Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:00



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Дистанционно.. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 15 Ное 2016 16:19
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте!

С fusion tv съм ,имам проблем с дистанционното,не работят централните копчета наляво -надясно ,нагоре -надолу и "ок".
Другите копчета работят.Мисля,, че се е заключил ,децата вчера си играха с него и може би нещо са направили.
Като натисна тези копчета(,които не работят) на тв -то се появява една стрелка ,все едно стрелката от мишката на компютера..някой знае ли как да се оправи този проблем. :(


15 Ное 2016 16:38
Профил

Регистриран на: 15 Ное 2016 16:19
Мнения: 2
Отговори с цитат
Оправих проблема ,като извадих всички кабели на тв и на приемника. :D


16 Ное 2016 12:07
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Всъщност това устройство е Android бокс. В тази система, има курсор, както при десктоп операционните системи, въпреки че не е предвидена за такива цели. Когато не е свързано физическо посочващо устройство (мишка), то курсора просто не се визуализира и за управление се използват различни неща, в зависимост от устройството. В случая това са бутоните на дистанционното, проблемът е, че при някои комбинации на това устройство, се появява въпросния курсор, като може да изпълнявате неговото движение отново чрез бутоните. Повечето дистанционни устройства за такива боксове, имат приспособен бутон за тази дейност, но тъй като това устройство е предназначено за гледане на телевизия и е със специален орязан софтуер, се наблюдава това явление. Още доста други подобни има.


02 Дек 2016 19:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®