Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:33



Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
ИНТЕРНЕТ ВРЪЗКА В "БЪРЗИ СРОКОВЕ" 
Автор Съобщение

Регистриран на: 27 Ное 2012 11:18
Мнения: 7
Отговори с цитат
Здравейте,
Явно, че за доставчик на услуги БУЛСАТКОМ не в състояние да си изпълни ангажиментите си към потребителите относно доставка на интернет. Сигурно е много трудно да се намерят и доставят прословутите устройства за да бъде пуснат нет. Първо беше 20 работни дни, след това 25, а най накрая вече си казаха, че все още нямат устройства. Всичко съм чувал ама да чакат устройства повече от 3 месеца и никой нищо да не направи по въпроса си е направо глупост. Имам пусната заявка и сериозно се замислям дали да не избера друг доставчик, макар да плащам малко повече. Преди няколко месеца бях на BLIZOO и заради няколко канала минах на BULSATCOM но разбирам, че всички доставчици от този тип са еднакви. Май беше по-добър избор да си остана дори на 12лв с 150 канала и 44мбит. интернет на BLIZOO.


04 Дек 2012 08:57
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
bakalovag написа:
Май беше по-добър избор да си остана дори на 12лв с 150 канала и 44мбит. интернет на BLIZOO.

Здравей bakalovag. Разгеле отвори дума за лилавите, кажи ми моля те, интрнета им "кляка" ли вечер, като се накачат към нета много хора едновременно?


05 Дек 2012 21:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2012 22:51
Мнения: 14
Местоположение: Стара Загора
Отговори с цитат
Интернета им е ЯКО "клекнал" по рождение!!! Няма вечер, няма сабайлем - постоянно ЛЕШ!!! Пинга е мега зле, извън България да не говорим, а ъплоуда 400к максимум!!! Единственото хубаво е, че прекъсва рядко, но прекъсне ли нямаш никаква друга услуга :).

А и много здрави модеми имат... как съм го мятал в стената и няма чупене!
Пеца в кой квартал си?

п.с. Колегата горе не го слушай, никога е нямало пакет 150 канала и нет 44 за 12 лв., няма и да има.
От лилавите само телевизия (ХД)! Нищо друго нямат, дори обслужване!!!


06 Дек 2012 02:11
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Петърчо е досадник който прескача по разделите да спами. Определено не е от СЗ.


06 Дек 2012 10:45
Профил

Регистриран на: 27 Ное 2012 11:18
Мнения: 7
Отговори с цитат
vladostz можеш да кажеш на някой друг "не го слушай" и когато двама си мерят пи.......е не си ври г...а там щото става лошо. За да кажа, че има такъв пакет за 12лв значи са ми го предложили, а дали го предлагат на всеки си е отделна работа. Абонат какъвто бях аз към лилавите както ги наричате ме агитираха не веднъж да не прекратя договора си и какви ли там още отстъпки, но както казах заради каналите спрях да се занимавам с тях.

П.П. Ама как не ми допадат хора които се изразяват неподготвени. Трябва да се чете между редовете!
Относно дали им "кляка" нета само ще кажа, че бях супер доволен от техния нет!


06 Дек 2012 16:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2012 22:51
Мнения: 14
Местоположение: Стара Загора
Отговори с цитат
@bakalovag
По-спокойно с мерните единици г-н Нюню!!!
За втори и последен път ти казвам ,че пакета описан от теб на цена от 12 лв. няма НИКОГА ДА ГО ВИДИШ!!!
40, максимум 60 програми, с ДО 25мб нет съм съгласен, че могат да ти предложат за да гризнеш сапа!
Другото което е съм работил около 1 година за лилавите измекяри и точно аз нека да знам какви пакети има + това го проверих днес от бивш колега (управител на каси, пакети 2 години назад, коледни, никулденски...) така че, г-н Нюню заповядайте да ме уборите с касова бележка за споменатата от вас услуга на цена от 12 лв.
Съчинения разсъждения в други форуми.

п.с. Толкова си виждал интернет, щом в 21 век си на модем!!!


07 Дек 2012 00:50
Профил WWW

Регистриран на: 27 Ное 2012 11:18
Мнения: 7
Отговори с цитат
Нека не спамим повече, но аз ти казвам не четеш между редовете! Имаше такава оферта но не на касите както всички знаем. Но няма значение вече и между другото си далеч от мисълта, че съм на модем! Преди 7 години го изхвърлих точно такъв който лилавите предлагаха. И както казах, тъй като БУЛСАТКОМ са прекалено бързи в услугата интернет доставка сега съм принуден на друга алтернативна за мен връзка, но това пак не е твоя работа.
Както казах стига спам и ако имаш нещо да добавиш и знаеш за интернета тук казвай?


07 Дек 2012 12:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
За съжаление си прав за устройствата и покритието ама твой е избора дали ще чакаш или ще използваш друг доставчик и аз чакам за устройство. :D :D


07 Дек 2012 12:31
Профил

Регистриран на: 27 Ное 2012 11:18
Мнения: 7
Отговори с цитат
И сега как да се възползвам от коледната промоция ТВ+нет за 13.80 като все още нямат устройства? :shock:


11 Дек 2012 10:53
Профил

Регистриран на: 29 Ное 2012 22:41
Мнения: 8
Отговори с цитат
bakalovag написа:
И сега как да се възползвам от коледната промоция ТВ+нет за 13.80 като все още нямат устройства? :shock:

По принцип всяка промоция е обявена "До изчерпване на количествата".
В случая Булсата явно не може да насмогне с желаещите :)
Имаш пълното право да се вържеш към друг доставчик, никой не те кара насила да си клиент на Интернета на Булсатком.


11 Дек 2012 11:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Или да изчакаш промоцията няма да избяга. :D


11 Дек 2012 12:37
Профил

Регистриран на: 27 Ное 2012 11:18
Мнения: 7
Отговори с цитат
bender мисля, че не си разбрал какво искам да кажа!Щом ще предлагаш услуга трябва да я имаш! А мисля, че за нета няма как да стане. Пиша това защото от 2 години се занимавам с институции, фирми и т.н към които имам договорни отношения, а същите не се спазват. Не е въпроса дали искам или не, или да избера друг доставчик! Щом са поети ангажименти те трябва да се изпълняват, поне така мисля аз! В момента се предлага услуга която не може да изпълни!


11 Дек 2012 16:12
Профил

Регистриран на: 29 Ное 2012 22:41
Мнения: 8
Отговори с цитат
То по принцип сателитната телевизия е основната услуга, която се предлага, но и тя не винаги може да се осигури. В предишното ми жилище нямаше възможност за монтаж на чиния и точка - гледах си кабеларката. Та ти казваш за Интернет - щом се предлага, трябва да го имаш ?!?!
И как точно трябва да има Нет точно, ама точно на твоя адрес? Ако не е окабелено, как очакваш да ти бъде доставен Нета?
И какви точно ангажименти има поети към теб относно доставката на Интернет?


11 Дек 2012 20:18
Профил

Регистриран на: 27 Ное 2012 11:18
Мнения: 7
Отговори с цитат
Аз мисля, че в предишния пост казах, ако ти предлагат нещо значи трябва да имат възможност да го доставят. И на тези въпроси: "ако има окабеляване и т.н. мисля, че не са на дневен ред, тъй като е проверено имат възможност за доставка на услугата. Аз самия имам телевизия, а и техниците си казаха, че са готови само чакат оптика. Та въпроса ми беше следния защо предлагат услуга която в този момент и може би следващите 2-3месеца няма да могат да я доставят на 100%. Никъде не съм казал за ангажимент точно към мен. Чети правилно предишния пост. Говоря принципно и така трябва да е!


11 Дек 2012 21:26
Профил

Регистриран на: 27 Ное 2012 11:18
Мнения: 7
Отговори с цитат
И днес вече крайният резултат е на лице! Към модераторите-можете да поставите един ключ на темата!


19 Дек 2012 23:38
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 15 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®