Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 08:15



Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Andoid Box за Fusion TV 
Автор Съобщение

Регистриран на: 26 Авг 2014 17:22
Мнения: 7
Отговори с цитат
Iliyan N написа:
Нещо от сорта
https://www.amazon.it/dp/B07V5K6LSF/ref ... UTF8&psc=1

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

Благодаря,
всъщност се сетих че мога да преместа фюжъна, който си има етернет порт, в стаята с кофти обхват, а този в WiFi-то ще сложа на мястото на фюжъна , та ще е баш до рутерчено.
Само още еднин въпрос:
"... Сваляш апликацията на Була и си в джаза..."
Ще сваля аопикацията, но вероятно ще иска някакво потребителско име и парола, тях от къде да ги взема, или трябва някъде предварително да се регистрирам и да се вкара номер на договор ?

благодаря предварително


31 Мар 2021 13:40
Профил

Регистриран на: 26 Авг 2014 17:22
Мнения: 7
Отговори с цитат
bgfrayman написа:
Iliyan N написа:
Нещо от сорта
https://www.amazon.it/dp/B07V5K6LSF/ref ... UTF8&psc=1

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

Благодаря,
всъщност се сетих че мога да преместа фюжъна, който си има етернет порт, в стаята с кофти обхват, а този в WiFi-то ще сложа на мястото на фюжъна , та ще е баш до рутерчено.
Само още еднин въпрос:
"... Сваляш апликацията на Була и си в джаза..."
Ще сваля аопикацията, но вероятно ще иска някакво потребителско име и парола, тях от къде да ги взема, или трябва някъде предварително да се регистрирам и да се вкара номер на договор ?

благодаря предварително


EDIT:
чукча писател, чукча не читател :-)
сега ровнах на сайта на була и видях какви са изискванията за да се регистрира потребител и да тръгне мобилния апп, ще искам от тъщата номер на договор :-)

Благодаря на всички за помощта


31 Мар 2021 14:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2019 20:01
Мнения: 20
Отговори с цитат
Здравейте,
при мен БС апликацията върви отдавна на Xiaomi MI Box и съм много доволен с изключение на звука, който при максимално увеличени звукови настройки на Бокса е доста тих. Предполагам,че е от самата Булсат апликацията и може би от аудио кодеците ѝ защото други апликации на Бокса вадят нормален звук. Някой да е срещал този проблем?


23 Май 2021 21:41
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
От бокса ти трябва да е, понеже аз имам 3 бокса и звука си е нормален без значение на кой бокс е.


24 Май 2021 12:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
От кодеците е на самата апликация-сравни звука на К1 и на The Voice?При мен звука на Amazon Prime и Netflix е много по-добър/силен от този на Була

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk


24 Май 2021 12:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2019 20:01
Мнения: 20
Отговори с цитат
Iliyan N написа:
От кодеците е на самата апликация-сравни звука на К1 и на The Voice?При мен звука на Amazon Prime и Netflix е много по-добър/силен от този на Була

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk


Прав си колега, току що го тествах, като превключа на The Voice си избухва :lol: а звука на К1, БТВ, Нова и тнт е в пъти по-слаб. От Апликацията е, няма оправяне така ли?


24 Май 2021 19:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
За тая куца раОта ли искат 100 лв? Трябва да ми дадат 100 лв за да я взема. :lol: А иначе същия китайски бокс, небрандиран с логото b-box струва 50 кинта, ама с много повече възможности! От написаното в рекламата само 240+ канала е вярното /извода е мой, по прочетеното не само в този форум/


24 Май 2021 19:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2019 20:01
Мнения: 20
Отговори с цитат
Здравейте,

от няколко дни Fusion апликацията от репото на Мартин спря да работи.
С Коди 19.1 и 19.2 тествах, на Mi Box Андроид ТВ устройство.
Проблема е следния: Когато стартирам апликацията, логването с акаунта работи, след това почва да се пълни листа с програмите: Fetch data... като това всеки път стига до 70% и започва отначало. След третия опит излиза грешка: Module import fail. Листа (.m3u) така и не успява да се запише на устройството (пробвах и със задаване на нов алокация през аппа), предполагам защото не може да се фетчне всичко.
Това е, някой има ли идея или запознат ли е с проблема?

Благодаря!


22 Окт 2021 20:06
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
pepy1 написа:
За тая куца раОта ли искат 100 лв? Трябва да ми дадат 100 лв за да я взема. :lol: А иначе същия китайски бокс, небрандиран с логото b-box струва 50 кинта, ама с много повече възможности! От написаното в рекламата само 240+ канала е вярното /извода е мой, по прочетеното не само в този форум/



И заради същата тая куца работа, ще видим хубаво приложение за андроид ТВ през крив макарон…


24 Окт 2021 12:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
То и сега има приложение, дали се харесва на всички - не знам.


24 Окт 2021 17:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Окт 2007 16:01
Мнения: 11
Отговори с цитат
Плаща ли се допълнително такса за ползване на булсатко апликацията за интернет телевизия в google play ? С Андроид телевизор съм ?


03 Дек 2021 20:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Не, стига да си абонат на БСК за да можеш да се регистрираш в приложението. Това е само 1 път.


03 Дек 2021 20:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Окт 2007 16:01
Мнения: 11
Отговори с цитат
Какво имаш предвид само един път ? Иначе, може ли през отделни устройства да се влиза и съответно различни ип адреси ?


04 Дек 2021 00:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Когато правиш регисграция, въвеждаш номер на карта или договор - не помня вече. След това приложението дори ти помни паролата, ако си дал разрешение за това. Въвеждаш специфични данни веднъж при ригистрацията, същото като когато си правиш поща. :D


04 Дек 2021 01:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Окт 2007 16:01
Мнения: 11
Отговори с цитат
Мда. Значи - приложението се стартираше няколко пъти нормално, но сега след влизане с юзер и парола казва, че услугата е предплатена и трябвало да бъде активирана. На PC върви... не съм пробвал по-продължително време да изпробвам как става...и дали се получава същото. Преди години знам, че услугата беше безплатна, щото съм я ползвал на таблет...Затова и разпитвам в момента как стоят нещата и има ли промяна в това отношение !


04 Дек 2021 14:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®