Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 00:31



Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Кадърните БУЛСАТКОМ оставиха Сливен 3 дни без Интернет. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Нрав,
ама така като гледам ти е забавно :lol:

DJPlamen написа:
А? Що питаш?
Нито съм от Сливен, нито ви ползвам нет-а, но ми стана интересно дали е правило за цялата фирма или само ти си... такъв :lol:


10 Май 2013 02:01
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Тук си прав, забавно ми е, щото знам на Дев-а колко му дреме.
Ето и ти да се посмееш с един виц, който се сетих, преди да се е появил Змея да ни развали седянката:

Пиян пътува в автобуса. Възмутена лелка му прави забележка:
- Господине, Вие сте пиян!
Мъжът отговаря:
- Знам, а Вие сте грозна!
Жената ехидно:
- Е, и?
- Е, и… Утре аз ще изтрезнея, но Вие ще си останете грозна…


:lol: :lol: :lol: Та същото и с бананите... :lol:


10 Май 2013 02:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Аз съм си тука гледам. :D Добър виц.


10 Май 2013 02:11
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
2 Like This
поне засега :wink:


10 Май 2013 02:13
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
"работят по въпроса" -един Голям с 3 букви.
След последната гръмотевична буря в Сливен ,когато им опукаха суичовете в половината град при обаждане на националния им телефон *48хх редовния отговор беше тоя.
Дори не са ме записали за повреда ,макар 3 дена да им обяснявах , че моя проблем е друг. ЕВН местиха електрическия стълб , през който минава и техния кабел .Опитах се да ги предупредя дори ,ме свързаха с техническия отдел .Дори си спомням фамилията ( Николов ) , който се мъчеше да ме убеди ,че знаят за проблема.
Резултата е ,че 5 (пет) дена след местенето на стълба никой от Булсатком не беше дори минал да види за какво става въпрос.Само да отбележа ,че всички останали фирми за кабелна телевизия и Интернет (няма да им споменавам имената , но са поне 4 ) ,чийто кабели също бяха скъсани от техниците на ЕВН още същия ден си поправиха трасетата.
Успях да намеря телефона на местния клон на Булсат ( тъй като през седмицата съм на работа няма как да отида на място в офиса,а след 18.00 телефона е изключен ) звъннах и там обясних на служителката за проблема и тогава научих,че никой не ме е и записал за повреда.
От националния телефон си пееха една и съща песен за "проблем в целия град" и " Техниците работят по въпроса " ( нещо като код 503 дочух ).
ОК чаках мина още един ден без ни вест ни кост от техник на Булсатком.
Стана събота .Не съм на работа. Въпреки ,че имах и други ангажименти се отделих дена за решаването на проблема.Отидох в офиса .Пак обясняване отново на проблема.Оказа се ,че този път съм записан , но КОГА ? Вече 6-ти ден ? И тук същия отговор . "Техниците работят по въпроса !"
Отказах се да споря с безмозъчни безгръбначни.Запалих колата и започнах да издирвам техниците из района.След 2 преки открих група качена на един стълб да сменя поредния изплющял суич,но при разговора ми с тях се оказа ,че моя адрес не им е в списъка за изпълнение и навярно е даден на друга група.Ай сега търси друга група.Ами не намерих и се отказах.В неделя имах работа по село.Връщайки се вечерта към 18.00 за мое Огромно учудване видях друга група да виси на един стълб в района ми . Оказа се ,че техниците работят и събота и неделя ,когато има проблем.
Затова ,че нямам никакви претенции към тях и не ги съдете.
ПРОСТО ОРГАНИЗАЦИЯ НЯМА ,а управленския модел е сбъркан от самия момент на създаване на фирмата.
Та дойдоха момчета и работиха и след работно време до 19.00 часа и възстановиха трасето и Интернета.

Та Въпроса ми е по-скоро риторичен :
- Колко дена щях да остана без Интернет ,ако не бях толкова настоятелен ?


06 Юли 2014 21:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®