Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 00:29



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
От вчера 16.05.2014 интернета почти го няма 
Автор Съобщение

Регистриран на: 01 Апр 2009 11:38
Мнения: 6
Отговори с цитат
Даме Груев 17-ти блок от вчера след бурята интернета е много слаб 2-3 минути зарежда една страница.


17 Май 2014 09:31
Профил

Регистриран на: 16 Апр 2010 14:46
Мнения: 9
Местоположение: Сливен
Отговори с цитат
НЕ ОТ 16.05.2014 а от 14.05.2014 поне при мен е така.При най малката гръмотевица и интернета изчезва . Питах техниците кога ще вкарат най накрая кабелите си под земята а той ми каза че това лято няма да стане . Всичко оператори пуснаха оптика само те останаха . Ако продължава така да ми изчезва нета се местя към Ком Нет


18 Май 2014 23:50
Профил

Регистриран на: 09 Май 2013 14:30
Мнения: 7
Отговори с цитат
Вие сте добре, при мен и цифровата им телевизия я няма никва...Интернета го прежалех ама и световното втори ден не мога да гледам.....
Как са комнет в Даме Груев? ???


19 Юни 2014 19:00
Профил

Регистриран на: 23 Фев 2015 13:27
Мнения: 1
Отговори с цитат
Е аз нямам късмета на sladura_88 и съм без нет трети ден но разбрах,че наистина се бачка много сериозно обаче и пораженията по мрежата са много големи. За това призовавам г-н мод-а на форума не да трие неудобните теми и постове а да напише с думи прости каква е ситуацията и кога горе-долу се очаква нещата да се нормализират. Нормалните хора разбират от нормално казани думи. За другите е без значение.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Decrease your exam stress by using our Testking toefl test best quality testking and Testking cissp certification. We provide with 100% fcc guarantee along with Southern California University of Health Sciences and selftestengine.


23 Фев 2015 13:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®