Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 18:41



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Иии пак няма интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 08 Фев 2017 18:02
Мнения: 4
Отговори с цитат
Здравейте! Иии думите от заглавието. Писна ми да звъня на операторите! Плащам 13 лева за интернет и 20 лева телефон за разговорите с хубавите оператори! От много години съм потребител на булсатком...от както дойдоха в Добрич всъщност! Тази година живея на нов адрес и връзката е мега зле! Да уточня - района на болницата. Миналия месец нямах интернет за 4-5 дни а след това с постоянни прекъсвания. Какво да правя вече ? В договора всичко е изпипано така че от 30 дни могат да ти пуснат 1 ден с интернет и не можеш да ги барнеш....мълчиш и плащаш 1 година...Давайте съвети.

П.С. хуу, че съседа е с WEP


08 Фев 2017 18:15
Профил

Регистриран на: 21 Апр 2014 00:56
Мнения: 55
Отговори с цитат
както ме съветва мен един колега тук, вземи си резервен интернет , може мобилен с модем така да го имаш на всички компове у вас.но мисля поне 20 гигабайта да имаш за резерва.


16 Фев 2017 06:03
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
То не е въпрос до резервния интернет. Не всеки има възможност да плаща и това, мобилния си е доста скъп в България все още. Единствено, ако някой има важна и неотложна работа онлайн, от която много неща в живота му зависят, тогава задължително трябва да има поне още 1 интернет доставчик, както и той да е мобилен. Въпросът е в това, че на места дори оптичния интернет на тази фирма е наистина под всякаква критика.


16 Фев 2017 08:49
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2017 18:02
Мнения: 4
Отговори с цитат
Я! Мислих, че ще почнат нападките! Избрал съм ниска тарифа за интернета и няма смисъл от обсъждане за още един доставчик. За развлечения ползвам връзката и не ми зависи живота от това :) Този път проблема беше, че някой е гепал 10 метра от жицата ми...FTP кабел...иди го разбери закво му е тоя кабел струващ жълти стинки...Има ли доставчици с оптика в района на болницата? На добротица нямах оплаквания от връзката на булсат с оптика. Предполагам Ареа51 е оставил хубава мрежа :!:


26 Фев 2017 12:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®