Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:33



Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Пропадане на трасето всяка вечер 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2012 11:25
Мнения: 11
Отговори с цитат
Здравейте,
Всяка вечер през последната седмица, около 23:00 часа, интернета спира за около половин час. Губи се пинга до gateway-а. На какво се дължи това?

Изображение


Последна промяна fixxer на 12 Окт 2012 20:17, променена общо 3 пъти



10 Окт 2012 23:08
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Здравей,
пусни ми на ЛС адрес и телефон за връзка


fixxer написа:
Здравейте,
Всяка вечер през последната седмица, около 23:00 часа, интернета спира за около половин час. Губи се пинга до gateway-а. На какво се дължи това?


Изображение


10 Окт 2012 23:53
Профил

Регистриран на: 04 Яну 2012 18:38
Мнения: 1
Отговори с цитат
Аз тоя проблем го имам и през деня и вечер и последно време вече всеки ден.
А самото явление вече сигурно месец стана от как се проявява...


13 Ное 2012 23:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2012 11:25
Мнения: 11
Отговори с цитат
Правят явно промени момчетата от съпорта, защото от няколко дни при мен IPтата са различни от преди седмица, но отново вечер загубата на пакети си е същата.

Изображение


16 Ное 2012 08:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2012 11:25
Мнения: 11
Отговори с цитат
Целодневна детска градина "високоскоростен интернет". Интересно, защо другите потребители не се оплакват като мен. "Ремонтната бригада" каза, че това било положението в половината град и си замина. Как да не останеш безмълвен?

Изображение


18 Ное 2012 15:02
Профил

Регистриран на: 14 Ное 2012 20:06
Мнения: 2
Отговори с цитат
Кв.Българка интернета е същия ту имa ту няма,без коментар.


18 Ное 2012 22:09
Профил

Регистриран на: 13 Яну 2012 15:21
Мнения: 3
Отговори с цитат
Един от отговорните хора в Булсатком ми се обади и помоли за 1-2 дена още търпение от наша страна и всичко вече ще е ок.Лично обеща да ме информира когато всичко трябва да е наред вече.Даде си телефонния номер и ми позволи да му се обаждам при проблеми.


20 Ное 2012 17:07
Профил

Регистриран на: 14 Ное 2012 20:06
Мнения: 2
Отговори с цитат
Дано,дано го оправят пичовете че е много нервно...


20 Ное 2012 18:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2012 11:25
Мнения: 11
Отговори с цитат
Днес изтичат тези "един-два" дни за мен. Ако довечера отново не мога да отворя една страница, започвам да звъня пак на *4800! В крайна сметка вече сме 22-ро число, а повече от месец знаят за проблема. :oops:
При тази ситуация трябваше да публикуват информация тук във форума че има проблеми в тези и тези квартали и се работи за отстраняването им, като до еди-кога-си нещата ще бъдат отстранени. А не да ни карат да звъним като ненормални. В един друг подфорум, мисля че в Пловдивския модератора е направил това, когато за ЕДИН ден е имало прекъсване в интернета!!!

p.s И да си върнат настройките на шейпъра на скоростта която плащаме, а не с 25% по-малка във все по-малкото случаи, в които имаме интернет напоследък.


22 Ное 2012 08:43
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Бях Баннат безпричинно от форума за 1 месец. ( така и не получих отговор от админите защо )

Потвърждавам за пропадането на трасето.
И аз имах подобни разговори с регионалния отговорник за Интернета в града.
Потвърждавам все пак и че от 3 дена ситуацията е по-добре.
Поне го има вечер.
Има обаче някакъв проблем,почти не мога да гледам нищо Онлайн.
Накъсва ,спира сигнала.Скоростта е добра ,но изглежда се губи сигнала някъде по трасетата за момент .


24 Ное 2012 21:00
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Отново го няма никакъв .
От 18 часа вчера (петък) нямам Нет.
Рестартирах няколко пъти.
Тццц.
Няма надеждност този Вашия Интернет и това е.
На кого да звъня пак.И защо проблема се случва винаги в петък вечер или събота .
Ако има някой ,който се закача нелегално и обърква трасето мисля ,че е крайно време да го хванете.Става вече година откак проблема съществува.


01 Дек 2012 09:14
Профил

Регистриран на: 25 Ное 2012 19:10
Мнения: 4
Отговори с цитат
много е зле интернета тази седмица!!!!Не е постоянен или е бърз или е много бавен.И никой не дава обяснение за това!!!


01 Дек 2012 14:30
Профил

Регистриран на: 14 Окт 2012 21:54
Мнения: 1
Отговори с цитат
По-зле и по-зле става. Цяла събота и неделя едвам крета, никой не вдига телефона, просто нямам думи вече. Положението е така от лятото, никой нищо не казва.
Няма и вечер когато да върви нета, за уикенда и дума не може да става. Ще се почват да се гледат оферти за други оператори. Много професионална работа хора, МНОГО.


16 Дек 2012 18:09
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2011 13:44
Мнения: 53
Отговори с цитат
Здравей, пусни на ЛС адрес и телефон за връзка.

Martinn написа:
По-зле и по-зле става. Цяла събота и неделя едвам крета, никой не вдига телефона, просто нямам думи вече. Положението е така от лятото, никой нищо не казва.
Няма и вечер когато да върви нета, за уикенда и дума не може да става. Ще се почват да се гледат оферти за други оператори. Много професионална работа хора, МНОГО.


16 Дек 2012 19:41
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
В Събота вечер на Банкета в "Спортпалас" въпреки огромните количества алкохол успях да разменя някои думи с техниците .
Доколкото разбрах се работи по трасетата в града .Пуска се оптика ,подобрява се мрежата и може би затова са често срещаните проблеми.
Лично на мене всяка вечер ми се налагаше да ресетвам рутера и връзката.
От 5-6 дена връзката се подобри .да не казвам голяма дума ,че дявола си няма работа.
Затова подкрепям идеята на съфорумник,който беше пуснал тема с идеята дали не може да се пусне някаква тема с карта или график на предстоящи работи и промени по трасето и мрежата на Булсатком,за да бъдем информирани и ние потребителите.
Може би тогава негативните мнение и оплаквания по форумите ще бъдат по-малко.
:idea:


18 Дек 2012 20:07
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®