Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 20:25



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Прекъсване на интернета 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Май 2013 14:30
Мнения: 7
Отговори с цитат
fixxer написа:
LameranDo, ако все още нямаш интернет подай заявка за решаване на проблема на националните телефони на оператора.

Приятлю да ОТНОВО НЯМАМ ИНТЕРНЕТ ,но нямам намерение да званя всеки ден понеже интернета ми спира през ден....С МАЛОУМНИЦИ ми омръзна да се разправям от едни избягах на други попаднах.... България брат :))))


20 Юни 2013 00:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2012 20:31
Мнения: 14
Местоположение: Нека майка ти бъде с мен !
Отговори с цитат
Когато интернета спря последния път се обадих на Бул-а и ми казаха че има авария в (обадих се към 11 сутринта) около 12:10 един от бул-а ми се обади за да види дали имам нет, пуснах PC-то и нямаше но ми каза да ресна рутера и тогаз всичко се оправи :) тук в Банкя бързо реагират просто трябва да се обадиш и да обясниш хубаво. Няколко пъти ми се е случвало в рамките на 2,3 часа да имам нет когато е спирал :) а преди два месеца когато изгоряха масово кутиите по уличните стълбове цял ден работиха за да ги оправят :) и все пак да видите в много по-напреднала страна от България какъв е интернет. В Америка например плащат луди пари за скорост която тук е нормална, Пък дали забива тоз нет ни знам трябва да разпитам из американските сървъри.Обаче на Българина все нещо не му харесва. Пример: в Замундата качват филм няколко дни след като е излезнал в киното IMDB му беше дал рейтинг от 9 и нещо ( ще излъжа ако кажа точно число защото не помня добре) а нашенците му дали рейтинг 3,2. Явно всичко трябва да ни се дава готово и да не правим нищо за да ни е кеф. :oops: :oops:


23 Юни 2013 20:50
Профил

Регистриран на: 04 Юли 2010 14:26
Мнения: 8
Отговори с цитат
yasensl написа:
От около две седмици след бурята интернета прекъсва сайтовете циклят по 1-2 минути преди да се отворят.Работи ли се по въпроса?

най-добре ще е своевременно да им се обадиш а не да чакаш някои нещата да се оправят от самосебе си.те не са ванга да знаят къде има проблем поне аз така процедирам и нямам ядове.


03 Юли 2013 17:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Мой колеги от Сливен много се оплакват от мрежата която постоянно прекъсва и от самото обслужване най вече от обслужването и залъгването.
При обаждане за проблем никой не им обръщал внимание и само ги лъжели че ще пратят техник който уж бил от Стара Загора понеже нямало от Сливен и така зорлен и умишлено техниците ви в Сливен ви гонят клиентите. Ужас.
И все пак ако някой умен от по-горния етаж си държи на клиентите моля нека се провери защо се получава това.


03 Окт 2013 20:43
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
От Сливен няма да се оплаквате, че е на Ришко районът! :D :wink:


03 Окт 2013 20:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Ами да се взима в ръце!

В ЯМБОЛ си имаме перфектно обслужване А в Сливен..... толкова много хора да реват. Явно си личи в кой район техниците си вършат работата.


03 Окт 2013 20:49
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Иванеее, Иванеее.... :

1.Като се оплакват твоите колеги да ми пишат, за това е този форум...
2.Не знам на кои телефони звънят твоите колеги, дори самото твърдение за телефоните и техниците ми е смешно... :lol:
3.Като гледам активността в раздела на Сливен, виждам, че за момента само ти се оплакваш (факт) пък доколкото разбирам дори не си и клиент от Сливен,
така, че цитирам: "толкова много хора да реват" ми се вижда доста несериозно, това ми прилича малко на приказки от типа "на баба злата шурея..." :)

п.с. в крайна сметка стой си в Ямбол, щом толкова те кефи :wink:


иван написа:
Ами да се взима в ръце!

В ЯМБОЛ си имаме перфектно обслужване А в Сливен..... толкова много хора да реват. Явно си личи в кой район техниците си вършат работата.


04 Окт 2013 00:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
Ако беше се пойнтересувал щеше да знаеш телефоните и нямаше мен да питаш на кой телефони се обаждат. :mrgreen: :lol:
на мен ми е все тази. В Ямбол си имам страхотен Интернет .


04 Окт 2013 18:38
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Аз телефоните ги знам, очевидно твоите колеги не ги знаят!

Айде с здраве! :wink:


иван написа:
Ако беше се пойнтересувал щеше да знаеш телефоните и нямаше мен да питаш на кой телефони се обаждат. :mrgreen: :lol:
на мен ми е все тази. В Ямбол си имам страхотен Интернет .


04 Окт 2013 21:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
xshift написа:
Аз телефоните ги знам, очевидно твоите колеги не ги знаят!

Айде с здраве! :wink: .


Не ме разбирай по-грешно аз не се заяждам само споделям.
Това което са ми казали и причините за който искат да се местят.
И Повярвай ми с доста хора работя....


05 Окт 2013 13:04
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Повярвай ми, аз също работя с много хора... 8)

иван написа:
xshift написа:
Аз телефоните ги знам, очевидно твоите колеги не ги знаят!

Айде с здраве! :wink: .


Не ме разбирай по-грешно аз не се заяждам само споделям.
Това което са ми казали и причините за който искат да се местят.
И Повярвай ми с доста хора работя....


05 Окт 2013 17:36
Профил

Регистриран на: 04 Юли 2010 14:26
Мнения: 8
Отговори с цитат
иван написа:
Мой колеги от Сливен много се оплакват от мрежата която постоянно прекъсва и от самото обслужване най вече от обслужването и залъгването.
При обаждане за проблем никой не им обръщал внимание и само ги лъжели че ще пратят техник който уж бил от Стара Загора понеже нямало от Сливен и така зорлен и умишлено техниците ви в Сливен ви гонят клиентите. Ужас.
И все пак ако някой умен от по-горния етаж си държи на клиентите моля нека се провери защо се получава това.

само не можах да разбера техниците от сливен ж каспичан ли оправят авариите :D


11 Окт 2013 22:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2013 13:20
Мнения: 17
Отговори с цитат
sladura_88 написа:
иван написа:
Мой колеги от Сливен много се оплакват от мрежата която постоянно прекъсва и от самото обслужване най вече от обслужването и залъгването.
При обаждане за проблем никой не им обръщал внимание и само ги лъжели че ще пратят техник който уж бил от Стара Загора понеже нямало от Сливен и така зорлен и умишлено техниците ви в Сливен ви гонят клиентите. Ужас.
И все пак ако някой умен от по-горния етаж си държи на клиентите моля нека се провери защо се получава това.

само не можах да разбера техниците от Сливен в Каспичан ли оправят авариите :D


Че паса ли ги какво оправят??? Оплакват се хората и аз споделям това е . И до колкото разбрах като са се обадели за повреда им казвали че ще пращат от Стара Загора а те така и не идвали.
Бе да се оправят сега и за тях ли да мисля. :mrgreen:


11 Окт 2013 22:44
Профил

Регистриран на: 04 Май 2013 21:33
Мнения: 2
Отговори с цитат
Най-добрата мрежа имате, просто без думи. От 2 седмици всяка вечер няма интернет или има от време на време. Просто най-добрата мрежа, която съм виждал.


14 Окт 2013 19:50
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Пич, никой не държим на насила... :)

EvilDevil написа:
Най-добрата мрежа имате, просто без думи. От 2 седмици всяка вечер няма интернет или има от време на време. Просто най-добрата мрежа, която съм виждал.


15 Окт 2013 00:18
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®