Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:22



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Моля вземете мерки 2012 сме 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Апр 2012 09:59
Мнения: 1
Отговори с цитат
живея в центъра на Сливен,ползвам вашия високооптичен интернет//силно казано//От две седмици си е късане на нерви,ту си е добре,но най често вечер си ходене по мъките.Да чакам да се зареди страници,при спрени торент програми,антивирусни,камо ли да реша да гледам клипче,си е направо кошмар.При това свито потребление и при тая конкуренция,се учудвам,че можете да си позволите да не се вслушате в конструктивните критики на своите/засега/ клиенти.Подавал съм сигнали,резултата е нулев.Ще поизчакам малко,може проблема да бъде отстранен,но търпението ми е на изчерпване,също не съм единичен случай в района,така,че учтиво ви приканвам да вземете спешни мерки


19 Окт 2012 21:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2012 11:25
Мнения: 11
Отговори с цитат
Ще е чудесно, ако някой от съпорта внесе малко яснота. Имам сходен проблем от две седмици насам. Над 70% загуба на пакети най-често във вечерните часове. На националния телефон не ми дадоха адекватно обяснение. За през деня не знам, защото съм на работа, но специално днес имах възможността да видя, че и в часовия отрязък 13-14 часа беше същата ситуация.


19 Окт 2012 21:35
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Здравей,
пиши ми на ЛС на кой адрес си.


Румен написа:
живея в центъра на Сливен,ползвам вашия високооптичен интернет//силно казано//От две седмици си е късане на нерви,ту си е добре,но най често вечер си ходене по мъките.Да чакам да се зареди страници,при спрени торент програми,антивирусни,камо ли да реша да гледам клипче,си е направо кошмар.При това свито потребление и при тая конкуренция,се учудвам,че можете да си позволите да не се вслушате в конструктивните критики на своите/засега/ клиенти.Подавал съм сигнали,резултата е нулев.Ще поизчакам малко,може проблема да бъде отстранен,но търпението ми е на изчерпване,също не съм единичен случай в района,така,че учтиво ви приканвам да вземете спешни мерки


20 Окт 2012 08:56
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®