Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 00:56



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
NOVA TV HD - кога??? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Няма и помен от HD?





Изображение


09 Сеп 2019 13:21
Профил WWW

Регистриран на: 22 Май 2019 17:11
Мнения: 1
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Няма и помен от HD?


Докато искат допълнително заплащане за канал, които го има и ефирно, почти никой няма да го пусне.


09 Сеп 2019 16:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
sky2 написа:
Тук не бива да се питат такива неща. Вчера моята пост по темата изкара около час, преди да бъде изтрит.

Както виждаш темата тук си седи от доста време!

Твоята е заминала в коша защото се дублира с тази, другата в която си писал също ще замине!

Или трябва всеки да си отваря тема и накрая да има 30 теми за едно и също нещо?
Какъв ти е бил въпроса? Кога ще пуснат Нова в ХД и при Була?

При А1 и Виваком също не се излъчва в ХД! За момента сигурно знаеш,че се излъчва единствено от един САМО иптв доставчик.

Ако ти е толкова спешно и не можеш без нея(Нова Тв в ХД и нейното съдържание), пиши ми на лично и ще ти пиша как да се свържеш с доставчика! Ако идеята е друга, то както се забелязва - тази тема си крета криво-ляво и тук може да си задаваш въпросите,свързани с HD-то на нова тв....

Лека вечер


10 Сеп 2019 20:27
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
@sky2

Докато ти отговоря и темата, в която беше писал заминала.....също като твоята тема...

Изображение


10 Сеп 2019 20:36
Профил WWW

Регистриран на: 13 Авг 2011 12:06
Мнения: 24
Отговори с цитат
Въпроси свързани с телевизия отдавна не задавам, особено пък в този форум. В темата ми, имаше отговор, а не въпрос.
А мястото на подобна тема, е точно там в най-посещаваната секция, а не скрита тук долу. Но явно има причина да е тук.

Относно заглавието на тази тема, „NOVA TV HD - кога???“ отговора е: веднага след като тръгнат спортните диеми в ХД, тоест - никога.


10 Сеп 2019 23:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ако задаваше въпроси, дори и в други форуми, а не да пускаш хейтчета и да се опитваш да интриганстваш сигурно щеше да знаеш, че нова тв към днешна дата имат 2-3 предавания, които са в HD... Всичко останало като новини, сутрешен блок и т.н. си го предлагат в SD!

След като в темата ти е имало отговор, а не въпрос, то би трябвало да благодариш писмено директно на нова тв за качеството на програмното й съдържание :wink: или за FHD резолюцията?!
Тук поздравленията, които разпрати никой няма да го развълнуват.

Спортните диеми са в хд вариант на фюжън бокс и на фюжън апа за Андроид ТВ. Ако и това не го знаеш значи трябва час по-скоро да започнеш с въпросите, независимо къде....
За предавания от студиото им - като новините на нова - SD вариант!

Лека вечер


11 Сеп 2019 03:28
Профил WWW

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Очеизвадно е, че човекът има предвид Нова (и диемите) в HD на сателитната телевизия. Където има интернет за IPTV (за да ги гледа на Fusion, както му предлагаш), алтернативните варианти са стотици, докато на сателита са само 2.


11 Сеп 2019 09:12
Профил

Регистриран на: 19 Апр 2011 12:43
Мнения: 104
Отговори с цитат
За най-нетърпеливите, нещо "високо" интелектуално с "високо" качество:
https://www.youtube.com/watch?v=VSquHz9Ejxc


11 Сеп 2019 11:49
Профил

Регистриран на: 13 Авг 2011 12:06
Мнения: 24
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Ако задаваше въпроси, дори и в други форуми, а не да пускаш хейтчета и да се опитваш да интриганстваш сигурно щеше да знаеш, че нова тв към днешна дата имат 2-3 предавания, които са в HD... Всичко останало като новини, сутрешен блок и т.н. си го предлагат в SD!

След като в темата ти е имало отговор, а не въпрос, то би трябвало да благодариш писмено директно на нова тв за качеството на програмното й съдържание :wink: или за FHD резолюцията?!
Тук поздравленията, които разпрати никой няма да го развълнуват.

Спортните диеми са в хд вариант на фюжън бокс и на фюжън апа за Андроид ТВ. Ако и това не го знаеш значи трябва час по-скоро да започнеш с въпросите, независимо къде....
За предавания от студиото им - като новините на нова - SD вариант!

Лека вечер

Изобщо нямаш представа, колко ми е ясно това което се случва и то много преди да стане публично. Много добре разбираш, че става въпрос, за сателитната платформа на оператора, а тя в момента е под всякаква критика. Няма смисъл да буташ към фюжъна. Споменаваш, че Нова има няколко предавания в ХД, това означава ли, че като станат повече ще я видим в ХД в сателитния пакет на оператора? Всички спортни събития по диемите са в ХД, защо БСК все още ги пробутва в СД качество, а цената е същата като на операторите които лъчат във висока резолюция.
Между другото, не знам защото, но ми се струва, че за обикновен клиент, много лично приемаш нещата...


11 Сеп 2019 13:33
Профил

Регистриран на: 19 Апр 2011 12:43
Мнения: 104
Отговори с цитат
https://tvnovini.bg/tv-operatori/drugi/ ... -hd-format


11 Сеп 2019 15:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
sky2 написа:
Изобщо нямаш представа, колко ми е ясно това което се случва и то много преди да стане публично. Много добре разбираш, че става въпрос, за сателитната платформа на оператора, а тя в момента е под всякаква критика. Няма смисъл да буташ към фюжъна. Споменаваш, че Нова има няколко предавания в ХД, това означава ли, че като станат повече ще я видим в ХД в сателитния пакет на оператора? Всички спортни събития по диемите са в ХД, защо БСК все още ги пробутва в СД качество, а цената е същата като на операторите които лъчат във висока резолюция.
Между другото, не знам защото, но ми се струва, че за обикновен клиент, много лично приемаш нещата...

Нищо лично, повярвай ми!
В миналото на адекватни твой мнения съм отговорял адекватно, съгласявал съм се с теб, и т.н....Беше писал за пикселизация при макс спорт хд 3.. или 2...и как така никой не го е забелязал...

След като си толкова навътре в нещата трябва най-добре да знаеш, че Булсата в ролята си на сателитен оператор ще е последният, който ще пусне нова тв с нейните пройзводни в ХД вариант! Било то заради финансовото им състояние в момента, било то заради политиката на фирмата!!!

Така и не се разбра смисъла на темата, която беше пуснал, а тя замина в коша!
Искам да подчертая, че е абсолютно некоретно спрямо потебителите на Булсат точно тук да правиш подобни безмислени и жлъчни подмятания!

Явно отдаденото ти тук внимание и благодарност(тук няма "like" бутон) не ти е било достатъчно и си решил да се похвалиш( или доказваш :?: ) пред голямата аудитория :lol: ...

Ок! Какво точно искаше да ни кажеш с отговора(темата) ти? Ако идеята на темата ти е била друга освен интриганство,хейт и жлъч, а аз съм те разбрал погрешно - ще ти се извиня пред целия форум!!!
Иначе изпадаш в ролята на жалък безсмислен интригант! :!: :!: :!:

Виждам, че се държиш коректно, без лични нападки и обиди за което съм ти благодарен - запазваш ниво! Респект - случва се много рядко из бългаските форуми!
Просто реакцията ти спрямо масовия Булсат потребител не я одобрявам, и начина по който представи нещата!!! Това е!

Темата тук навлезе в офтопика, затова аз ще спра тук!

А по темата - едва ли скоро Булсат на сателит ще пуснат нова тв в хд вариант! Най-много - "очаквайте скоро" :mrgreen:


11 Сеп 2019 16:21
Профил WWW

Регистриран на: 13 Авг 2011 12:06
Мнения: 24
Отговори с цитат
Поста който беше изтрит, имаше ясна точна и конкретна цел, насочен към определени хора, а не за палци. Сигурен съм, че те го видях, защото веднага ми налазиха личния чат. Иначе в последния ти пост, горе-долу нещата са описани коректно и вярно. Мислех подробно да обясня, защото беше цялата история, но не ми се занимава точно сега, а и няма смисъл вече.
А, като спомена пикселизирането, почти година по-късно, то все още е факт, нищо, че се твърди обратното.


11 Сеп 2019 16:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Кажи каква е била целта?
Или искаше да завъртиш интрига и да компенсираш липсата на внимание?


11 Сеп 2019 17:23
Профил WWW

Регистриран на: 13 Авг 2011 12:06
Мнения: 24
Отговори с цитат
Точно така, търся внимание, липсва ми. Реших, че във форум с двама активни писача ще го получа.


11 Сеп 2019 18:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Двама, но достойни! От тях няма какво да очакваш...най-малкото точно те да ти налазят чата...хахаха, това вече е изказване :lol:

За пореден път не отговаряш на въпроса какъв е бил смисълът, идеята на твоята тема! Това само затвърждава подозрението ми, че целта ти е била само да създадеш жалка и безсмислена интрига!

И понеже на мен вече ми дотегна с разтеглените ти дъвки ще спра да коментирам темата ти и свързаните с нея неща.

Пожелавам ти успех в бъдеще!

П.С. Една важна максима в живота казва - уважаваш ли другите, ще уважават и теб!


11 Сеп 2019 19:54
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®