Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 17:46



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Редовни прекъсвания 
Автор Съобщение

Регистриран на: 30 Апр 2015 17:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
Здравейте, проблема е следният - от около месец и половина интернет връзката прекъсва за период от 2-10 секунди.
Това ми представлява проблем, защото изпозлвам отдалечен достъп до няколко системи и при тези прекъсвания връзката към тях естествено се разпада, което води до големи главоболия по време на работа.
Системата е свързана директно към конвертора, няма рутери или пасивни у-ва.
Виждам, че IPто ми е с Lease time 120min и явно това е проблема.

Какво можем да направим по този проблем ?


02 Авг 2016 12:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
В кой град си?


02 Авг 2016 13:06
Профил

Регистриран на: 30 Апр 2015 17:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
Варна...това не е ли ясно от форума, в който съм пуснал темата ?


02 Авг 2016 13:28
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
А проверихте ли своите устройства, за да сте сигурни, че проблема Ви не е в тях?! Ако сте го направили, опишете как и се аргументирайте! В случая не сме наясно къде точно е проблема. Освен това този форум не е метод за връзка с технически екипи на Булсатком за тази услуга. Такава можете да намерите в офисите или по обявения в сайта телефон. Тук един модератор и администратор влизат, плюс няколко ентусиасти и десетки нуждаещите се от нечия информация и помощ, която по принцип фирмата е длъжна да предоставя!


02 Авг 2016 15:29
Профил

Регистриран на: 30 Апр 2015 17:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
user6396 написа:
А проверихте ли своите устройства, за да сте сигурни, че проблема Ви не е в тях?! Ако сте го направили, опишете как и се аргументирайте! В случая не сме наясно къде точно е проблема. Освен това този форум не е метод за връзка с технически екипи на Булсатком за тази услуга. Такава можете да намерите в офисите или по обявения в сайта телефон. Тук един модератор и администратор влизат, плюс няколко ентусиасти и десетки нуждаещите се от нечия информация и помощ, която по принцип фирмата е длъжна да предоставя!


Не разбрах ти представител на кои си, че се вписваш в темата така ?
Обадих се разбира се, но защото голяма позлва имаше си направих труда да пиша тук !
Проблема не е от моята страна, но ако имаше идея какво е lease time при dhcp може би нямаше да ми задаваш риторични въпроси. Въпроса е защо от месец и полива е променен на 120минути ? Преди такива прекъсвания нямаше.


02 Авг 2016 16:02
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
1. Представлявам себе си!
2. Нямаше нужда да си правиш този труд! По-малка ще е е със сигурност ползата!
3. Техническите въпроси не се задават онлайн! Има си телефон! Поне такъв е отговора на служителите в чата, когато се попита нещо подобно. Колкото до моите познания, съденето за тях е напълно глупаво и необосновано, тъй като все още, според мен, нямате необходимата представа, за да направите това. Зададения от мен въпрос, е пряко свързан с темата и проблема ми. Надявам се да осъзнавате това, както и да разберете защо Ви попитах...
Успех с решаването на проблема!


02 Авг 2016 18:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Като че ли единственото място в тази фирма, на което има вероятност да разберат за какво става въпрос, е по телефона.


02 Авг 2016 18:44
Профил

Регистриран на: 30 Апр 2015 17:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
Стига пазарски истории.
Тоя с възклицателните и въпросителните...намерил в кой форум да трупа постове :lol:


02 Авг 2016 19:54
Профил

Регистриран на: 14 Окт 2016 10:58
Мнения: 2
Отговори с цитат
zliq_shnur написа:
Здравейте, проблема е следният - от около месец и половина интернет връзката прекъсва за период от 2-10 секунди.
Това ми представлява проблем, защото изпозлвам отдалечен достъп до няколко системи и при тези прекъсвания връзката към тях естествено се разпада, което води до големи главоболия по време на работа.
Системата е свързана директно към конвертора, няма рутери или пасивни у-ва.
Виждам, че IPто ми е с Lease time 120min и явно това е проблема.

Какво можем да направим по този проблем ?


14 Окт 2016 11:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®