриран на: 06 Фев 2016 23:51
Мнения: 2
Отговори с цитат
vanderel написа:
Вземаш адаптера и отиваш с него в магазин за адаптери ! Гледаш данните от табелката да съвпадат. Особено - 12 В , 2 А и плюса да е в центъра :!: Другото на което обезателно трябва да обърнеш внимание е дебелината на буксата. Има ги с различни размери ! Това е !!!



Много благодаря за отговора.Аз не можах да намеря същия адаптер и се принудих да го отворя.Подмених двата кондензатора(1000мф и 470мф)и сега е наред.Още веднъж Благодаря.


29 Окт 2018 19:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Е, това е :D Браво !

Да кажа обаче за останалите, които четат форума и за които понякога форумът е единственото спасение. Това което е направил alexchankov1, не е просто работа. Т.е. не е за всеки. Не е и много оправдано, защото усилията надхвърлят стойността на изделието. Това трябва да е последното нещо, което ще направите и то само в случай че нямате друг избор. Ремонта разбира се не е задължително да правите сами. Въпросните кондензатори трябва да се сменят от радио-телевизионен или напр. - gsm-техник :!:

alexchankov1, приеми личните ми поздрави и тези на форума !!!


30 Окт 2018 10:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Айде сега един въпрос!!По време на движение :lol: изведнъж приемника/210 ка естествено/ показа една голяма 0 и блокира! Като му дръпнах шалтера и го вкл.се оправи! Ама каква беше тая огромна нула така и не разбрах а прм. не реагираше на нищо.Идеи :lol:


10 Май 2019 21:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®