Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:46



Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Fusion в Германия 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Благодаря за разяснението. Както споменах, лаик съм на тема мрежи, скорости и пр. Ще гледам новините на ПС и това ще е.


05 Мар 2016 11:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2010 19:41
Мнения: 100
Отговори с цитат
Fusion box Испания
- оптичен интернет 200мб
-със fusion box от един месец платен след 4 обновления работи без да насича перфектно /след обновленията изключвате от тока за 15 мин бокса/
-обновленията си ги прави сам бокса за ден два
-тестовия канал който е след канала tve e btv action и е според мен на full hd той насича
-210 тв канала
-20 радио
-старите дистанционни от апаратите на булсатком също работят със fusion box
-бокса ми е включен със wifi не директно с кабел
-бокса е съвместим със Anynet+ (HDMI-CEC)
-това са моите първи впечатления дано съм помогнал


08 Мар 2016 00:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
бТВ и НоваТВ, вървят ли :?:


08 Мар 2016 00:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2010 19:41
Мнения: 100
Отговори с цитат
Да


08 Мар 2016 01:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Благодаря! Един ден, ако до тогава не изтрият темата, ще систематизираме вашите отговори, за да сте полезни и на други българи в чужбина.


08 Мар 2016 18:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2010 19:41
Мнения: 100
Отговори с цитат
айде бтв и нова спряха в испания :evil:


01 Апр 2016 22:59
Профил

Регистриран на: 05 Окт 2015 10:47
Мнения: 7
Отговори с цитат
Здравейте,
Точно преди няколко дена си взехме Fusion за Германия, понеже служителка в офис на булсат ни успокои, че няма проблем с приемането точно на бтв и нова. Но уви, всичко останало е наред, но тези канали, както и техните производни ги няма изобщо.
Въпроса ми е: какъв е проблемът? - програмите нямат лиценз за Германия ли и има ли шанс това скоро да се промени? Това са каналите, които основно гледаме и съм много разочарована от грешно подадената ни информация.
Благодаря предваротелно.


11 Яну 2017 11:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Didi84 написа:
Въпроса ми е: какъв е проблемът? - програмите нямат лиценз за Германия ли и има ли шанс това скоро да се промени?


Здравейте,

Програмите на Нова и БТВ с Фусион бокс в Германия са недостъпни за момента. За да ги гледате на Фусион ви трябва VPN с български сървър.
Със сателитна антена и САТ бокс може да гледате каналите без проблеми - тук няма никакви ограничения.
Дали има шанс това скоро да се промени? Ами на този въпрос няма как ние да Ви отговорим. А да питатате във фирмата БСК - сами виждате на какво ниво е "съпорта"!
Дано не ми изтрият коментара отново....
Лек ден и дано съм бил полезен с информацията....


11 Яну 2017 13:11
Профил WWW

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Проблемът е в това, че Булсатком нямат лиценз да излъчват тези канали извън територията на България. Това, че подобно нещо се извършва през сателитната телевизия, е само поради технически невъзможното ограничаване. Спътниците няма как да бъдат ограничени само на територията на една държава, никой няма право да обвини Булсатком в това. Обаче с IPTV, нещата не стоят така, в следствие от което, ограничението е налично. Едва ли нещата ще се променят, интересно защо служителките в офиса са коментирали подобно нещо.


11 Яну 2017 13:51
Профил

Регистриран на: 05 Окт 2015 10:47
Мнения: 7
Отговори с цитат
Много жалко наистина. Тъкмо се бяхме зарадвали, че ще гледаме вече телевизия с хубаво качество, но уви. Оказа се, че дори и обикновен hd приемник да си вземем не е лесно, защото нямало в цяла България и не са получавали скоро.
Благодаря ви все пак.


11 Яну 2017 15:20
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Със сателитна антена и САТ бокс може да гледате каналите без проблеми - тук няма никакви ограничения.

Малко Оф топик-това не е точно така.Не съм запознат как става,но може да се спират.В далечната 2004 г.в Кербала, Ирак приемахме канал България и БТВ по сателит,свободно.Когато по БТВ започваха филмите,независимо от часовата зона или някое спортно събитие,канала прекъсваше и изкарваше някакъв надпис че нямаме лиценз за гледане.Затова гледахме само новините и Море от любов. :D


11 Яну 2017 18:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Тогава btv се излъчваше свободно на Sirius 4.8E и за всички, които го гледаха оттам, нямаше спортни събития или късен филм. Такава беше версията на този спътник.


11 Яну 2017 18:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®