Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 10:09



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Накъсване на ХД канали 
Автор Съобщение

Регистриран на: 16 Дек 2013 10:48
Мнения: 74
Отговори с цитат
ZHD210 Здравейте,Някои хд канали накъсват също Ф бокс екстра.Всичко друго е ОК.Някакви идеи.


07 Апр 2022 10:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Сигналът или адаптерът.


07 Апр 2022 16:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
Btv HD, Nova HD, и други, които са на този транспондер ми прекъсват в момента. Като отворя сигнал индикатора се виждам появяване и изчезване на сигнала и db. Всички други HD и SD канали си работят без проблем. Проблема е при мен или централно София правят нещо?

пс: докато пишех този пост, то зече спря да го прави, каналите вървят. Но това го забелязвам за 3-ти път в рамките на две седмици някъде. (Не е постоянно и всеки ден).


15 Фев 2023 14:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
linkinpark87 написа:
Btv HD, Nova HD, и други, които са на този транспондер ми прекъсват в момента. Като отворя сигнал индикатора се виждам появяване и изчезване на сигнала и db. Всички други HD и SD канали си работят без проблем. Проблема е при мен или централно София правят нещо?

пс: докато пишех този пост, то зече спря да го прави, каналите вървят. Но това го забелязвам за 3-ти път в рамките на две седмици някъде. (Не е постоянно и всеки ден).


Днес пак прави същата работа. Гледах мача на Манчестър Юнайтед с Нюкасъл за купата без проблем, а като пусна Btv и Nova , прекъсват. Някакви идеи? Мача беше по Diema 2 и сигнала ми бе 14db. Btv и Nova сигнала е 13db (когато непрекъсват).


26 Фев 2023 22:08
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®